Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Мінімальні ціни на алкоголь?

Відправлено користувачем iryna12 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 6    Сторінки: Попередні123456Наступна
"ПО-МОЄМУ" тут не проходить. Вікіпедія пише, що
Кріплене вино — це вино, виготовлене неповним зброджуванням цукрів сусла чи м'язги або купажуванням сухих виноматеріалів зі свіжим, концентрованим чи спиртованим суслом. Особливістю кріплених вин є припинення бродіння виноградного сусла додаванням етилового спирту. Через підвищений вміст спирту вони краще зберігаються.

Але мені цікаво - ЯКИМ ДОКУМЕНТОМ це поняття закріплено в розрізі ЇХНЬОГО формулювання даної постанови???

Це щось типу видуманих кодів продукції???
Типу, знову розбирайтесь, шановні бухгалтера, самі???
Quote
Vitohka
"ПО-МОЄМУ" тут не проходить. Вікіпедія пише, що
Кріплене вино — це вино, виготовлене неповним зброджуванням цукрів сусла чи м'язги або купажуванням сухих виноматеріалів зі свіжим, концентрованим чи спиртованим суслом. Особливістю кріплених вин є припинення бродіння виноградного сусла додаванням етилового спирту. Через підвищений вміст спирту вони краще зберігаються.

Але мені цікаво - ЯКИМ ДОКУМЕНТОМ це поняття закріплено в розрізі ЇХНЬОГО формулювання даної постанови???

Це щось типу видуманих кодів продукції???
Типу, знову розбирайтесь, шановні бухгалтера, самі???
Ну там ж наче УКТЗЕД різні
Quote
Ira_Sirena
Ще в постачальників треба просити, щоб повністю вказували код УКТЗЕД
не поможет, т.к. в по всем винам этот код одинаковый


решил ставить по всем винам 42грн., а после разъяснений поставщиков буду уценять
Quote
18+
Quote
Ira_Sirena
Ще в постачальників треба просити, щоб повністю вказували код УКТЗЕД
не поможет, т.к. в по всем винам этот код одинаковый
Чи я не туди дивлюсь...
Початок однаковий 2204, а останні цифри різні.
ну я так понимаю, что на вина 0,7 - 42грн, на шампанское и игр.вина - 69,90, какие вина - 33грн???
Кароче, пройшлась по вітрині.
Всі кріплені, міцні, десертні вина містять спирт (ті, що відносяться по коду прод. 37), тобто - мін.ціна 0,7 - 42 грн. Решта сухі і напівсолодкі - можна продавати 0,7л по 33 грн.
не заметил примечание "крім"
но тогда все по коду 2204 за исключением кодов 2204 10, 2204 21 06 00, 2204 21 07 00, 2204 21 08 00, 2204 21 09 00, 2204 29 10 00
Quote
18+
решил ставить по всем винам 42грн., а после разъяснений поставщиков буду уценять

мої постачальники самі ще не розібрались ((( Ведем переговори з самого ранку.

Схиляюсь до думки - ставити 42 грн. Більше заробим )))
Quote
Vitohka
"ПО-МОЄМУ" тут не проходить. Вікіпедія пише, що
Кріплене вино — це вино, виготовлене неповним зброджуванням цукрів сусла чи м'язги або купажуванням сухих виноматеріалів зі свіжим, концентрованим чи спиртованим суслом. Особливістю кріплених вин є припинення бродіння виноградного сусла додаванням етилового спирту. Через підвищений вміст спирту вони краще зберігаються.

Але мені цікаво - ЯКИМ ДОКУМЕНТОМ це поняття закріплено в розрізі ЇХНЬОГО формулювання даної постанови???

Це щось типу видуманих кодів продукції???
Типу, знову розбирайтесь, шановні бухгалтера, самі???
А я не вижу ошибки в своих словах.smiling smiley
Я написала, что по -моему вина с добавлением спирта есть креплёные.
А Вы с википедией написали, что Особливістю кріплених вин є припинення бродіння виноградного сусла додаванням етилового спирту.
Так в чём разница в сути наших текстов ?smiling smiley

А вот это читали ?[buklib.net]
Там пониже по тексту тоже про креплёные и міцні неплохо пишут.
Quote
18+
не заметил примечание "крім"
но тогда все по коду 2204 за исключением кодов 2204 10, 2204 21 06 00, 2204 21 07 00, 2204 21 08 00, 2204 21 09 00, 2204 29 10 00

там оте КРІМ одинакове в двох рядочках...

