Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

СПД на общей системе уже опять должны платить ЕСВ?

Відправлено користувачем Цветик 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 6    Сторінки: Попередні123456Наступна
Что за картины? В цз можно стать после закрытия у регистратора. Налоговая проверка тут вообще нипричем
Девочки, а вот серьезно, где написано о том, что в налоговой должны снимать с учета автоматом после регистратора??
Можно ссылку, а то все на словах, одна бабка сказала?
Недавно закрывала фоп, мало того что в налоговой куча нюансов может быть (невовремя платеж сел, отчет какой-то пропустили), та даже если и все идеально и без долгов, у нас переплата была 10 гривен, и то не хотели снимать с учета пока письмо не написали в пользу бюджета.
Так, в налоговой физлицо продолжает висеть, и все обязательства и долги после предпринимательской деятельности никуда не деваются, а висят за ним, особенно что касается ЕСВ (по которому нету срока исковой давности 3 года)...так мало того, по одному нашему ФОпу недавно пришло письмо с Юстиции (он, триста лет назад закрылся только у госрегистратора, а в налоговой остался долг по есв 1500 грн, плюс штраф и пеня) - ему арест на имущество толи наложили то ли собрались накладывать..
не помню уже дословно как там в письме писалось, но суть такая.
Если деятельности не было - то проблем никаких, таки да снимают, проверено на собственном опыте.
Но если были наемные (то ни фонды (цз, нву, твп, пф) ни налоговая даже не собирается никого закрывать, исключение только припинення у зв"язку зі смертю.
Они там ставят в базу у себя какое-то заперечення...


67.1. Підставами для зняття з обліку у контролюючих органах юридичної особи, її відокремлених підрозділів та самозайнятих осіб є:
67.1.2. наявність хоча б однієї з підстав, визначених пунктом 65.10 статті 65 цього Кодексу для самозайнятої особи.
....
65.10. Внесення до Державного реєстру запису про припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця чи незалежної професійної діяльності фізичної особи здійснюється у разі:

....
65.10.3. внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців запису про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця - з дати державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця;

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Сняться с учета и пройти все проверки - это не одно и то же.
Сначала за один день вас снимают с учета и вы лишаетесь статуса ФОПа и всего, что с ним связано, перестаете быть самозайнятой особой и можете встать на учет в центр занятости как безработный.
НО - это не снимает с вас обязанности рассчитаться с бюджетом.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
А на провєрку у них єсць термін в 1095 днів, а єслі не вправляюцця
то тоді це уже стає їхньой недоработкой і получають "пєндєлєй" со
всємі витекающими... знакома аудітор по ФОПам сказала з моєй жиж
податкової - так шо я лічно жду свого дедлайну 01.10.2017 winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ну я собственно уже нашла..ну да, "має право" - а когда это они от своих прав проверить отказывались интересно?))
поэтому они и не спешат закрывать предварительно не проверив тех, у кого была деятельность и наемные работники.
так что кому интересно висеть в налоговой, то это не запрещено)) а кто хочет закрыться полностью и спать спокойно - тот идет и проверяется, получается что так..


Зверніть увагу, що орган ДФС може призначити та провести документальну перевірку такої фізособи - платника податків за наявності підстав та з урахуванням строків давності, передбачених ПКУ (ст. 102 ПКУ).
Така перевірка необов’язкова. Але якщо підприємець декларував доходи протягом останніх трьох років, її, як правило, проводять.

