Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

НДС сдача поквартально

Відправлено користувачем Птеньчик 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подксажите, кто имеет право перейти на сдачу ндс поквартально и методику перехода.
СПАСИБО
если ваш оборот за год не превышает 300 000грн. без ндс то с декабрьской декой подаете заявление и с нового года сдаете поквартально
А можно перейти в феврале!!!
Бланк заявления не подскажите""""


Зявление подается в марте.С след квартала можете здавать поквартально.Бланк видела на сайте ГНИ.
звіти здавати поквартально а податок платити помісячно?

**********************
а пряний вечiр так пахне...
первый раз слышу про переход в марте, можно поподробнее
7.8.2. Платник податку, обсяг оподатковуваних операцій якого за минулі дванадцять місячних податкових періодів не перевищував суми, зазначеної у підпункті 2.3.1 пункту 2.3 статті 2 цього Закону, може вибрати квартальний податковий період. Заява про вибір квартального податкового періоду подається податковому органу разом з декларацією за наслідками останнього податкового періоду календарного року. При цьому квартальний податковий період починає застосовуватися з першого податкового періоду наступного календарного року.

какой еще март?

Следите за
[www.ukrnalogi.ho.ua]
мне сказали в налоговой, что я могу подать не позже 20дней до окончание квартала. Для того что бы со след. квартала здавать поквартально.
Налог платиться по месячно не зависимо от перриода отчетности.
значит работник сбил с толку(
Сама расчитывала подавать квартально.
а вы на общей системе? и какой смысл перехода на квартальный если платить по месячно? и на основании чего платить по месячно при поквартальной отчетности? ниче не понимаю
платите поквартально..там поймете
вы если утверждаете то сошлитесь на что-то, а то все очень загадочно.
Девочки.не ссортесь!
Квартальний період звітування-значить сплата через 10 днів після грачниного строку подання.




4.1.4. Податкові декларації подаються за базовий податковий (звітний) період, що дорівнює:

б) календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі при сплаті квартальних або піврічних авансових внесків), - протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя);


5.3. Строки погашення податкового зобов'язання

5.3.1. Платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого підпунктом 4.1.4 пункту 4.1 статті 4 цього Закону для подання податкової декларації.
так никто ж не ссорится, то что вы написали мне извесно, потому я и не могу понять вышесказанного
А кому неизвестно, уже известно.


Людмилка Автор строк:
-------------------------------------------------------
> так никто ж не ссорится, то что вы написали мне
> извесно, потому я и не могу понять вышесказанного
Анонімний користувач
Re: НДС сдача поквартально
cruizer [ Відповісти приватно ]
Re: НДС сдача поквартально нове 13 лютого, 2009 15:25
Девочки.не ссортесь

__________________________________________________________________

общаются только девочки ? мужчину еще не одна не познала ?
Сдаю, поквартально уже третий год. Заявление подается вместе с декл.НДС в течении 40 дней. Уплата как для квартальных деклараций.Обороты не более 300000 грн. за год. Как только превысили, переход на месячный срок сдачи. Первый раз слышу об изменениях, как будет отсчитываться 300000 грн. предел, если он считается за календарный год?
Ukrnalog Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> 7.8.2. Платник податку, обсяг оподатковуваних
> операцій якого за минулі дванадцять місячних
> податкових періодів не перевищував суми,
> зазначеної у підпункті 2.3.1 пункту 2.3 статті 2
> цього Закону, може вибрати квартальний податковий
> період. Заява про вибір квартального податкового
> періоду подається податковому органу разом з
> декларацією за наслідками останнього податкового
> періоду календарного року. При цьому квартальний
> податковий період починає застосовуватися з
> першого податкового періоду наступного
> календарного року.
>
> какой еще март?

Cогласна с автором это если на общих основаниях, может спутали при переходе с общей на единый 6% и НДС тогда в середине года можно
Подскажу.Бланк заявления есть в программе ОПЗ код J02997.
А ніяких паперів про те, що підприємство перейшло на квартальну форму звітності крім заяви з відміткою податкової більше не потрібно з податкової? Накрутила smiling smiley

**********************
а пряний вечiр так пахне...
Завтра інспектору буду говорити, що платити треба все ж таки поквартально а не пормісячно..і де вона таке вичитала ..і починає голову морочити smiling smiley я вже думала що я щось пропустила.... а таки ні..я була права ...фууууххх smiling smiley

**********************
а пряний вечiр так пахне...
в декларации есть срочка, там где отмечаються какие додатки прилагаются, о том что подается заявление о переходе на квартал
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000375