Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Квартальная фин. отчетность для малых

Відправлено користувачем Buhgalter2015 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Слышала что малые предприятия могут не сдавать квартальную фин. отчетность в статистику (в статистике говорили тоже можно не сдавать), но где найти подтверждение или лучше сдавать?
Юридичні особи, що відповідають критеріям п.154.6 Податкового кодексу, та юридичні особи, що належать до суб"єктів мікропідприємництва, подають річну фін.звітність (п.2 Постанови 419)
И на сайте статистики можно по коду предприятия посмотреть, какие отчеты вы должны сдавать.


Спасибо, я зря отправляю уже 2 года. Статистика сказала написать им письмо, чтобы не "доставали"
Quote
Inesa
Юридичні особи, що відповідають критеріям п.154.6 Податкового кодексу, та юридичні особи, що належать до суб"єктів мікропідприємництва, подають річну фін.звітність (п.2 Постанови 419)

А вобще в курсі шо у нас чічас з 142 по 162 статтів в ПКУ нєтуті,
ілі ПКУ не смотрім, хочь пєріодічєські eye popping smiley
Такий тєкст можна було писать коли вона ішо була, чічас не совітую.
Завтра в офісі подивлюсь на шось іше, крім ПКУ зсилались в таком
пісьмі... Найду відпишусь drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Я теж начеб-то знаю, що не треба здавати кожен квартал, але здаю. Що буде? Оштрафують? spinning smiley sticking its tongue out
В постанове 419 уже ссылаются на Хоз.кодекс
ksikosha а за что штрафовать? Просто никому ненужные отчеты делались
Quote
ksikosha
Я теж начеб-то знаю, що не треба здавати кожен квартал, але здаю. Що буде? Оштрафують? spinning smiley sticking its tongue out

Вони й раді - у них тіпа робота єсць, можить
пронесьоть з сокращєнієм... drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
1-мс и 2 -мс годовые,а если вы сдаете 1-м, 2-м - то они квартальные и вроде никто не отменял их подачу, а на сайте когда вводишь свой едрпоу то баланс вообще не пишет что надо сдавать..
Quote
kurumba
1-мс и 2 -мс годовые,а если вы сдаете 1-м, 2-м - то они квартальные и вроде никто не отменял их подачу, а на сайте когда вводишь свой едрпоу то баланс вообще не пишет что надо сдавать..

Потому и не пишет, что не надо сдавать. У меня пишет только годовую фин.отчетность. А раньше и квартальная была указана.
У нас на областном сайте статистики о финотчетности пишут отакое:

Фінансова звітність
Відповідно до Постанови Кабінету міністрів від 28.02.2000р. №419 із змінами та доповненнями , внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2014р. №718, усі підприємства-юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми господарювання і форми власності повинні складати та подавати квартальну та річну фінансову звітність згідно із законодавством – органам державної статистики.

Юридичні особи, які відповідно до Господарського кодексу України належать до суб’єктів мікропідприємництва, подають фінансову звітність органам державної статистики раз на рік.

А ниже уже все отчеты по коду ЕГРПОУ.

Раньше писали только ссылку на постанову, типа читайте и решайте сами подавать или нет.
[news.dtkt.ua]

За загальним правилом звітним періодом для складання фінансової звітності є календарний рік. Отже, квартальна або за інший період (за потреби) фінзвітність має статус проміжної, і подають її не усі юрособи.
Періодичність та строки подання фінзвітності встановлені постановою КМУ № 419, згідно з якою:
квартальну фінзвітність, зокрема, Держстату, не зобов’язані подавати юрособи, які належать до суб’єктів малого підприємництва та до суб’єктів мікропідприємництва. Отже, великі та середні підприємства звітують щоквартально, а малі – тільки за рік;
квартальна фінансова звітність подається підприємствами не пізніше 25 числа місяця, що настає за звітним кварталом, а річна - не пізніше 28 лютого наступного за звітним року
Что-то я совсем запуталась...c микро все понятно,а вот с малыми...вопрос....или статья не корректно написана или я не знаю....
Quote
kurumba
Что-то я совсем запуталась...c микро все понятно,а вот с малыми...вопрос....или статья не корректно написана или я не знаю....
А вы не квартальщики по прибыли? По прибыли граница гораздо ниже, у меня даже на микро получился квартальный. Декларация по прибыли не может быть без финотчета, по электронке он идет одновременно в статистику и налоговую = вопрос о необходимости подачи в статистику сам собой отпадает. А отправляю я 1-мс, 2-мс, ее и как квартальную система принимает.
Quote
brick
Quote
kurumba
Что-то я совсем запуталась...c микро все понятно,а вот с малыми...вопрос....или статья не корректно написана или я не знаю....
А вы не квартальщики по прибыли? По прибыли граница гораздо ниже, у меня даже на микро получился квартальный. Декларация по прибыли не может быть без финотчета, по электронке он идет одновременно в статистику и налоговую = вопрос о необходимости подачи в статистику сам собой отпадает. А отправляю я 1-мс, 2-мс, ее и как квартальную система принимает.

Нет по прибыли,мы как раз годовую подаем...в том то и дело что оно автоматом в налогую идет, хотя я не обязана им подавать свою квартальную отчетность...бред какой-то...
Кто в курсе подскажите. Новое предприятие,хотим взять кредит в банке, они требуют баланс. Балансов естественно мы еще никаких не подавали. На что можно ссылаться в этом случае.
Quote
kurumba
Что-то я совсем запуталась...c микро все понятно,а вот с малыми...вопрос....или статья не корректно написана или я не знаю....
я звонила в статистику,объяснила ,что попадаю в малые, сказали читать Господарский кодекс. В общем, договорилась до такого: писать в статистику письмо, с просьбой отменить сдавать финотчетность ежеквартально. Это касается только Баланса, остальные отчеты по графику. Посмотрю,что в списке будет в след году
Божественно) а у статистики морда не треснет такие решения принимать?
можно ссилку на нові форми річної фін звітності, будьласка!!!!!!!!!!!!!!! 1-мс, 2-мс, бо були зміни, а нові бланки знайти не можу
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00038199999999999