Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Заміна назви вулиці і 20-ОПП

Відправлено користувачем accountent 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Змінили в кінці минулого року назву вулиці і зв"язку із новими перейменуваннями і не подали в податкову 20-ОПП.
Тоді про цей звіт мовчали, а зараз "во всю" пишуть статті про штрафи за неподачу.
Ми звіт не подали. Що робити: подавати зараз чи "тихенько мовчати"????
не подавала...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!


Добрый день!Подскажите,если поменялся фактический адрес фирмы (не юридический) какие-то документы про изменения нужно подавать в налоговую или гос. регистратор?
Quote
Malinchic
Добрый день!Подскажите,если поменялся фактический адрес фирмы (не юридический) какие-то документы про изменения нужно подавать в налоговую или гос. регистратор?

20-опп в налоговую
Quote
Нат
Quote
Malinchic
Добрый день!Подскажите,если поменялся фактический адрес фирмы (не юридический) какие-то документы про изменения нужно подавать в налоговую или гос. регистратор?

20-опп в налоговую

Спасибо Вам за ответ.В моей налоговой сказали не надо...и еще спросить как это юр. адрес не совпадает с фактическимconfused smiley
Не знаю, що робити, в листопаді змінили назву вулиці в установих документах і не подали 20-ОПП. Чи вартує зараз подавати? чи краще сидіти тихенько.
Quote
accountent
Не знаю, що робити, в листопаді змінили назву вулиці в установих документах і не подали 20-ОПП. Чи вартує зараз подавати? чи краще сидіти тихенько.

я б сиділа тихесенько, тільки подасте форму, так і заявляться із штрафом.
у мене так було з центром зайнятості, поки стара бух. не подавала Звіт про прийнятих, не приходили з перевіркою, як тільки подала я перший раз за правилами, так через два дні дзвінок...вам штраф за не подачу минулих
Quote
Malinchic
Quote
Нат
Quote
Malinchic
Добрый день!Подскажите,если поменялся фактический адрес фирмы (не юридический) какие-то документы про изменения нужно подавать в налоговую или гос. регистратор?

20-опп в налоговую

Спасибо Вам за ответ.В моей налоговой сказали не надо...и еще спросить как это юр. адрес не совпадает с фактическимconfused smiley

адрес регистрации по месту прописки одного из учередителей, а по факту находитесь в арендованном помещении
меняется аренда, меняется и факт.местонахождение
как это не нужно подавать 20-ОПП? там четко прописано, когда меняется местонахождение объекта налогообложения

.....в каких случаях следует подавать форму № 20-ОПП (пункты 8.3 и 8.5 Порядка № 979, пункт 63.3 Налогового кодекса):
-при изменении местонахождения объекта налогообложения (деятельность осуществляется по другому адресу);

Мало ли что вам сказали в вашей налоговой, а когда они придут вас штрафовать, вы им что скажете? "мне так сказали.......".
Я когда открывала фирму, юр.адрес и факт. были различные, в моей налоговой тоже сказали что не нужно подавать 20-ОПП, а я сказала...или пишите письменный отказ с аргументацией или принимайте...
Береженого Бог бережет!
Quote
когда меняется местонахождение объекта налогообложения
а разве арендованный офис есть объект налогообложения? вот если бы сдавали в аренду и получали доход, тогда был бы объект.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля
Quote
когда меняется местонахождение объекта налогообложения
а разве арендованный офис есть объект налогообложения? вот если бы сдавали в аренду и получали доход, тогда был бы объект.

+100 - самі займаєтесь дурньою дівчата, а тоді киваєм
на них шо вони ідіоти від нас лишнього вимагають... А
чого б їм і не вимагать - хароща ж "отмазка" єсць - всі
ж здають... yawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А кому його потрібно подавати? Я не подавала...
Подскажите, пожалуйста. При изменении названия улицы на титулке пишем старое название, а уже в 5 пункте новое?
Quote
accountent
В податкову
Я інше хотіла запитати.Хто має подавати цю довідку?
О таких объектах налогообложения​, как товары (работы/услуги), доход, прибыль, обороты от реализации, которые отражаются в соответствующей налоговой отчетности (декларации по НДС, декларации по налогу на прибыль и т. п.), уведомлять в форме № 20​-ОПП не нужно (см. подкатегорию 119.11 ЗІР).
Что за бред, причем название улицы к 20-опп
Контрагенти, які замінили установчі документи в зв"язку зі зміною назви вулиці, міста.
Quote
вип
Quote
accountent
В податкову
Я інше хотіла запитати.Хто має подавати цю довідку?
Я теж вважаю це брєдом, бо ж ми вже заповнювали 1-ОПП для того, щоб податкова внесла зміни.
Так пишуть, що шрафують за неподачу, якщо я правильно розумію 510 грн. штрафу.
Quote
Котег :-)
Что за бред, причем название улицы к 20-опп
Мало что пишутsmiling smiley на семинарах и не такие страшилки говорят))
[news.dtkt.ua]
Ось тут стаття.
Цікаво, хоч когось за таке оштрафували?
Полный бред, нельзя бездумно верить всему, что пишут. От переименования улицы объект не изменился, нет оснований для 20-ОПП. У нас в марте улицы переименовали, так таблички на домах до сих пор старые висят. А им штрафы нужны? Пусть идут лесом.
И еще. Мы в мае заключили договор аренды помещения в другом городе, 20-ОПП не сдали. В июле пошли регистрироваться в местную ГНИ, чтоб отчет по турсбору сдать, нам сказали, что не могут нас зарегистрировать пока по основному месту 20-ОПП не сдадим. Сдали 20-ОПП в июле, штрафа до сих пор нет, т-т-т.
Quote
accountent
[news.dtkt.ua]
Ось тут стаття.
Цікаво, хоч когось за таке оштрафували?
ссылки нет
Quote
Котег :-)
Quote
accountent
[news.dtkt.ua]
Ось тут стаття.
Цікаво, хоч когось за таке оштрафували?
ссылки нет
[news.dtkt.ua]
Перейменували місто або вулицю - подайте повідомлення за ф. № 20-ОПП

