Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Недоїмка з ПДВ

Відправлено користувачем Blizbuch 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Недоїмка з ПДВ
Може хто стикався з проблемою : прийшов акт про недоїмку .Вияснили ,що у 2014р. при перерахуванні ПДВ помилково в призначенні платежу вводили не свій код ЗКПО (вийшло що перерахували ПДВ за когось) Як знайти кінці і повернути кошти , куди писати і як перевірити можна куди кошти потрапили.
Re: Недоїмка з ПДВ
ЗКПО, це ЄДРПОУ? Подивіться тоді по коду ЄДРПОУ що це за підприємство.

ЯКщо Вам вже прийшов Акт, то пишіть заперечення. Підкладайте платіжки і стверджуйте що платили за себе. Акцент робіть на тому, що навіть якщо допущена помилка в призначенні платежу в ПД то це не означає що Ви не виконали свій обовязок по сплаті податків.
Пошукайте судову практику, аналогічні справи точно мають бути.
Десь колись читала що підприємство навіть при бажанні заплатити за когось податки не може цього зробити (пошукайте в інтернеті).

Якщо хочете ще й для себе розібратись куди пішли гроші - йдіть в ЦОП і звіртеся по податках. При собі майте платіжки. Так і кажіть хочу знати заплатила такого то числа стільки то і куди ці гроші пішли? Якщо просто отримаєте Акт звірки - Ви там такої інформації не побачите (формою Акта не передбачено).
Ще можете спробувати зайди на сайті ДФСУ в електронний кабінет платника і там подивитися, але не впевнена що там є інформація по оборотах 2014 року.
для того и нужно хотя бы раз в год делать сверки.
В платежке для того и нужно писать правильно назначение платежа. Оплата за третьих лиц предусмотрена именно таким способом.
Думаю, даже если Вы сейчас и начнете доказывать, что это только ошибка в ПП, то за весь период пени и штрафа не избежать.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!


Re: Недоїмка з ПДВ
Вопрос к Ляля - Оля.

Скажите ,а что разве к электронному кабинету доверия нет? Зачем сверки?
И еще , кто-то пробовал переписываться с налоговой через ЭК? У меня недоимка по НДС с ноября прошлого года на сумму НДС октября, ее не должно быть т.к. все платежки копирую. Похоже неправильно они там разнесли. Если платежку им отправлю через ЭК, она дойдет?
Спасибо.
Re: Недоїмка з ПДВ
Quote
Blizbuch
Може хто стикався з проблемою : прийшов акт про недоїмку .Вияснили ,що у 2014р. при перерахуванні ПДВ помилково в призначенні платежу вводили не свій код ЗКПО (вийшло що перерахували ПДВ за когось) Як знайти кінці і повернути кошти , куди писати і як перевірити можна куди кошти потрапили.
В мене була аналогічна ситуація,я в призначенні сплутала коди/так як веду дві фірми/але виявлена була помилка десь за минулий квартал.Я писала листа,що прошу такі-то платіжки вважати як сплату податків по такій-то фірмі+копії платіжок і заносила це все в відділ обліку.Мені дівчата все справили без штрафних наслідків.Але в вашій ситуації за 2014 рік незнаю чи пройде таке.Але чому вас раніше не оштрафували за недоїмку не розумію.Ага,згадала в мене може таке пройшло бо це було ПДФО квартальна звітність і я можливо якось там у них вписалась в терміни коли вони можуть вносити зміни.
Quote
knopa
Вопрос к Ляля - Оля.

Скажите ,а что разве к электронному кабинету доверия нет? Зачем сверки?
И еще , кто-то пробовал переписываться с налоговой через ЭК? У меня недоимка по НДС с ноября прошлого года на сумму НДС октября, ее не должно быть т.к. все платежки копирую. Похоже неправильно они там разнесли. Если платежку им отправлю через ЭК, она дойдет?
Спасибо.
доверие есть, если он работает. Но через кабинет не получите акт сверки. Но автор, судя по всему, вообще никогда не сверялся. Иначе не вылезло бы сейчас за 2014 год...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: Недоїмка з ПДВ
Добрый день!
Прошу совет.
За октябрь и ноябрь была недоимка по оплате НДС (на СЭА не было денег).
Вчера забросила денег на СЭА и задолженность предыдущих периодов была погашена.
А вот теперь меня терзают сомнения: за октябрь и ноябрь 2016 будут штрафы 20% и 10% от суммы недоимки (сумма небольшая, вместе 190 грн) .
1. Правильно ли их будет погасить платежом с текущего счета на счет в казначействе (на него же уходят деньги с СЭА) с назначением *;140;код ЗКПО;Надходження до бюджету коштів у рахунок погашення податкового боргу;;; или другое назначение?
2. и что с пеней? или проще самой высчитать пеню и чуть больше оплатить, что бы не промахнуться?
3. И что с админштрафом? ждать акта или лучше самой поехать в налоговую?
Плиз, помогите
Re: Недоїмка з ПДВ
в электроном кабинете плательщика не суммы штрафа, ни пени нет((
Re: Недоїмка з ПДВ
а у меня начислили штраф за несвоевременную регистрацию НН, и эта сумма была отражена в кабинете по налогу НДС
Re: Недоїмка з ПДВ
Штраф и пеня видны только когда они НУР сделают, если Вы сами высчитаете и оплатите у Вас переплата будет висеть в кабинете. У меня месяц прошел как недоимку с пенёй и штрафом оплатили, а инспекторам физически некогда выписать НУР. Суммы они у себя видят и сами сказали какой штраф и пеня у нас набежали, мы оплатили, чтоб пеня не росла сами без НУРа.
на пеню НУР не выписывается

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000444