Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Як виписати правильно пакет документів???

Відправлено користувачем sk2009 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!
Підкажіть будь-ласка чи вірно я виписую пакет документів ,працюю на СТО більше року і весь час виписувала наступним чином , а сьогодні мала телефонний дзвіночок ,і тепер не розумію як вірно)))
Наприклад ,я виписую рахунок на запчастини та їх заміну, додаю акт на послуги та видаткову накладну на запчастини, і ОДНУ податкову на запчастини та послуги.
А мені сказали що так не вірно, що потрібно дві податкові ??
Хто як виписує документи?Буду вдячна за відповідь.
Перша подія продаж запчастин(ВН) та їх заміна (наданя посуг АКТ). Чи потрібно виписувати дві ПН чи одну????
Две , т.к. у вас расходная накладная и акт отдельно
Если непосредственно в акте материалы и услуги то - одной


Спасибо, даже не знаю что делать ,наверное надо доработать 1 С и выписывать одним документом, и все предыдущие переделать ...
Да предыдущие периоды не трогайте, там ведь у клиентов нет претензий
подскажите пож. что делать с актами вып. работ по ремонту авто, половина номенклатуры на русском языке, поставщик отказывается переделывать
Quote
Lin@
Две , т.к. у вас расходная накладная и акт отдельно
Если непосредственно в акте материалы и услуги то - одной
Тыкните носом где можно почитать что нужно две?
sk2009. В мене теж СТО і з/ч. Я оформляю вид.накл. на з/частини, які потім встановлюються на а/м в процесі ремонту. На ремонт виписуємо документ "Наряд-замовлення", а в Акті виконаних робіт я дублюю зміст обох документів з сумами, підбиваю загальну вартість ремонту. Акт пишу в Wordi ручками, усі реквізити що потрібні для документу в наявності. Тому ПН містить і з/ч і Ремонт, ніколи ніяких претензій не було.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032600000000005