Окремий порядок зняття з обліку для ФОП-платників ЄСВ
Так, зняття з обліку таких платників здійснюється контролюючими органами на підставі відомостей з реєстраційної картки, наданих державним реєстратором, після проведення передбачених законодавством перевірок платників та проведення остаточного розрахунку (абз. 7 ч. 1 ст .5 Закону про ЄСВ).
Враховуючи те, що ЄСВ зараз адмініструють органи ДФС, то перевірку підприємця щодо ЄСВ контролюватимуть саме податківці.
Згідно з розділом IV Порядку обліку платників ЄСВ, після отримання від державного реєстратора відповідних відомостей контролюючий орган проводить позапланову документальну перевірку щодо правильності нарахування та сплати ЄСВ. На основі акта перевірки щодо правильності нарахування та сплати єдиного внеску платник здійснює остаточні розрахунки.
Аналогічна норма міститься і в ч. 6 ст. 15 Закону № 1058 щодо зняття з обліку в органі ПФУ. Тому, у звичайному випадку для зняття з обліку в ПФУ достатньо відомостей від держреєстратора, але ПФУ має право провести перевірку щодо додержання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.
Добрий день.
А заяву на припинення діяльності має сам ФОП занести чи можна з дорученням (НЕ нотаріально завіреним, просто підпис+печатка)?
Quote
SPPVV
Добрий день.
А заяву на припинення діяльності має сам ФОП занести чи можна з дорученням (НЕ нотаріально завіреним, просто підпис+печатка)?
Довірена особа повинна подати держреєстратору примірник нотаріально засвідченої довіреності ( її нотаріально засвідчену копію ).
доверенность может быть ненотариальной
просто підпис+печатка.
сам знаю потому что закрываю
Quote
fsx86
доверенность может быть ненотариальной
просто підпис+печатка.
сам знаю потому что закрываю
Моя подруга вчера была у держрегистратора.
Quote
fsx86
доверенность может быть ненотариальной
просто підпис+печатка.
сам знаю потому что закрываю
такой вариант может пройти по незнанию регистраторов, и я так делала тоже..
но по Закону нотариально заверенная копия..
ткните пальцем где и по какому закону. может я отстал просто.
я работаю только киев и область, сомневаюсь что два десятка регистраторов проводят "по незнаию".
в законе написано оригинал доверенности либо ее нотариальная копия.
там не написано что это должна бить оригинальная НОТАРИАЛЬНАЯ доверенность либо ее копия.
Вроде с 2015 года ничего не менялось. Ткните пальцем буду рад узнать что то новое.
Quote
fsx86
ткните пальцем где и по какому закону. может я отстал просто.

да, а вы правы, в Законе о госрегистрации только о копии идет речь, а оригинал получается можно и не нотариальный)

5. Якщо документи подаються особисто, заявник пред’являє свій паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України, або паспортний документ іноземця, або посвідчення особи без громадянства, або посвідку на постійне чи тимчасове проживання.

6. У разі подання документів, крім випадку, коли відомості про повноваження цього представника містяться в Єдиному державному реєстрі, представником додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує його повноваження.
А хто підкаже, в які терміни подавати деку за 2016 рік і додаток 5, після подання заяви держ реєстратору на припинення.
вот то что они просят нотариальную вот это уже по не знанию
Quote
Nota01
А хто підкаже, в які терміни подавати деку за 2016 рік і додаток 5, після подання заяви держ реєстратору на припинення.

Учора в мене закрився ПП, я подзвонила у податкову і запитала, коли це можна подати, кажуть "да хоть сегодня, хоть позже", я попробовала сделать и сдать через Сонату, пришла квитанция "не прийнято" "Податковий документ не відповідає затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 електронному формату (стандарту), а саме: помилка XML - звіт містить некоректні дані і не може бути збережений. Опис помилки:
- Поле 'р.1 гр.4'. Значення не входить в перелік допустимих. "

Не можу зрозуміти що це значить, початкову не давало зробити, бо рік ще не закінчився, а на ліквідаційну прийшла така відповідьsad smiley
Подскажите такой момент - юр лицо на общей системе и юр лицо на 3 группе ЕН без деятельности - тоже обязательно платят ЕСВ с января? Нигде не нашла никакой информации, просветите!
Quote
Irina_2208
Подскажите такой момент - юр лицо на общей системе и юр лицо на 3 группе ЕН без деятельности - тоже обязательно платят ЕСВ с января? Нигде не нашла никакой информации, просветите!

