Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Банкрутство.

Відправлено користувачем afocya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Банкрутство.
Допоможіть розібратися.
Приватне підприємство на заг.системі з ПДВ, діяльність не ведеться з 2014року. Є тільки засновник. Майна нема.
У 2008році взяли валютний кредит для придбання автокрана під заставу автокрана. Протягом 2008-2010 кредит платився. З 2010 по 2016 перед банком виникла заборгованість, У 2013 було рішення третейського суду, у 2015р. відкрито виконавче провадження. Тепер банк дав згоду на реалізацію заставного майна (автокрана) при умові що кошти підуть на погашення заборгованості перед банком. Автокран продали, гроші віддали банку, але: підприємство винно банку ще велику суму, і виникло зобовязання з ПДВ(коштів на сплату ПДВ нема, податкову накладну зареєструвати неможу.
Як зробити підприємство банкрутом? Банк на банкрутство не подасть. Чи може податкова подати на банкрутство, оскільки буде борг з ПДВ?
Re: Банкрутство.
Может и ГФС. Можете и вы сами возбуждать процедуру банкротства. Если размер долга позволяет.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026499999999996