Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

як правильно звільнити працівницю після відпустки по догл.за дитиною до 3-х років???

Відправлено користувачем Іruна 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, як правильно звільнити працівницю, яка була у відпустці по догляду за дитиною до трьох років? вона в день коли мала вийти на роботу прийшла і написала заяву на звільнення, цей день їй порахувати робочим і нарахувати за нього з-ту? Вона працювала з 2006р., в 2011р.народила і залишилась у відпустці по догляду до 3-х років, потім у 2013р.знову народила і знову у цій же відпустці аж до тепер...я маю їй ще і компенсацію порахувати? але ж тоді за який період... 2006-2011рр.? період поки вона у відпустці до 3-х років дитини не береться до уваги? Дуже надіюсь на Вашу допомогу!
період поки вона у відпустці до 3-х років дитини не береться до уваги? - нет.
Я бы попросила ее написать заявление задним числом (если отношения позволяют) не табелировала бы этот один день выхода.
Quote
Кара
період поки вона у відпустці до 3-х років дитини не береться до уваги? - нет.
Я бы попросила ее написать заявление задним числом (если отношения позволяют) не табелировала бы этот один день выхода.

і я так звільняла: дата написання заяви на звільнення це останній день відпустки по догляду, а по тексту " прошу звільнити мене з роботи останнім днем відпустки......"
Пи.Си. і не забудьте показати це все у звіті з ЄСВ


как показать увольнение декретчицы в дод 5 по ЕСВ, если она уволилась во время отпуска до 3 лет?
и не забудьте - период отпуска по берем и родам включается в стаж для определения количества дней для ежегодного отпуска, т.е. компенсация
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000325