Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Новий звіт по ЄСВ (813) у програмі M.E.doc є оновлений чи немає???

Відправлено користувачем Люсия 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Есть такой) Так это и есть ожидаемый новый отчет?

Меня смутило,что в шапке наказ Министерства финансов №435 и т.д.Остался прежний...
Quote
TamiA
а по 1С кто то слышал прогнозы ?
Если не нужно распечатывать и сдавать вручную из 1с, то, насколько я помню, ЕСВ выгружается не отчёт, а информация. А отчёт формируется в программе, через которую сдаём. Тоесть, даже старую выгрузку можно закинуть в обновлённый Медок, Соту, Сонату и что-то там ещё и он сформируется, как новый.


Quote
meg
Есть такой) Так это и есть ожидаемый новый отчет?

Меня смутило,что в шапке наказ Министерства финансов №435 и т.д.Остался прежний...

меня тоже интересует шапка))Кто в курсе*?
А что же делать тем кто уже подал по "старой" форме ? confused smiley
Quote
Lyudmila_
А что же делать тем кто уже подал по "старой" форме ? confused smiley

Мне в налоговой сказали, если пришла квитанция №2, пересдавать не нужно. Они про новую форму еще ничего не знают.
Я сегодня сдала 8 отчетов в Медке по старой форме. Всё принято
Оновлений звіт з ЄСВ подаємо з 1 грудня: офіційний лист ДФСУ [news.dtkt.ua]

А в 1С какая форма сейчас актуальная,было обновление?
а что с медками-сонатами ? там же уже новый отчет....
здала в медку (версія 150) з людьми похилого віку, перездавати не збираюсь
ДІСТАЛИ
та и я такое сдала....говорят Артзвит уже делает обратно старую версию....
Сдала по новой форме, получила квитанцию №2.
Позвонила в налоговую, сказали, что если есть Квитанция №2, то все нормально.
Но сдавать нужно было по старой форме. Отчетность по новой форме подается с 1 декабря за ноябрь.
на скільки я знаю, то форми в програмах оновлюють по тех.завданню ДФС
Мені теж інспектор сказав, що якщо є текст "Дані завантажено до реєстру застрахованих осіб" то перездавати не потрібно.
Але що вони ще можуть придумать - ????? Штраф то скачать можна-ж ????
Ну-да, в Соті створюю новий документ, а там написано "людей похилого віку", немає старого бланку.
28.10.2016 Звіт з ЄСВ за жовтень подаємо за новою формою [if.sfs.gov.ua]
то за жовтень, то за листопад...чи до красівих, чи до розумних...
а гляньте в ел.кабінеті
там прийнялося з "престарілими"
Несподівана новина: оновлений звіт з ЄСВ подаємо з 1 грудня — маємо офіційний лист ДФСУ. 18 жовтня набрав чинності Наказ Мінфіну від 07.09.2016 р. №813, яким було внесено зміни до Звіту з ЄСВ (додаток 4), Порядку його складання та Інструкції про нарахування ЄСВ. (Докладно про зміни ми розповідали в аналітиці від редакції). А от з тим, коли вперше потрібно подавати новий звіт, вже виникла ціла епопея. Раніше ДФС у Закарпатській області вказувала на необхідність подання звіту з ЄСВ за жовтень вже за оновленою формою. Ба більше, податкові на місцях цей звіт вже приймали саме за новою формою. Але несподіванно ДФСУ висловила свою думку. Також несподівану.

Якщо зовсім коротко:

якщо ви ще не встигли подати Звіт з ЄСВ за жовтень, то подавати його слід за СТАРОЮ формою. А вперше звітувати за оновленою формою слід буде за листопад 2016 року (граничний термін подання — 20 грудня);
а от якщо ви вже відзвітувались за жовтень по новій формі... то можливі варіанти. Тому наразі ми радимо звернутися до вашої ДПІ і узгодити необхідність перездачі звіту.
На горячей линии сказали "по старой".
В днепровской налоговой Киева сказали "по новой". Весело((
посмотрела свои отчеты в кабинете - везде "престарелые", сдавала по новой форме....
Да, в ЕК бланк звіту старий, (числяться престарілі) . То я роздрукувала звідти ту табличку і до неї прикріпила квитанцію про прийняття звіту .
Quote
TamiA
посмотрела свои отчеты в кабинете - везде "престарелые", сдавала по новой форме....
Я прошу прощения, а ВЕЗДЕ - это где ???eye popping smiley
Я знаю про одно типа место - в ярлыке в таблице в рядке 8 "...догляд за інвалідом 1 групи або за престарілим...".
А ещё где ?
у меня три отчета - это и имелось в виду, что везде.
Там ще є таблиця 2 - нарахування деяким категоріям
"престарілим, який", "досяг" на відповідно словами "особою похилого віку, яка", "досягла".
Девочки, спасибо!smileys with beer
Разобралась.
Отчётов у меня тоже три, а таблицы 2 просто нет.
И в кабинете у меня - престарілі, хоть я сдавала по новой форме, Медком 150....
я думаю перездавати не потрібно, т.к. втягнулись звіти в базу потрібної форми
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00038699999999992