Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Переоцінка валюти в 1С8.2(платник ЄП)

Відправлено користувачем Kylinichenko 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ТОВ платник єдиного податку. Для розрахунку єдиного опдатку користоюсь регістром «Книга доходов и расходов по единому налогу», але сюди не потрапляє сума позитивної курсової різниці від переоцінки валюти на балансову дату.
Підкажіть, як ви рахуєте єдиний в 1С? Курсові різниці потрібно вручну добавляти до бази оподаткуавння? чи може в мене десь щось не налаштоване???
На мою думку, курсові різниці не входять до бази оподаткування ЄП

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Знайшла розяснення в ЗІР:
Питання
Чи включаються до доходу ЮО – платника ЄП суми курсових різниць від перерахунку операцій, виражених в іноземній валюті, заборгованості та іноземної валюти?
Відповідь
Коротка:
Юридична особа – платник єдиного податку третьої групи визначає курсові різниці від перерахунку операцій, виражених в іноземній валюті, заборгованості та іноземної валюти на дату балансу, а також на дату здійснення господарської операції згідно з вимогами положень (стандартів) бухгалтерського обліку
При цьому позитивне значення курсових різниць від перерахунку іноземної валюти включається до складу доходів такого платника податку. Від’ємне значення курсових різниць від перерахунку іноземної валюти не зменшує базу оподаткування єдиним податком.


Я в курсі їхньої думки.
Вони не праві, на мою думку.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Мене цікавить саме курсова переоцінка на дату балансу, не від продажу валюти, а просто переоцінак...чому ж тоді 1С її теж не розглядає як дохід?
Quote
Kylinichenko
Мене цікавить саме курсова переоцінка на дату балансу, не від продажу валюти, а просто переоцінак...чому ж тоді 1С її теж не розглядає як дохід?

Тому що 1С зроблена по нормам ПКУ, а не по "роз"ясненнях" на тему "дайте нам грошей надурняк"

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
grinning smiley....дякую...значить можга не заморочуватись над цими курсовими різницями?
Quote
Kylinichenko
grinning smiley....дякую...значить можга не заморочуватись над цими курсовими різницями?
Тут палка о двох кінцях.
Податківці впевнено хочуть грошей, отже, при перевірці будуть виносити мізки.
1Ску роблять нормальні люди по-правильному
Вам вибирати - чи ви хочете бути правими і бодаться з податківцями, чи змінювати 1Ску, спонсірувать бюджет, зате спати спокійно

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
А коли правильно робити переоцінку,якщо в мене мікро п-во і баланс я здаю спрощений раз в рік, але декларації по ЄП здаються щокварталу?
Переоцінка щокварталу чи на дату балансу буде правильною?
Quote
Kylinichenko
А коли правильно робити переоцінку,якщо в мене мікро п-во і баланс я здаю спрощений раз в рік, але декларації по ЄП здаються щокварталу?
Переоцінка щокварталу чи на дату балансу буде правильною?

На дату балансу, якщо Ви згодні з тим, що курсова різниця не відображається в декларації з ЄП

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
А якщо хочу включити КР в декларацію, то тоді щокварталу?
Але я ніде не знайшла інформації що треба робити переоцінку щокварталу, без балансу...лише є розяснення в ЗІР...але ЗІР це не ПКУ і не ПСБО...
Якщо хочете заплатить грошей податковій, зробіть переоцінку щоквартально, визначте суму "податку" і не читайте роз"яснень smiling smiley
Платіть та й все smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна
Якщо хочете заплатить грошей податковій, зробіть переоцінку щоквартально, визначте суму "податку" і не читайте роз"яснень smiling smiley
Платіть та й все smiling smiley

ще раз дякую grinning smiley
а еще лучше - раз в месяц!!! и минуса не вздумайте где-то учитывать smiling smiley


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Я серйозно...на практиці хто включає КР в дохід платника ЄП? і чи правильно робити раз в рік на 31.12.? і чи потрібно цю КР (якщо позитивна) включати в річну декларацію ЄП ?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034800000000001