Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

SOS!!! Зарегистрировала налоговую на сумму больше реальной, можна ли включиьь в декларацию реальную налоговую

Відправлено користувачем buh! 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Зарегистрировала налоговую за август на 60 000,00 больше от реальной суммы, а можна ли включить в декларацию правильную налоговую, что б не платить НДС с этой ошибки, а корректировку сделать уже сентябрем? может и бред соображаю, но не знаю, как выйти из ситуации
денег и так не хватает на оплату, а тут еще эта ошибка, вообще заоблачная сумма вылезла и покупатель не заметил такого сюрприза от нас
А РК ж уже з порушенням буде... Ір єслі ти її не включиш в деку,
вона вилізе боком в формулі - буде в витягу в рядку 6 і тоді тобі
для того шоб зареєструвать ПН прийдецця оплачувать її двічі...
Якби можна було порадитись з тими хто добре розбираєцця в
формулі - чи уточнююча виправить ситуацію, коли РК з запізненням confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
та я знаю, що в формулі вилізе ця сума, в голові не вкладається, що таке можна було зробити
це я так переробляла в 1с податкову з ціною з ПДВ на ціну без ПДВ, та замість ціни 22666,67 набрала 26666,67,а рєсструвала в останній день, от і пульнула на свою голову проблему, саме обідно, що в 1с я виправила, все сходиться, але ж вилетіло з голови, що вже невірну податкову зкинула на реєстрацію, її ж треба було видалити і втянути вже виправлену, короче нарубала дров...


А тобі зараз треба реєструвати ПН за якими реєстраційної
суми не вистачатиме?!?!?! Якшо ні - то можна спробувати,
але сперш порадившись зі знатоками формули...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Покупець тільки що зареєстрував коригування, це вже добре
Але ПДВ прийдеться сплатити, бо отой 6 рядок по витягу буде знов пустий тільки якщо я подам уточнення і все-таки включу "невірну" але зареєстровану податкову і все-таки сплачу ПДВ, та ще зі штрафом, а коригування, то вже на вересень
1. Я б подала деку з тією сумою - більшою, яку ви зареєстрували помилково...
2. 21.09 подала би УР до деки за 08 місяць з датою 09 місяць
3. Ви завищили свої ПЗ - у вас не буде штрафу.

Продавец вправе уменьшить НО только после регистрации РК в ЕРНН. Если РК зарегистрирован вовремя (в рамках 15 к.дней) , то продавец отражает такой РК в периоде его составления, несвоевременно- в периоде регистрации
Источник письма ГФСУ №22541, № 2643

От какой даты выписан РК?
Quote
Tara
1. Я б подала деку з тією сумою - більшою, яку ви зареєстрували помилково...
2. 21.09 подала би УР до деки за 08 місяць з датою 09 місяць
3. Ви завищили свої ПЗ - у вас не буде штрафу.

не зрозуміла п.2
і що я в тому уточненні напишу?
я так розумію, щоб подавати уточнення потрібно мати зареєстрованний РК покупцем, а РК у мене вереснем, бо серпнем немає смисла, уже сроки реєстрації за серпенеь пройшли, тому коригування цієї помилки дала вереснем
Quote
Yulia22
Продавец вправе уменьшить НО только после регистрации РК в ЕРНН. Если РК зарегистрирован вовремя (в рамках 15 к.дней) , то продавец отражает такой РК в периоде его составления, несвоевременно- в периоде регистрации
Источник письма ГФСУ №22541, № 2643

От какой даты выписан РК?
я так і розумію
Quote
Yulia22
Продавец вправе уменьшить НО только после регистрации РК в ЕРНН. Если РК зарегистрирован вовремя (в рамках 15 к.дней) , то продавец отражает такой РК в периоде его составления, несвоевременно- в периоде регистрации
Источник письма ГФСУ №22541, № 2643

От какой даты выписан РК?

РК 12.09.2016, а тому в серпень включаю всю сумма невірної ПН, в вересні відкоригується
я так переживала, директор сказав, що нічого страшного, ну помилилась, ну і що, а я пів ночі не сплю
Це добре коли директор понімающий - бережи його winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Це добре коли директор понімающий - бережи його winking smiley
тепер бережу......................хоча пройде час і обов"язково клюне
у нас за серпень і так негаразди, постачальники невчасно дали реєстрацію, сума до сплати ого-го, так ще і я отличилась
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034299999999998