Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Про довідку у пенсійний фонд

Відправлено користувачем вип 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня шановні колеги.
Підкажіть , будь ласка, якої форми має бути довідка в ПФУ для працюючого пенсіонера.
Вони їх часто змінюють, не хочу, щоб людина ходила туди кілька разів.
Буду вдячна.
Quote
вип
Доброго дня шановні колеги.
Підкажіть , будь ласка, якої форми має бути довідка в ПФУ для працюючого пенсіонера.
Вони їх часто змінюють, не хочу, щоб людина ходила туди кілька разів.
Буду вдячна.

можливо, є сенс подзвонити у ПФ до вашого інспектора. але колись, була довільної форми: видана тому і тому, в тому що він продовжує працювати на такій посаді, місце роботи основне/суміщення


Quote
вип
Доброго дня шановні колеги.
Підкажіть , будь ласка, якої форми має бути довідка в ПФУ для працюючого пенсіонера.
Вони їх часто змінюють, не хочу, щоб людина ходила туди кілька разів.
Буду вдячна.
У меня пенсионеры просят копию из трудовой, там видно, что еще не уволен.
Спасибо... я так поняла, что в ПФУ не важно какой доход имеет пенсионер, важно, что он трудоустроен.
А доход вони ж по звітам ЄСВ повинні бачить...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
А доход вони ж по звітам ЄСВ повинні бачить...
Так и есть !
У меня есть работающий пенсионер, его вызывал ПФ - хотели копию страницы трудовой книжки с последней записью, чтобы убедиться, что чел ещё работает. Ну, мы дали человеку ещё и самУ трудовую книжку, чтобы уж наверняка удовлетворить ПФ. Сработало.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027199999999999