Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Отчет по ЕСВ и з/п ниже мин

Відправлено користувачем Flower09 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Здравствуйте,подскажите,пож-та,как правильно отобразить в таб.6 отчета по ЕСВ такую ситуацию.
У работника в ведомости так -ставка з/п 1450,00,работает на пол дня,то есть нараховано 725 грн.У меня вопрос-в отчете по ЕСВ ставить 1450 или 725? думаю,1450 и галочку неповний роб.час или ошибаюсь?ведь,платим 22% с мин.з/п.
если у вас доначисление, то оно отображается двумя строками - по факту и разница
Понимаете,мне нужно для ФОпа сделать один раз этот отчет,а я с таким не сталкивалась.Поэтому,я и не могу понять доначисление здесь или нет.Так,как в ведомости- Ставка з\п 1450 грн.Відпрацьовано 22 дн.Нараховано 725,00 грн. Нарахування ЄСВ 1450*22%=319,00 грн


ну доначисление, если реально начислено 725
значит,нужно на одного работника 2 строки?В одной 725,00 и другая строка доначисление 725,00?Так?Доначисление это какой-то код?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029800000000002