Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Довідка про доходи в цетр зайнятості

Відправлено користувачем iryna12 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! вибачте за дурні прохання, але не можу знайти чинний документ. Звільняємо людину і треба предоставити їй довідку про доходи в центр зайнятості, для того щоб вона мала можливість стати на олік, а от бланку немає, допоможіть будь ласка!!!
невже ніхто не видає довідку про доходи при звільненні??
Довідка про доходи в центр зайнятості уже не подається


Quote
tulik
Довідка про доходи в центр зайнятості уже не подається
100% справка уже не нужна. Смотрят в реестре.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
тобто при звільненні людини окрім трудового договору та трудової заповненої довідка про доходи не потрібна???
Для центра занятости -НЕТ. Если сотрудник хочет -выдайте ему эту справку. Не запрещено.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Даже обязаны выдать, если требует. Согласно КЗОТу
Quote
Котег :-)
Даже обязаны выдать, если требует. Согласно КЗОТу
Дякую Всім за увагу і допомогу!!!
Кто недавно заполнял довідку о доходах для центра занятости, отзовитесь. Работник попросил довідку формы 3, :
1. Как заполнить рядки графы "Страхові внески, сплачені застрахованою особою до Фонду загально-
обов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, гривень"
. ? Мы же платим ЕСВ 22 % на доход. Так что нужно от этих 22% уплаченных предприятием по ЕСВ , распределить сколько они там отчислили в центр занятости в грн.?
2. Уволился в середине декабря 2016 года . Принят тоже в середине месяца июня 2016 года . Заполняем только полные отработанные месяцы работы или неполные тоже (месяц приема, месяц увольнения) ?

Спасибо .
Центр зайнятості довідок вже не вимагає, бере всі дані про зарплату з реєстру..
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000282