Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Техобслуговування автомобіля та куплені деталі

Відправлено користувачем natha_lia 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Підкажіть, директор кожен квартал проходить техобслуговування автомобіля фірми, ми ТЗОВ на загальній системі і платники ПДВ, в цьому техобслуговуванні крім фільтрів , оливи, діагностик, ще трапляються деталі (кріплення бампера, Рульова тяга та хомути до неї).

Я можу це списати на витрати? чи потрібно ці деталі окремо якось показувати?
Quote
natha_lia
Підкажіть, директор кожен квартал проходить техобслуговування автомобіля фірми, ми ТЗОВ на загальній системі і платники ПДВ, в цьому техобслуговуванні крім фільтрів , оливи, діагностик, ще трапляються деталі (кріплення бампера, Рульова тяга та хомути до неї).

Я можу це списати на витрати?

Да, єто же текущий ремонт

Quote
natha_lia
чи потрібно ці деталі окремо якось показувати?

Вы же детали отдельно не покупаете, значит не нужно.
Все одной общей суммой.
Если детали покупаете отдельно - нужно.
там акт, где они перечислены, и в налоговой тоже все отдельно...


Так наче вони надають акт виконаних робіт, а внизу пишуть які саме матеріали використовували під час ТО. А які вони вам надали документи?
Підкажіть будь ласка:ПРИ РЕМОНТІ АВТО у акті здачі-прийнятті робіт - перелік робіт, та перелік використаних запчастин, щоб все провелося як послуга ( ми замовники ), потрібно завести окрім самих послуг, перелік запчастин у довідник "послуги"?
Ні, ми проводимо як послуга - ТО автомобіля чи ремонт.
А почему не хотите приходовать отдельно запчасти и списать на ремонт?
Quote
accountent
Ні, ми проводимо як послуга - ТО автомобіля чи ремонт.

тобто одним рядком? з загальною суммою? незважаючи на те, що в первинних документах 12 найменувань?
Quote
Darya-
А почему не хотите приходовать отдельно запчасти и списать на ремонт?

авто використовюється адміністрацією під-ва, воно орендоване. За договором оренди орендар несе витрати на ремонт.
На підприємстві поки що немає ні механіка ні водія чи то слюсаря, який міг би встановити запчастини
Quote
Olga-
Quote
Darya-
А почему не хотите приходовать отдельно запчасти и списать на ремонт?

авто використовюється адміністрацією під-ва, воно орендоване. За договором оренди орендар несе витрати на ремонт.
На підприємстві поки що немає ні механіка ні водія чи то слюсаря, який міг би встановити запчастини
Ну у меня такая же ситуация. А почему ремонт должен осуществлять ВАШ сотрудник? У вас же есть акт выполненных работ с СТО?
а статті витрат-"Адміністративні"- "інші витрати загальногосподарського призначення"-?
Quote
Darya-
Quote
Olga-
Quote
Darya-
А почему не хотите приходовать отдельно запчасти и списать на ремонт?

авто використовюється адміністрацією під-ва, воно орендоване. За договором оренди орендар несе витрати на ремонт.
На підприємстві поки що немає ні механіка ні водія чи то слюсаря, який міг би встановити запчастини
Ну у меня такая же ситуация. А почему ремонт должен осуществлять ВАШ сотрудник? У вас же есть акт выполненных работ с СТО?

так вот же- акт выполненных работ с СТО- значит запчасти это часть услуги?!
Так - частина послуги, для чого прибуткувати купу запчастин?
В нас була ситуація коли купували запчастини в одного ФОПа, а інший ремонтував, тоді ми запчастини оприбутковували і Актом прийому-передачі мат.цінностей передавали іншому для проведення ремонту чи ТО і так, чином їх списували.
Якщо все робить одна СТО, не думаю, що варто заморочуватись із запчастинами.
Дякую, цього разу вже перелік внесла, а надалі буду знати, що одним рядком не порушення)))
Quote
Olga-
а статті витрат-"Адміністративні"- "інші витрати загальногосподарського призначення"-?

У меня машины для сбыта используются. Другие операционные: затраты на ремонт и содержание арендованных авто,счет 949 у меня. Может и не совсем верно
Quote
accountent
Так - частина послуги, для чого прибуткувати купу запчастин?
В нас була ситуація коли купували запчастини в одного ФОПа, а інший ремонтував, тоді ми запчастини оприбутковували і Актом прийому-передачі мат.цінностей передавали іншому для проведення ремонту чи ТО і так, чином їх списували.
Якщо все робить одна СТО, не думаю, що варто заморочуватись із запчастинами.

Часть услуги,не спорю. Ну если лень заморачиваться, то да.smiling smiley Хотя не вижу проблемы, я все запчасти провожу приходной,а потом удобно смотреть что меняли и т.д.
Для збуту потрібно 93 рахунок використовувати.
Не совсем корректно написала- и для сбыта, и для администрации, для развозки, переговоров. Но не исключительно для администрации. По-этому так
Quote
Darya-
Quote
accountent
Так - частина послуги, для чого прибуткувати купу запчастин?
В нас була ситуація коли купували запчастини в одного ФОПа, а інший ремонтував, тоді ми запчастини оприбутковували і Актом прийому-передачі мат.цінностей передавали іншому для проведення ремонту чи ТО і так, чином їх списували.
Якщо все робить одна СТО, не думаю, що варто заморочуватись із запчастинами.

Часть услуги,не спорю. Ну если лень заморачиваться, то да.smiling smiley Хотя не вижу проблемы, я все запчасти провожу приходной,а потом удобно смотреть что меняли и т.д.
да, удобно смотреть что меняли через 1с
а як бути з придбанням АКБ для орендованого екскаватора?
Як з усім іншим - відповідно до умов договору оренди...
Подскажите, пжл.
Согласно договора на услуги по перевозке ремонт авто производим собственными силами. Оформляли актом на услуги - и в затраты. В этом месяца была замена коробки передач. Сума внушительная. Могу я относить на затраты всю сумму? Засомневалась...
Услуги по перевозке и ремонт авто? Как это можно совместить?
"Договір на транспортне перевезення" вот так звучит дословно. И там есть пункт, что "Замовник" (т.е. мы) в разі необхідності забезпечує ватратними матеріалам авто, а саме запасні частини, деталі, тощо". Перевозку делает ФОП.
confused smiley что значит наш? Наш ТОВ. У ФОПа есть авто и когда наших машин не хватает он перевозит груз.
Вы платите за перевозку еще и за запчасти?confused smiley Это странно, как по мне.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045599999999996