Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

уменьшается регистрационный лимит

Відправлено користувачем realagro 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день! подскажите пожалуйста, 11.10.16г я сделала запрос о сумме налога на которую могу зарегистр. НН ,ответ пришел 124000грн. А на запрос от 12.10.16г отвечает 101000 грн, при этом я ничего не регистрировала. Куда делся НДС ?? Почему лимит уменьшился.?? Налоговая не может ничего ответить.
А Вам пересчитали овердрафт на 1.10. 2016 ? Он уменьшился ?
С утра обсуждаем
у многих такая проблема
у меня например обнулили и я в минусе,у коллеги большой +


По поводу овердрафта я не знаю кто его должен пересчитать?
в вытяге строку 8 посмотрите за сегодня и сравните с прошлыми вытягами .
скажите ,а что такое овердрафт?
Quote
realagro
скажите ,а что такое овердрафт?

Это условная цифира, расчитывается ДФС по формуле и увеличивает Ваш регистрационный лимит.
Quote
realagro
скажите ,а что такое овердрафт?

Почитайте тут: [club.dtkt.com.ua]
колєга Blick гарнєнько все розписала... tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Lin@
Quote
realagro
скажите ,а что такое овердрафт?

Это условная цифира, расчитывается ДФС по формуле и увеличивает Ваш регистрационный лимит.
Ну а если серьезно то

НКУ Стаття 200-1.3
∑Овердрафт - сума середньомісячного розміру сум податку, які за останніх 12 звітних (податкових) місяців були задекларовані платником до сплати до бюджету та погашені чи розстрочені або відстрочені, а також задекларовані платником - сільськогосподарським підприємством, що обрав спеціальний режим оподаткування відповідно до статті 209 цього Кодексу.

{Абзац пункту 200-1.3 статті 200-1 в редакції Закону № 909-VIII від 24.12.2015}

Показник ∑Овердрафт щокварталу (протягом перших шести робочих днів такого кварталу) підлягає автоматичному перерахунку з урахуванням показника середньомісячного розміру сум податку, які за останніх 12 звітних (податкових) місяців станом на дату такого перерахунку, були задекларовані платником до сплати до бюджету та погашені чи розстрочені або відстрочені, а також задекларовані платником - сільськогосподарським підприємством, що обрав спеціальний режим оподаткування відповідно до статті 209 цього Кодексу. Такий перерахунок здійснюється шляхом віднімання суми попереднього збільшення та додавання суми збільшення згідно з поточним перерахунком.

{Абзац пункту 200-1.3 статті 200-1 в редакції Закону № 909-VIII від 24.12.2015}

Платникам податку, які станом на 1 січня 2016 року зареєстровані платниками податку на додану вартість менш як 12 звітних (податкових) місяців, а також платникам, зареєстрованим платниками податку на додану вартість після 1 січня 2016 року, - таке збільшення здійснюється протягом перших шести робочих днів кварталу, що настає за кварталом, в якому строк такої реєстрації досягає 12 звітних (податкових) місяців.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000329