Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Про отмену Единого налога - слухи или вердикт?

Відправлено користувачем tiger1 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Наткнулась на такую вот новость:

[economics.lb.ua]
Якшо не будемо відстоювати - то можить стать і вєрдіктом(((



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Что же предпринять, с чего начать?


Голова ВГО "Союз захисту підприємництва" на своїй сторінці у Фейсбуці написав:Сергій Доротич
1 ч ·

Друзі.
Інформую - спрощену не чіпають!
Останнім часом у пресі з'являються статті в яких автори переконують суспільство, що напрацьовані Мінфіном зміни до Податкового кодексу, окрім іншого, несуть видозміни і навіть знищення спрощеної системи. Це не відповідає дійсності! Як учасник робочоі групи при Мінфіні щодо напрацювання вищезазначених змін інформую всіх Вас, що позиція Мінфіну однозначна - "спрощенку не чіпати"! Навіщо перекручуються факти, думаю кожний здогадається сам. Зазначу лише, що хоча напрацьовані зміни до Податкового кодексу важко назвати реформою, але вони все ж таки направлені на суттєве полегшення адміністрування і вихолощення неточностей, зарегульованостей та двояких трактувань. Особисто вважаю зазначені зміни в більшій частині позитивом. Звісно немає гарантії, що подані пропозиції не будуть знівельовані чи перекручені під час проходження в Уряді чи Верховній зраді, але допоки нервувати зарано. Ми на сторожі. Робити заклики, щодо акцій протесту не варто!
Підприємці України - АСГУ Союз захисту підприємництва Оксана Продан Євгеній Капінус ЗаДело! ЗаУпрощенку! ЗаНалоговую реформу! Громадська рада при Державній регуляторній службі України Громадська рада при ДФС Юлия Сало Nikolay Krivorot Ina Archi Александр Небрат Иван Петухов Andrey Garnat Юлия Дроговоз Рух Бізнесу України
В обговорюванні на ФБ цієї ж статті пишуть ніби
Доротич сказав шо той "журналюга" за спрощенку
навидумляв - по його даним єдиний не чіпатимуть...
Я більш довіряю Доротичу, бо він "предводітєль"
підприємців і спрощенців в тому числі...)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
spinning smiley sticking its tongue out Спасибо за обнадеживающие новости!)
Загрузите отсюда проект закона и почитайте.
[news.dtkt.ua]
Не тронули ЕН, только технические подчистки. Есть одно изменение и если я правильно поняла, то при выплате дивидендов ЮЛ-единщиком физ.лицу не надо будет платить налог на прибыль, только НДФЛ.
Quote
latar

Не тронули ЕН, только технические подчистки. Есть одно изменение и если я правильно поняла, то при выплате дивидендов ЮЛ-единщиком физ.лицу не надо будет платить налог на прибыль, только НДФЛ.

а сейчас надо платить авансовые платежи по прибыли с дивидендов ЮЛ-единщиков физлицу?
нарыла в ЗИР категория 108.05
"Авансовий внесок, передбачений п.п. 57.1 прим. 1. 2 п. 57.1 прим. 1 ст. 57 ПКУ, не справляється у разі виплати дивідендів, зокрема фізичним особам (п.п. 57.1 прим.1. 3 п. 57.1 прим. 1 ст. 57 ПКУ)."

Так что не буду начислять ссылаясь на это.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030200000000002