Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

чеки

Відправлено користувачем vlasta 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
чеки
копалася в своїх докУментах і виявила чеки , що вилиняли .
Деякі з лупою можна прочитати , а є й зовсім "лисі" .
І що тепер ? у вмиральну яму ?

з.і. "Розумні голови" рекомендують робити копії і завіряти їх у постачальників , але не дають гарантії , що прокотить і ясно чого .
Цікаво , а на практиці хтось так робить ?


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Re: чеки
а как же поставщик заверит копию? и как копию с лысого снять? никогда такого не встречала...
у меня вот так чтоб прям до белого чеки не выгорают...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: чеки
нє , мається на увазі , що ви щось купили по чеку , то зразу ж зробили з нього копію і завірили у постачальника ( так , на всякий випадок winking smiley )
А я раніше на це якось уваги не звертала , чи то не встигали вигорать , бо часто перевіряли , чи папір якісніший був , а тепер є таке , причому минулорічне . Можливо то від клею , бо я їх намертво пришпандьорюю eye rolling smiley


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley


Re: чеки
Та забей, половина чеков выгорает
Re: чеки
в мене деякі чеки вже за місяць вигоріли, тому я завжди коли є чек, роблю його копію, ставлю на копії свій підпис і пидшиваю в папку приходів, а чек в авансові звіти, якщо це хтось з працівників принів для відчитки.
в постачальника не завіряю, так як чеки переважно з епіцентру чи новуса чи аптеки якої, там ніхто з завіряннями не буде гратись
Re: чеки
Даже если представить что заверят, то это уже копия, а расходы должны быть подтверждены ОРИГИНАЛАМИ, так что смотря кто проверять будет и кому чё в голову стукнет
Re: чеки
Принцип правовой определённости: государство определило обязательность чеков, регистрирует термопринтеры в кассовых аппаратах, значит оно понимает, что они могут выгореть. Поэтому плательщик не может за это отвечать. Поэтому даже копии не нужны.
В Эпицентре можно брать товарный чек кстати.
Re: чеки
та вже попустило spinning smiley sticking its tongue out
Хай то буде саме страшне , що знайдуть при перевірках winking smiley

Всім дякую ! smiling smiley

з.і. де є можливість взяти накладні - примушую брати .


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000293