КРІМ - це не включаючи шампанські і вина ігристі
Quote
nikon

А я не вижу ошибки в своих словах.smiling smiley

я мала на увазі не суто ваші слова, а те, що немає роз'яснень, немає посилань, немає конкретних кодів, визначень і т.п.... і приходиться знову по-своєму додумувати і розділяти, як у наболілому звіті 1-РА...
Вышел в отдел ЛВИ, вин с ценой ниже 42грн не так много. Только вина в тетропаках, но их уже давно пора было вывести. Вот и повод нашелся drinking smiley
Quote
Vitohka
Quote
nikon

А я не вижу ошибки в своих словах.smiling smiley

я мала на увазі не суто ваші слова, а те, що немає роз'яснень, немає посилань, немає конкретних кодів, визначень і т.п.... і приходиться знову по-своєму додумувати і розділяти, як у наболілому звіті 1-РА...
Ну конечно, нет ничего конкретного !!!
И не будет.
Ну Вы чисто дети, ей-Богу !
Надо так писать закон, чтобы даже если мы (продавцы алкоголя) на уши встанем и типа всё сделаем правильно, все цены пересчитаем идеально, чтобы всё равно любая макака, придя к нам с проверкой, могла легко, быстро и без напряга оштрафовать нас на приличную сумму.
ставить не ниже 42грн все вина и все
Quote
Vitohka
Quote
18+
не заметил примечание "крім"
но тогда все по коду 2204 за исключением кодов 2204 10, 2204 21 06 00, 2204 21 07 00, 2204 21 08 00, 2204 21 09 00, 2204 29 10 00

там оте КРІМ одинакове в двох рядочках...

КРІМ - це не включаючи шампанські і вина ігристі
То ті коди, перераховані в Крім - шампанське і ігристі?
В мене ні одної накладної під руками.

Там десь пише - 0,7 в склі, або 1л. в іншій тарі. То в тетрапаках, мабуть.
Quote
nikon
Ну конечно, нет ничего конкретного !!!
И не будет.
Ну Вы чисто дети, ей-Богу !
Надо так писать закон, чтобы даже если мы (продавцы алкоголя) на уши встанем и типа всё сделаем правильно, все цены пересчитаем идеально, чтобы всё равно любая макака, придя к нам с проверкой, могла легко, быстро и без напряга оштрафовать нас на приличную сумму.

цілком згідна. То тільки десь там закони пишуть зрозумілі і однозначні, щоб було всім зручно працювати. У нас - тільки для того, щоб було за що оштрафувати
все таки з 03.12.2016 підняття
Quote
Vitohka
Кароче, пройшлась по вітрині.
Всі кріплені, міцні, десертні вина містять спирт (ті, що відносяться по коду прод. 37), тобто - мін.ціна 0,7 - 42 грн. Решта сухі і напівсолодкі - можна продавати 0,7л по 33 грн.

1.Разрешите всем вопрос дебильный задать.Как вы делите вина виноградные натуральные по МРЦ 33 грн и вина виноградные натуральные с добавлением спирта та крепкие по МРЦ 42 грн на основании первичного документа-накладной от поставщика?
Пример от баядеры:
№1: вино коблево селек «кагор украинский» (дес.,черв) ,75л/2204 21 98 00- код продукции 37
№2 вино коблево бордо «саперави» (сухе,черв) ,75л /2204 21 96 00- код продукции 34
На каком основании №1 минимальная цена 42 грн, а по №2 МРЦ 33 грн?
2. Получается принцип «продаем все по 42грн»
А шо непонятно, что сухое это без добавления спирта?
Quote
ivan1
Quote
Vitohka
Кароче, пройшлась по вітрині.
Всі кріплені, міцні, десертні вина містять спирт (ті, що відносяться по коду прод. 37), тобто - мін.ціна 0,7 - 42 грн. Решта сухі і напівсолодкі - можна продавати 0,7л по 33 грн.

1.Разрешите всем вопрос дебильный задать.Как вы делите вина виноградные натуральные по МРЦ 33 грн и вина виноградные натуральные с добавлением спирта та крепкие по МРЦ 42 грн на основании первичного документа-накладной от поставщика?
Пример от баядеры:
№1: вино коблево селек «кагор украинский» (дес.,черв) ,75л/2204 21 98 00- код продукции 37
№2 вино коблево бордо «саперави» (сухе,черв) ,75л /2204 21 96 00- код продукции 34
На каком основании №1 минимальная цена 42 грн, а по №2 МРЦ 33 грн?
2. Получается принцип «продаем все по 42грн»
Віточка пройшлась по вітрині) і прочитала, що пише на пляшках)
Quote
Котег :-)
А шо непонятно, что сухое это без добавления спирта?


