Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

експорт

Відправлено користувачем sascha21 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Re: експорт
Добрий день, викладу свою думку.
У ПСБО "Дохід" є критерії по яких ви визначаєте, за яких обставин визнаєте дохід.
Є різні думки і консультації, але зараз думка податківців і спеціалістів - ВМД лише посвідчує перетин товаром кордону і не свідчить ще про перехід ризику і права власності на товар. Тому або прописуйте чітко у ЗЕД -договорі - момент, коли товар переходить у власність покупцю, або орієнтуйтесь вже на Інкотермс. В мене зазвичай DAP - тому чекаю CMR і акт перевізника( вони його роблять датою вивантаження) - і тоді визнаю дохід.
Re: експорт
дуже Вам дякую!!!!
у мене в контракті умова - ФОБ по якій
"Продавец обязан с учетом оговорок статьи Б.5. нести все риски потери или повреждения товара до момента перехода товара через поручни судна в названном порту отгрузки."

в контракті є такий пункт - 5.2. Дата коносамента, выданного в порту Южный, является датой доставки Аммиака Покупателю.
тобто правильно розумію - я визначаю дохід датою коносамента.
якщо була попередня оплата, курс беру НБУ на дату п/о, якщо не було п/о, то курс на дату консамента
а як правильно визначити дату зобовязань з пдв?
напиклад - консамент 03.04.2018 р. вмд - 12.04.2018 р., оплата 10,04,2018 р.
не розумію чому такий консамент ранній приходна накладна у мене 10,04,2018 р.
чи правильно я зробила - дохід визначаю на 03.04.2018р. , а ПН 12.04?

дякую буду вдячна за відповідь.
так важко знайти інофрмацію по темі...
Re: експорт
Питання по CMR. Часто виникає така ситуація при автомобільному перевезенні: Платимо кошти і отримуємо акт від Компанії А, яка в свою чергу наймає посередника і в CMR вже прописана Компанія Б (посередник). Чи потрібні від компанії-посередника документи, крім CMR? Договір, додаток до договору?


Re: експорт
добрый день, подскажите пож-та, на cmr я как покупатель могу поставить печать для документов №2 или только основная печать?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00025900000000001