Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Витяг з СЕА п. 6

Відправлено користувачем aeynbr 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Re: Витяг з СЕА п. 6
у нас роздрібна торгівля, оборот йде кожний день

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Витяг з СЕА п. 6
о, теперь понятно, откуда стока не плательщиков....а вернуть через деку - не вариант ?
Re: Витяг з СЕА п. 6
Quote
TamiA
о, теперь понятно, откуда стока не плательщиков....а вернуть через деку - не вариант ?
Как вернуть через деку?
Я не понимаю, зачем нам геморрой с переплатами порядка сотен тысяч, чтобы тупо регистрировать то, что регистрировать не обязательно? smiling smiley
Сейчас кризис, всем нелегко, и мы тоже считаем каждую денежку smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера


Re: Витяг з СЕА п. 6
[www.buh24.com.ua]

если бы у меня было много не плательщиков, я бы, наверное, тоже так поступала....
Re: Витяг з СЕА п. 6
Quote
TamiA
[www.buh24.com.ua]

если бы у меня было много не плательщиков, я бы, наверное, тоже так поступала....
В статье не указаны сроки всего этого процесса.
Лень рыться в ПКУ, навскидку думаю, что это может занять месяца два. Итого замораживаются деньги примерно на 2,5 месяца.
Зачем все это, если нерегистрация таких НН ненаказуема?
Как объяснить руководству, что оно должно вынуть из оборота 200 тыс., потом проходить проверку (в то, что налоговики вернут деньги просто так, я слабо верю), потом надеяться, что налоговики вернут деньги в срок (а ведь могут и завтраками кормить)?
Почему? А нипочему, бухгалтеру просто страшно.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера



Редаговано разів: 1. Востаннє 18/08/2016 20:31 користувачем Монна Нонна.
Re: Витяг з СЕА п. 6
Я також щодня реэструю в срок платників,а неплатників по мірі вистачання рег.ліміта.Але щоб запобігти ряд.6 в витязі до 20числа повинні бути всі зареєстровані.Дуже великі суми крутяться,але таким чином мені вистачає податкового кредиту і суми до сплати по деці.За весь період раза два поповнювала ел.рахунок для реєстрації.
Re: Витяг з СЕА п. 6
Quote
Монна Нонна
...
А керівництво не бажає авансувати бюджет на 200 тис?

Все правильно.
Зазвичай просто якщо зобов'язання не виникають по декларації, значить є залишок від'ємного значення. А раз є залишок відємного значення - значить має бути і реєстраційна сума.
А в роздрібній торгівлі, зазвичай деки з позитивним значенням winking smiley

Кожен собі підбирає варіант, який зручний конкретного для його діяльності і враховує всі її особливості.
Я також проти лишніх грошей на рахунку в СЕА.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031300000000001