значит сухие по 33 а все остальные (п/слад. десерт.......) по 42, а полусухие?
Quote
Иногда могу
Quote
Котег :-)
А шо непонятно, что сухое это без добавления спирта?


значит сухие по 33 а все остальные (п/слад. десерт.......) по 42, а полусухие?

Я спросил о документе.

Дегустировать я то смогу.Отличу водку 40 градусов и от самогона 60 радусов, и от спирта 90 градусов.И сухое "Цинандали" отличу от портвейна молодости нашей "Биле мицне".
Но витрина магазина не документ.Вы продали вино,пришла проверка,посмотрела кассовую ленту или отосланные зет-отчеты и как будете доказывать? Цена вопроса 10 000 грн.
я теж питала про ДОКУМЕНТ. Але в кого тут спитаєш - ми всі в одному котлі варимся, всі можемо висловити тільки власну точку зору, адже офіційного роз'яснення по розділенню вин (або ін.напоїв) по кодах продукції, по міцних - неміцних (для застосування МРЦ)- НЕМАЄ.
В первинних документах можна вичитати дес.міц.кр. Далеко не в кожній накл.пишеться назва повним словом. Тому пройшлась по вітрині, взяла пляшку в руку і читаю на контретикетці - містить спирт - значить можна продавати не менше 42. Якщо у складі є лише виноматеріали (так пише на сухих і напівсолодких) - значить можна продавати мін по 33.

А коли прийде перевірка - сама перша попрошу у них якийсь закон чи постанову, де чорним по білому буде написано, яке вино вважати міцним, а яке сухим. Наразі такого документа просто не існує...
Ну, чего Вы все распереживались ?smiling smiley
Сколько лет уже существуют индикативы на алкоголь ? А вспомните-ка !
И все эти годы наше государство прекрасно обходилось БЕЗ документов (это по поводу какое вино сухое, а какое міцне ).
Обойдётся и в этот раз.grinning smiley
Коллеги, не лепите сюда коды продукции......Это ни к чему.
Вы, наверное, думаете, что к Вам на проверку типа профессорА придут или в худшем случае сомелье ?
Успокойтесь, не переживайте так.
Придёт самый обыкновенный чел, возьмёт с витрины штук с 5-7 бутылок, проверит цену, основным для него будет надпись на этикетке !!!
Ну, неужели Вы думаете, он с собой справочники притянет ?grinning smiley
nikon читала давно - колись, правда при совєцком союзі,
коли ішо була знамєніта ОБХСС - прийшов на провєрку оттуда
випускнік ВУЗа і поскольку ішо не всьо знав, взяв з собою підручник
і таким способом розоблачив очінно грамотну "банду"...
Так шо вдрух і фіскали візьмуть з собою справочнік grinning smiley hot smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
nikon
основным для него будет надпись на этикетке !!!

ну так я про шо - я про те саме...
Quote
Шустрик
nikon читала давно - колись, правда при совєцком союзі,
коли ішо була знамєніта ОБХСС - прийшов на провєрку оттуда
випускнік ВУЗа і поскольку ішо не всьо знав, взяв з собою підручник
і таким способом розоблачив очінно грамотну "банду"...
Так шо вдрух і фіскали візьмуть з собою справочнік grinning smiley hot smiley
Нет, сейчас планшеты или смартфоны берут. Сам сталкивался с таким при проверке.
Quote
Kayras91
Quote
Шустрик
nikon читала давно - колись, правда при совєцком союзі,
коли ішо була знамєніта ОБХСС - прийшов на провєрку оттуда
випускнік ВУЗа і поскольку ішо не всьо знав, взяв з собою підручник
і таким способом розоблачив очінно грамотну "банду"...
Так шо вдрух і фіскали візьмуть з собою справочнік grinning smiley hot smiley
Нет, сейчас планшеты или смартфоны берут. Сам сталкивался с таким при проверке.

Но в планшеті ілі смартфоні ж могьот бить закачаний підручнік tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 6    Сторінки: Попередні123456Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00054299999999999