28.08.2016 14557 20

ДФС нагадує, що у разі перейменування міста, вулиці чи інших топонімів, слід подати до контролюючого органу за основним місцем обліку повідомлення за ф. № 20-ОПП з оновленою інформацією про об’єкт оподаткування



ДФС в інформаційно-довідковому ресурсі "ЗІР" (категорія 119.11) зазначила, що у разі зміни відомостей про об’єкт оподаткування, зокрема його місцезнаходження, платник податків має надати до контролюючого органу за основним місцем обліку повідомлення за формою № 20-ОПП з оновленою інформацією про об’єкт оподаткування. У повідомленні зазначаються нове та попереднє значення реквізиту, який змінився.

Оскільки відомості про об’єкти оподаткування не включаються до Єдиного державного реєстру, а інше достовірне джерело інформації про об’єкти оподаткування відсутнє, то платник податків, у разі зміни відомостей про місцезнаходження об’єкта оподаткування, у тому числі внаслідок перейменування міста, вулиці інших топонімів, повинен надати до контролюючого органу за основним місцем обліку повідомлення за ф. № 20-ОПП з оновленою інформацією про об’єкт оподаткування, щодо якого відбулися зміни.

Таке повідомлення подається протягом 10 робочих днів з дня виникнення змін у даних.



Новини на тему:
•Зміна назв вулиць: наслідки для суб’єктів господарювання;
•ДФСУ про переоформлення ліцензії у разі зміни назви, місцезнаходження чи адреси госпсуб'єкта;
•Перейменування вулиць: дії громадян



Від редакції:



Алгоритм дій з об'єктом оподаткування у разі перейменування назви міста, вулиці

Внести зміни до правовстановлюючих документів можна з власної ініціативи, конкретних термінів щодо внесення таких змін чинним законодавством не встановлено. В такому випадку власник майна (в тому числі земельної ділянки), щодо якого відбулись зміни у назві вулиці (проспекту, провулку тощо), відповідно до законодавства має право самостійно (або уповноважити на це іншу особу за довіреністю) звернутись до органу державної реєстрації прав на нерухоме майно з заявою про внесення змін до Держреєстру речових прав на нерухоме майно у зв'язку зі зміною назви чи перейменування вулиці.

А тільки після цього подавати ф. 20-ОПП, оскільки встановлено, що ф. 20-ОПП зі змінами у такому разі потрібно подати протягом 10 після внесення змін до даних.

Також у разі перейменування назви міста, вулиці тощо платники податків:

• відомості про яких включаються до ЄДР, повідомляють про зміну зазначених даних до ЄДР та не подають заяви за ф. № 1-ОПП та ф. № 5-ОПП до контролюючих органів за місцезнаходженням/місцем проживання;

• відомості про яких не включаються до ЄДР, повинні подати заяву за ф. № 1-ОПП або за ф. № 5-ОПП з інформацією про такі зміни до контролюючого органу за місцезнаходженням/місцем проживання.



Відповідальність за неподання вищезазначених форм

А якщо внести зміни у Держреєстр нерухомого майна, але не змінити даних щодо своєї реєстрації? Що за це буде платнику податків

У роз'ясненні підкатегорії 119.11 ЗІР податківці відповіли на це запитання.

Згідно з п. 117.1 ПКУ неподання у строки та у випадках, передбачених ПКУ реєстрації змін місцезнаходження чи внесення інших змін до своїх облікових даних тягнуть за собою накладення штрафу:

• на самозайнятих осіб у розмірі 170 гривень;

• на юридичних осіб, відокремлені підрозділи юридичної особи чи юридичну особу, відповідальну за нарахування та сплату податків до бюджету під час виконання договору про спільну діяльність, - 510 гривень.

У разі не усунення таких порушень або за ті самі дії, вчинені протягом року особою, до якої були застосовані штрафи за таке порушення тягнуть за собою накладення штрафу:

• на самозайнятих осіб у розмірі 340 гривень;

• на юридичних осіб, відокремлені підрозділи юридичної особи чи юридичну особу, відповідальну за нарахування та сплату податків до бюджету під час виконання договору про спільну діяльність, - 1020 гривень.



Спосіб подання заяв

Ф. 1-ОПП, ф. №5-ОПП, ф. №8-ОПП та повідомлення за ф. №20-ОПП подаються тільки в ручну.
Можливості подання в електронному вигляді платниками податків цих заяв Порядком № 1588, не передбачено.
ой, там я писал - письмом обязанность не может устанавливаться
не читайте, короче, это бред из ЗИРА
Quote
Котег :-)
ой, там я писал - письмом обязанность не может устанавливаться
А чо ж редакция ДК считает, что может?

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Так алгоритм же написали, штрафы за неподачу упомянули, и ни слова о том, что это все необязательно, а только если есть свободное время и натхнення

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045800000000007