Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

как заполнить книгу РРО раздел 2

Відправлено користувачем taranoksana2012 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
на предприятии расчеты через РРО проводились 2 раза в месяц. Как в разделе 2. "Обліку руху готівки та сум розрахунків" правильно заполнить графы?
1строка: дата 04.11.2016, номер z отчета 0001
2строка: дата 07.11.2016, номер z отчета 0002
3строка: итого

или
1строка: дата 04.11.2016, номер z отчета 0001
2строка: дата 07.11.2016, номер z отчета 0001
3строка: дата 08.11.2016, номер z отчета 0002
31строка:итого
КОРО заполняется ТОЛЬКО на основании зет-отчётов.
Вот что в зет-отчёте написано (в частности, какая дата ) - вот чётко то и записАть в КОРО. Без выдумок и фантазий.
По поводу где писать "итого" : на Форуме мнения разделились. Многие ведут записи подряд.
Я веду иначе: у меня страничка на месяц. Правда, у меня каждый Божий день - рабочий (продтовары).
Вам выгоднее писать подряд, тобто получается выгоднее вариант типа "3строка: итого" и далее следующий месяц.
Решение за Вами.
Я вообще не пишу итого. Все подряд заполняю согласно зет-отчетов.


ИТОГО пишу обязательно : у меня подакцизные товары. Сумма итого по продажам подакцизных товаров и сумма самогО акциза идут в Деку по акцизу. С этой суммой я сверяюсь при формировании Деки по акцизу.
Quote
nikon
ИТОГО пишу обязательно : у меня подакцизные товары. Сумма итого по продажам подакцизных товаров и сумма самогО акциза идут в Деку по акцизу. С этой суммой я сверяюсь при формировании Деки по акцизу.
Не предусмотрено Порядком № 547 подведение итогов по месяцам.
Quote
Kayras91
Quote
nikon
ИТОГО пишу обязательно : у меня подакцизные товары. Сумма итого по продажам подакцизных товаров и сумма самогО акциза идут в Деку по акцизу. С этой суммой я сверяюсь при формировании Деки по акцизу.
Не предусмотрено Порядком № 547 подведение итогов по месяцам.

погоджуюсь. Їх можна не писати, не виділяти окремим рядком. Коли вони не написані (чи написані) - це не є порушенням ведення КОРО. Але особисто я підсумки пишу "для себе", ну щоб, як написала nikon звіряти дані по деклараціях
Quote
Vitohka
Quote
Kayras91
Quote
nikon
ИТОГО пишу обязательно : у меня подакцизные товары. Сумма итого по продажам подакцизных товаров и сумма самогО акциза идут в Деку по акцизу. С этой суммой я сверяюсь при формировании Деки по акцизу.
Не предусмотрено Порядком № 547 подведение итогов по месяцам.

погоджуюсь. Їх можна не писати, не виділяти окремим рядком. Коли вони не написані (чи написані) - це не є порушенням ведення КОРО. Але особисто я підсумки пишу "для себе", ну щоб, як написала nikon звіряти дані по деклараціях
Известны случаи штрафа за подведение итогов по месяцу.
Quote
Kayras91
Quote
Vitohka
Quote
Kayras91
Quote
nikon
ИТОГО пишу обязательно : у меня подакцизные товары. Сумма итого по продажам подакцизных товаров и сумма самогО акциза идут в Деку по акцизу. С этой суммой я сверяюсь при формировании Деки по акцизу.
Не предусмотрено Порядком № 547 подведение итогов по месяцам.

погоджуюсь. Їх можна не писати, не виділяти окремим рядком. Коли вони не написані (чи написані) - це не є порушенням ведення КОРО. Але особисто я підсумки пишу "для себе", ну щоб, як написала nikon звіряти дані по деклараціях
Известны случаи штрафа за подведение итогов по месяцу.
grinning smileygrinning smileygrinning smiley
А наша податковая трактует с точностью наоборот : штраф если НЕ ПОДВЕДЕНЫ итоги месяца.
Quote
nikon
Quote
Kayras91
Quote
Vitohka
Quote
Kayras91
Quote
nikon
ИТОГО пишу обязательно : у меня подакцизные товары. Сумма итого по продажам подакцизных товаров и сумма самогО акциза идут в Деку по акцизу. С этой суммой я сверяюсь при формировании Деки по акцизу.
Не предусмотрено Порядком № 547 подведение итогов по месяцам.

погоджуюсь. Їх можна не писати, не виділяти окремим рядком. Коли вони не написані (чи написані) - це не є порушенням ведення КОРО. Але особисто я підсумки пишу "для себе", ну щоб, як написала nikon звіряти дані по деклараціях
Известны случаи штрафа за подведение итогов по месяцу.
grinning smileygrinning smileygrinning smiley
А наша податковая трактует с точностью наоборот : штраф если НЕ ПОДВЕДЕНЫ итоги месяца.
Интересно, по какой статье штраф? Порядок ведения КОРО не требует оного.
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0920-16
глава 4. пунк 8. 2-й абзац
За бажанням суб'єкта господарювання у графах 5-10 розділу 2 книги ОРО, зареєстрованої на РРО, можна створювати додаткові графи для зазначення сум розрахунків, суми податку на додану вартість, суми акцизного податку або іншого податку (збору) та виданих при поверненні товару коштів, які отримані (видані) з використанням іжних карток, іжних чеків, жетонів тощо. Крім того, у цьому розділі книги ОРО на РРО або в книзі ОРО на господарську одиницю можна виконувати додаткові записи, що підсумовують дані за розрахунками за день чи за місяць.
Quote
ivan_ka
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0920-16
глава 4. пунк 8. 2-й абзац
За бажанням суб'єкта господарювання у графах 5-10 розділу 2 книги ОРО, зареєстрованої на РРО, можна створювати додаткові графи для зазначення сум розрахунків, суми податку на додану вартість, суми акцизного податку або іншого податку (збору) та виданих при поверненні товару коштів, які отримані (видані) з використанням іжних карток, іжних чеків, жетонів тощо. Крім того, у цьому розділі книги ОРО на РРО або в книзі ОРО на господарську одиницю можна виконувати додаткові записи, що підсумовують дані за розрахунками за день чи за місяць.
Да, согласен, был не прав. Штрафа нету что за отсутствие, что за присутствие этих строк. Спасибо
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030899999999999