Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

предельную сумму наличных расчетов физических лиц (СПД) с предприятиями (ЮЛ)

Відправлено користувачем let_natali 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Quote
tiger1
Quote
Котег :-)
[www.facebook.com]

Спасибо большое!
Вопрос тогда и по карточке- так как в Вашем источнике он поднимается) и тоже очень насущный - с карточки тоже более 50 т. не снимешь? нужно несколько карт из разн банков иметь? Ограничения касаются и по выдаче ЗП из кассы банка? Т.е. предприятие за 1 день может в кассе банка получить не более 50 т.? Или все таки если здесь нет участия физлица, то ограничения никакого нет!?

мучаюсь этим же вопросом..кто знает??
Актуальні питання та відповіді щодо зниження граничної суми готівкових розрахунків за участю фізичних осіб

Приклад. Фізична особа інвестує кошти в придбання нерухомості на первинному ринку/купує новий автомобіль/купує ювелірний виріб вартістю 70 000 грн. у юридичної особи (фізичної особи-підприємця).
Внести готівкою 50 000 грн., а надлишок 20 000 грн. – безготівково Постановою № 210 не передбачено.

....Якщо сума розрахунку між фізичними особами за договором купівлі-продажу, який підлягає нотаріальному посвідченню, перевищує 50 000 гривень, в безготівковій формі здійснюються всі розрахунки на загальну суму договору незалежно від розміру кожного платежу.


В самом постановлении №310 не написано, что если товар свыше 50000,00 грн, то нельзя дробить оплату частями каждый день не более 50000,00грн. А в разъяснениях НБУ пишут, что если товар стоит от 50000,00 грн , то только безнал. Как поступать??
У нас остались недоплаченные остатки за дорогой товар с прошлого года. Хотелось бы допробить по РРО суммы, которые до 50000,00. Кто как поступает?
Можно дробить. Там сказано за день. Откуда вы уже успели разьяснения нбу найти, норме только неделя, она в новой редакции.
Quote
ксенья
В самом постановлении №310 не написано, что если товар свыше 50000,00 грн, то нельзя дробить оплату частями каждый день не более 50000,00грн. А в разъяснениях НБУ пишут, что если товар стоит от 50000,00 грн , то только безнал. Как поступать??
У нас остались недоплаченные остатки за дорогой товар с прошлого года. Хотелось бы допробить по РРО суммы, которые до 50000,00. Кто как поступает?

Не передбачено и заборонено - не одно и то же.
Я буду дробить на разные дни.
У меня часто туристы за один тур платят и налом и картой, и что я буду их с налом в банк отправлять?
Вы отгружаете по накладной, а остальные взносы - это возврат долга
Ну, там же написано "не передбачено".
Ну, не передбачили вони, шо ж тепер робити.
Не написано же "заборонено" ...
Quote
Helen
Ну, там же написано "не передбачено".
Ну, не передбачили вони, шо ж тепер робити.
Не написано же "заборонено" ...
+1
дословно:
1. Як розрахуватися фізичній особі з підприємством (підприємцем) за товар (роботу, послугу), якщо його сума перевищує 50 000 гривень?

Розрахунок між фізичною особою та підприємством (підприємцем) за товар (роботу, послугу), вартість якого перевищує 50 000 гривень, має здійснюватися в безготівковій формі, зокрема шляхом переказу коштів з поточного рахунку на поточний рахунок. При цьому переказ може бути ініційований за допомогою, наприклад, платіжної картки. Такий розрахунок також можна здійснювати шляхом внесення готівки для подальшого зарахування коштів на поточний рахунок юридичної особи, фізичної особи - підприємця – отримувача коштів.
Мне самой не нравится, тем более в постановлении написано по-другому. Но чем могут закончиться такие разъяснения?
есть мнение:
[kievbusinesscentre.com.ua]
Хуже «с обходом» будут обстоять дела у туристических компаний, ведь авиабилет или тур разбить на два договора сложнее, чем продажу апельсинов. Сложности будут также и у поставщиков дорогой компьютерной и бытовой техники.
Quote
pretty
есть мнение:
[kievbusinesscentre.com.ua]
Хуже «с обходом» будут обстоять дела у туристических компаний, ведь авиабилет или тур разбить на два договора сложнее, чем продажу апельсинов. Сложности будут также и у поставщиков дорогой компьютерной и бытовой техники.

Туристы, в двух случаях из трех платят аванс и доплату.
На два договора не разобьешь.
Но, никто не запрещает принимать оплату частями.
Вот и думаю, почему автор считает, что у туркомпаний могут быть с этим сложности.
Quote
ксенья
дословно:
1. Як розрахуватися фізичній особі з підприємством (підприємцем) за товар (роботу, послугу), якщо його сума перевищує 50 000 гривень?

Розрахунок між фізичною особою та підприємством (підприємцем) за товар (роботу, послугу), вартість якого перевищує 50 000 гривень, має здійснюватися в безготівковій формі, зокрема шляхом переказу коштів з поточного рахунку на поточний рахунок. При цьому переказ може бути ініційований за допомогою, наприклад, платіжної картки. Такий розрахунок також можна здійснювати шляхом внесення готівки для подальшого зарахування коштів на поточний рахунок юридичної особи, фізичної особи - підприємця – отримувача коштів.
Мне самой не нравится, тем более в постановлении написано по-другому. Но чем могут закончиться такие разъяснения?
вы б лучше постанову процитировали а не этот бред на сайте
Подскажите, пожалуйста. Нужно выплатить задолженности по авансовым отчетам директору - 70 тыс.грн. Я же могу ему одной суммой перечислить на его личную карточку ?
Quote
ОЛО
Подскажите, пожалуйста. Нужно выплатить задолженности по авансовым отчетам директору - 70 тыс.грн. Я же могу ему одной суммой перечислить на его личную карточку ?
На карточку конечно можете.Это ведь не наличка.
Да и не на карточку можно. Это ж расчеты с сотрудником.
Драсте, с НГ нельзя больше 50 т в один день даже сотруднику. Там формулировка поминялась же
Упс. И финпомощь тоже низзя? Мы такими суммами не балуемся, но так, для общего развития
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042599999999998