Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Оренда автомобіля

Відправлено користувачем NataliK 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Оренда автомобіля
Добрий день, підскажіть будь-ласка, ми орендуємо авто у фіз.особи(не підприємця), чи потрібно для включення у витрати підприємства кожен місяць складати акт надання послуг? Дякую!
Re: Оренда автомобіля
Я складаю, тому що витрати виникають на підставі первинного документу. Я сама роблю акти, фіз.особа ставить звісно лише підпис.
Re: Оренда автомобіля
Так, в кінці місяця акт виконаних робіт.


Re: Оренда автомобіля
при виплаті за оренду потрібно утримувати ПДФО 18% та ВЗ1,5%+ показувати в 1ДФ, вірно?

наприклад: збираємось орендувати комбайн у фіз особи (не підприємця), як це все оформити документально?
договір оренди
податки вірно, ви - податковий агент
Re: Оренда автомобіля
Quote
Oxi
при виплаті за оренду потрібно утримувати ПДФО 18% та ВЗ1,5%+ показувати в 1ДФ, вірно?

наприклад: збираємось орендувати комбайн у фіз особи (не підприємця), як це все оформити документально?

Сначала заключается договор с физ.лицом нотариально заверенный (без этого налоговая/КРУ затраты на удержание ЭТОГО транспорта снимет с затрат предприятия при проверке). Потом каждый месяц сдаётся акт приёма-передачи транспортного средства в аренду и делается начисление налогов на эту сумму (НДФЛ 18%, ВС 1,5%). Ну и потом выплата денег (вознаграждение) за аренду, в 1 ДФ показывается поквартальное начисление и выплата (код 106). Налоговики настаивают, что даже если не было выплаты, а было начисление всё равно эту сумму (за аренду авто) надо показывать в отчёте 1ДФ.
Re: Оренда автомобіля
я тоже акты в конце месяца делаю
Re: Оренда автомобіля
Потом каждый месяц сдаётся акт приёма-передачи транспортного средства в аренду и делается начисление налогов на эту сумму (НДФЛ 18%, ВС 1,5%). [/quote]

а зачем акт приема-передачи средства ежемесячно?
Re: Оренда автомобіля
Я делаю акт приема-передачи в аренду один раз на весь срок договора.
В 1-ДФ показываю с кодом 102 (ГПД), а не 106 - это для недвижимого имущества
Re: Оренда автомобіля
акты вып. работ делаете так как в договоре напишите: раз в месяц, раз в квартал и т.д. , акт приема передачи делаете 2 раза: когда берете и когда возвращаете
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027900000000003