Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

розрахунок коригування податкової накладної

Відправлено користувачем Віка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
в липні НО без ПДВ.я продала книжки які мают пільгу зг. ст. 197,25,т.е книжки я продала без пдв книжки ,більше НО в липні з пдв не було був ПК ( ком.послуги. охорона.) скажить пожалуйста потрібно мені робити розрахунок частки в липні? чи коли я його повина зробити? чи зведену податкову робити і як ?
у кого есть операции без пдв...?


у вас июле 100% операций были необлагаемыми.
Значит НК регистрируете и 31 числа выписываете НН на себя с кодом 09.
Если в 1с ведете учет, то она автоматически заполнит такую НН, если нет, то в прошлом году писали номенклатуру "Податкова накладна № від , ІПН постачальника: " и так каждую входящую НН на которую вы выписываете себе обязательства. Ед изм: грн.
и еще "у рядку "Індивідуальний податковий номер покупця" відображається умовний ІПН "400000000000",
ХЕЛП!!!!! В пн на експорт не вірно вказано назва покупця, як правильно скласти рк
Всем привет, подскажите кто знает, зарегистрировала налоговую 31,07,16, а надо было 28,07,16, как правильно сделать корректировку и что это за собой тянет
Ви підвели свого покупця - і тепер аби виправить це, вам
потрібно зробить РК на "-", аби анулювать невірну ПН, і
реєструвать його повинен покупець, а не ви. Ну а потім
реєструвать нову ПН від 28.07 і термін реєстрації вже
порушено - бо більше 15-ти днів - ще й ви все-одно мусите
включить її в деку за липень, а покупці, нажаль, тільки в
серпневій деці нею скоритаюцця(((



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Добрый день! Помогите советом, поставщик выписал счет с ед. измерения км, а нн в медке пришла с ед.изм. в метрах. Я переделала свои нн на ед. изм. в метры и у меня программа ругаться начала, в поле, где цена я добавила по одной цифре и зарегистрировала, и вот только что увидела, что не сошлись копейки, зарегистрирована нн меньше на 0,12 коп. Кто сталкивался? Как исправить?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031899999999999