Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Відсутність ТТН = заборона ПК

Відправлено користувачем Hardmodskill 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Колеги, доброго дня!!!!
Скажіть будь ласка, відсутність ТТН дає підставу про анулювання податкового кредиту, який був визнаний при закупівлі товарів?
Яким законодавством користуватися при перевірці податковими органами(щодо закупівлі товарів)? Дякую!!!
Нема такої залежності права на ПДВ-кредит від ТТН в законодавстві. Натомість є купа справ в реєстрі судових рішень на користь платників по цьому питанню. Знайдить ці рішення та почитайте - там достатньо обгрунтованних висновків судів проти неправомірних дій податкових органів.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Дякую за відповідь! та дивився реєстр...не можу знайти справи, які відповідають моєму питанню.


почитайте НКУ, ГК
нигде не написано, что право на НК дается только по наличию ТТН
право на НК дается при правильно оформленных первич.документах (прих.накл., акты) и связано с хоз.деятельностью предприятия.
в НКУ так и написано ?
Quote
Hardmodskill
Колеги, доброго дня!!!!
Скажіть будь ласка, відсутність ТТН дає підставу про анулювання податкового кредиту, який був визнаний при закупівлі товарів?
Яким законодавством користуватися при перевірці податковими органами(щодо закупівлі товарів)? Дякую!!!
по закону нет прямой связи ТТН с НК, но налоговики склонны снимать НК если нет ТТН. Доказывать обратное придется через суд.
Аргумент налоговиков такой, что если нет ТТН, то не было товара, требуют доказать факт доставки товара. Не доказали - значит операция фиктивная, никчемная и т.д., а следовательно НК незаконный.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027299999999997