Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Відпускні в звіті з ЄСВ

Відправлено користувачем Vika19 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Нет, если с отпускными за август начисленными в июле доход за август выходит больше минималки, ничего доначислять не нужно. И дата выплаты на это никак не влияет вообще. ЕСВ рассчитывается по начислению, а не по выплатам.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Quote
Kuzya
Нет, если с отпускными за август начисленными в июле доход за август выходит больше минималки, ничего доначислять не нужно. И дата выплаты на это никак не влияет вообще. ЕСВ рассчитывается по начислению, а не по выплатам.

Так дохід виходить більший.smiling bouncing smiley
Щиро дякую за відповідь.


Quote
Kuzya
Нет, если с отпускными за август начисленными в июле доход за август выходит больше минималки, ничего доначислять не нужно. И дата выплаты на это никак не влияет вообще. ЕСВ рассчитывается по начислению, а не по выплатам.

Щойно заповнила таблицю 6 і мені видало наступне попередження: ...значення в графі "сума нарах.з/п по всіх рядках за поточний період менше 1450. Заповніть додатковий рядок за типом нарах.13...
Quote
perlunka
Quote
Kuzya
Нет, если с отпускными за август начисленными в июле доход за август выходит больше минималки, ничего доначислять не нужно. И дата выплаты на это никак не влияет вообще. ЕСВ рассчитывается по начислению, а не по выплатам.

Щойно заповнила таблицю 6 і мені видало наступне попередження: ...значення в графі "сума нарах.з/п по всіх рядках за поточний період менше 1450. Заповніть додатковий рядок за типом нарах.13...
игнорируйте

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Если предупреждение зеленым - игнорируйте. Так как в данном случае есв с мин. не нужно начислять.

Из письма ГФСУ от 11.03.2015 г. № 5084/6/99-99-17-03-03-15):

якщо відпустка, що припадає на майбутній місяць, нараховується не за повний місяць і після відпустки працівнику буде нарахована заробітна плата, то в поточному місяці (в якому нарахована оплата відпустки за майбутній період) єдиний внесок нараховується на суму фактичної оплати відпустки за майбутній період, оскільки загальна сума доходу ще не є відомою. При цьому, якщо за підсумком звітного майбутнього місяця (суми оплати відпустки відносяться до того місяця, за який вони нараховані) загальний дохід за місяць становить менше мінімального розміру, виникає потреба донарахувати єдиний внесок виходячи з мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід).

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
будь-ласка підскажіть, в наказі невірно вказали кількість днів відпустки, тепер потрібно за лишні дні утримати відпускні, як це утримання показати в табл.6. Тип нарахування 10 , сума утримання зі знаком мінус та за який місяць утримується сума чи як?
Подскажите, пожалуйста, сотрудник был в отпуске с 01.11 по 30.11, как в отчете по ЕСВ мне показать этого сотрудника:
1)сумма начисленных отпускных одной строкой с признаком "10" и количеством календарный дней - 30
или
2) двумя строками: з/пл нулевая с количествои календ. дней "30" и строкой с признаком "10" и суммой начисленных отпускных?
Спасибо)
Quote
Wika82
Подскажите, пожалуйста, сотрудник был в отпуске с 01.11 по 30.11, как в отчете по ЕСВ мне показать этого сотрудника:
1)сумма начисленных отпускных одной строкой с признаком "10" и количеством календарный дней - 30
или
2) двумя строками: з/пл нулевая с количествои календ. дней "30" и строкой с признаком "10" и суммой начисленных отпускных?
Спасибо)
Второй вариант
Quote
lypusty
Quote
Wika82
Подскажите, пожалуйста, сотрудник был в отпуске с 01.11 по 30.11, как в отчете по ЕСВ мне показать этого сотрудника:
1)сумма начисленных отпускных одной строкой с признаком "10" и количеством календарный дней - 30
или
2) двумя строками: з/пл нулевая с количествои календ. дней "30" и строкой с признаком "10" и суммой начисленных отпускных?
Спасибо)
Второй вариант

Спасибо!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00065199999999999