Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Повідомлення ДПІ про прийом керівника юр.особи

Відправлено користувачем Тамила 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть як вчинити в такій ситуації: відповідно до протоколу від 17.10.16р. засновників директор , він же власник( учасник) згідно наказу від 17.10.16 приступив до виконання своїх обовязків . Повідомлення про прийом на роботу працівника до ДФС не подавали. Подати вже його можливо тільки 27. 10. Питання таке : подавати все як є , чи можливо можна зробити наказ на директора 27.10 ? Та який штраф буде , якщо подавати з запізненням ?
Знайшла , що за таке порушення може бути штраф в розмірі 1 мін. зарплати . і строків давності для такого порушення немає . Цікаво , на практиці штрафують ?
Не штрафують бо перевірка Держпраці - рідке явище


мене цікавить таке: чи можуть визнати, що особа не перебувала в трудових відносинах з підприємством через те, що повідомлення про прийом на роботуподано невчасно (заява, наказ і запис в трудовій оним числом, а повідомлення подали із запізнененням)?
Вообще, с директорм загадочная история выходит. Подписать уведомление о приеме он может только ПОСЛЕ того как станет руководителем. А подать типа должен ДО своего назначения.Т.е по сути до похода к регистратору, куда нужно принести приказ о вступлении в должность руководителя. По-моему, эту норму в отношении руководителя на старте деятельности выполнить невозможно впринципе. Да и смысл, если ГФС-ники получают уведомление от госрегистратора?

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Quote
SPPVV
мене цікавить таке: чи можуть визнати, що особа не перебувала в трудових відносинах з підприємством через те, що повідомлення про прийом на роботуподано невчасно (заява, наказ і запис в трудовій оним числом, а повідомлення подали із запізнененням)?
не могут, если приказ есть
Quote
Kuzya
Вообще, с директорм загадочная история выходит. Подписать уведомление о приеме он может только ПОСЛЕ того как станет руководителем. А подать типа должен ДО своего назначения.Т.е по сути до похода к регистратору, куда нужно принести приказ о вступлении в должность руководителя. По-моему, эту норму в отношении руководителя на старте деятельности выполнить невозможно впринципе. Да и смысл, если ГФС-ники получают уведомление от госрегистратора?

во-во непонятный момент..
ну получают они уведомление от госрегистратора..но подать то нужно от организации...
или от госрегистратора.. то про директорство теоретическое, что мол намечен директором такой-то..
а к обязанностям он может вообще никогда не приступит...
Quote
Kuzya
до похода к регистратору, куда нужно принести приказ о вступлении в должность руководителя.
?

а разве они приказ требуют?
протокола недостаточно?
Насчет приказа не буду настаивать. Мы подавали с приказом через юриков, но возможно приказ дальше в налоговую нужен был. Да всё равно, при создании юр.лица должен быть обозначен его руководитель. Уведомление до регистрации ООО подать нереально еще потому что ЕДРПОУ нет. А когда код появляется, то руководитель уже существует. И должен подписать это уведомление от имени руководителя который только на след. начинает работать судя по данным того же уведомления. Так что, всё равно нереально соблюсти норму эту для вновь созданного.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
но надо в первый день подавать тогда
Quote
Котег :-)
Quote
SPPVV
мене цікавить таке: чи можуть визнати, що особа не перебувала в трудових відносинах з підприємством через те, що повідомлення про прийом на роботуподано невчасно (заява, наказ і запис в трудовій оним числом, а повідомлення подали із запізнененням)?
не могут, если приказ есть


Котег, можливо є вже судова практика по такому питанню?
Нема толковоі практики. Є вже спроби штрафувати, але судяться і щось відсуджують. Сталоі практики навіть на рівні апеляціі нема
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034700000000004