Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Отчет ЕСВ- декретчица и штатная численность.

Відправлено користувачем Klubnika 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сдала отчет по ЕСВ, пришла квитанция с зауваженням :

Попередження Таблиця 1. Дані про середньооблікову кількість штатних працівників за звітний період перевищують дані про кількість застрахованих осіб у звітному періоді. Виправте зазначену помилку
Державна фіскальна служба України


Начисления у меня в таблице 6 идут без учета декретчицы, а по штатке я не убирала ее должность, т.е. в таблице один у меня по штатке 9 человек, а кол-во застрахованных 8. Разве это неверно?
Вопрос снят, таки декретчицу не показываем и штат=застрахованные

ІНСТРУКЦІЯ
ЗІ СТАТИСТИКИ

3.3. При обчисленні середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу враховуються всі категорії працівників облікового складу, які наведені в пунктах 2.1 і 2.2 даної Інструкції, крім зазначених в пунктах: 2.1.12 - 2.1.16, 2.2.12 та 2.3. Облік вказаних в пунктах категорій працівників ведеться окремо.

2.2.12. Знаходяться у відпустках по вагітності та пологах або в додатковій відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею відповідного віку, передбаченого чинним законодавством або колективним договором підприємства, включаючи тих, які усиновили новонароджену дитину безпосередньо з пологового будинку;
я ставлю в штатную свою декретчицу
а в среднесписочную и застрах. не ставлю, нормально проходит


Quote
Oxi
я ставлю в штатную свою декретчицу
а в среднесписочную и застрах. не ставлю, нормально проходит
и я
Да, исправила, все прошло.Спасибо!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000354