Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

прийом на роботу працівників

Відправлено користувачем yuliaatp 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня, хто знає чи потрібно в ОБОВЯЗКОВОМУ порядку приймати на роботу працівника До ФОПа через центр зайнятості чи достатньо повідомити податкову і видвти наказ?
Достатньо договору і повідомлення в податкову.
ФОПи наказів не видають

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Приказ и уведомление, договор не нужен. Закон требует приказа обязательно.


Quote
Котег :-)
Приказ и уведомление, договор не нужен. Закон требует приказа обязательно.
Доброго вечора!!! підкажіть будь ласка, чула, що потрібно перед тим як оформлювати працівника на роботу, потрібно здати звіт у центр зайнятості та повідомлення про прийняття працівника на роботу у податкову, це так??? особливо цікавить про звіт у центр зайнятості, хтось чув про таке?
Це вже відмінено і досить давно.
Quote
sashka111
Quote
Котег :-)
Приказ и уведомление, договор не нужен. Закон требует приказа обязательно.
Доброго вечора!!! підкажіть будь ласка, чула, що потрібно перед тим як оформлювати працівника на роботу, потрібно здати звіт у центр зайнятості та повідомлення про прийняття працівника на роботу у податкову, це так??? особливо цікавить про звіт у центр зайнятості, хтось чув про таке?
Погоджуюсь з Котег:договір може бути усним, а наказ (і ФОПам у тому числі) видавати потрібно.
Quote
вип
Це вже відмінено і досить давно.
просто я оформила працівника не подаючи звіт у центр зайнятості, а потім мені дзвонили, і казали шо треба подати його, тепер не знаю чи подавати наступного разу, коли буду приймати працівника на роботу...
Quote
yuliaatp
Доброго дня, хто знає чи потрібно в ОБОВЯЗКОВОМУ порядку приймати на роботу працівника До ФОПа через центр зайнятості чи достатньо повідомити податкову і видвти наказ?

Через центр занятости - это просто по их "просьбе"....я так понимаю им для галочки - типа они предоставили вакансию.....например наши просто просят через них оформлять (они сами вакансию подают и отчет пишут, просто просят меня уже подписаться) А так процедура - приказ, уведомление (до принятия)...я правда и договор делаю (2 экземпляра) по типу как был раньше с ЦЗ (так на всякий случай) хотя, действительно он может быть в устной форме.
А что еще у ФОПа по кадрам должно быть? (кроме ведомостей по з/п) ?
уведомлять о приеме только налоговую и до допуска к работе.
Quote
TamiA
уведомлять о приеме только налоговую и до допуска к работе.
а якщо повідомлення подано у день прийому на роботу, так можна?
я отправляю раньше, но можно предположить, что он вышел на вторую смену.
Quote
sashka111
Quote
TamiA
уведомлять о приеме только налоговую и до допуска к работе.
а якщо повідомлення подано у день прийому на роботу, так можна?
по закону до момента допуска к работе должно быть. можно и в день приема, но отметьте тогда в приказе, графике и в табеле момент (время) допуска.
а за скільки днів потрібно подавати повідомлення про прийняття працівника на роботу?
Quote
sashka111
а за скільки днів потрібно подавати повідомлення про прийняття працівника на роботу?
см.пост выше
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029800000000002