Если у юриков нет наемных работников, то не платят, а 3 группа всегда платила ЕСВ, без разницы есть у него доход или нет - это они единый не платили(в отличии 1 и 2 группы), единщики всегда платили ЕСВ, это общесистемники не платили раньше, если у них не было дохода, но теперь и они обязаны, поэтому все бросились закрываться.
iau620618 - не совсем поняла -юр. лицо общая система без наёмных, ЕСВ отчет не сдаёт, все остальное пустышки, не ндс-ник - обязан теперь будет платить ЕСВ?
И другой случай - юр лицо, без наёмных, 3 группа ЕН, сдавала пустые декларации, ЕСВ не сдавалось и не платилось - как теперь?
З 2017-го обов'язок сплачувати ЄСВ стосуєцця тільки ФОПів
на загальній системі, навіть без доходів. Для юриків нічого
в цьому плані не змінюєцця - нема найманих, ніякого ЄСВ... tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
ФОП на общей без наемных, деятельность вообще не велась-так сложилось, р/счетов не было
Подали доки еще в 2015 госрегистратору, появились на сайте записи
ГОЛ. УПРАВЛІННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ СТАТИСТИКИ: ; Дата взяття на облік: Дата зняття з обліку:

Дата та номер запису про взяття та зняття з обліку, назва та ідентифікаційні коди органів статистики, Міндоходів, Пенсійного фонду України, в яких фізична особа-підприємець перебуває на обліку: Дата зняття з обліку: Номер зняття з обліку:

ДПI У РАЙОНI ГУ ДФС У М.КИЄВIsad smileyдані про взяття на облік як платника єдиного внеску);
Дата взяття на облік: Номер взяття на облік ---------------снятия с учета нет

1. В гни дополнительно ничего не подавалось, НИКАКИХ отчетов, Правильно ли я понимаю, что имеют право проверить в течении 3 лет, оштрафовать за не поданные отчеты, если не проверят - то автоматом снимут с учета
(після державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізична особа продовжує обліковуватись у контролюючих органах як фізична особа - платник податків, яка отримувала доходи від провадження підприємницької діяльності.) ? ? ?

2. 7-ЄСВ увы не подали. С ЕСВ - автоматом снимут через 3 года ?
ведь до фопа/пустышки у них могут и руки не дойти
Знаю, что по проверкам ЕСВ нет сроков исковой давности, это смущает
Quote
Irina_2208
iau620618 - не совсем поняла -юр. лицо общая система без наёмных, ЕСВ отчет не сдаёт, все остальное пустышки, не ндс-ник - обязан теперь будет платить ЕСВ?
И другой случай - юр лицо, без наёмных, 3 группа ЕН, сдавала пустые декларации, ЕСВ не сдавалось и не платилось - как теперь?

Нет, Ирина, юрики вообще не платят, говоря про 3 группу- я имела ввиду физиков.
Quote
Nota01
А хто підкаже, в які терміни подавати деку за 2016 рік і додаток 5, після подання заяви держ реєстратору на припинення.
Я уже писала - у меня в налоговой не приняли, сказали с 03.01.2017 (на новых бланках вроде), здесь на форуме подтвердили - сдается за отчетный период (т.е. год) по срокам отчетного периода (т.е. после 01.01.2017)
Quote
FyDD
2. 7-ЄСВ увы не подали. С ЕСВ - автоматом снимут через 3 года ?
ведь до фопа/пустышки у них могут и руки не дойти
Знаю, что по проверкам ЕСВ нет сроков исковой давности, это смущает

могут штраф выписать
Quote
sldaemon
Quote
Nota01
А хто підкаже, в які терміни подавати деку за 2016 рік і додаток 5, після подання заяви держ реєстратору на припинення.
Я уже писала - у меня в налоговой не приняли, сказали с 03.01.2017 (на новых бланках вроде), здесь на форуме подтвердили - сдается за отчетный период (т.е. год) по срокам отчетного периода (т.е. после 01.01.2017)

А разве после прыпынення вы не подавали ликвидационную декларацию? или кроме ликвидационных еще и годовую сдавать надо? не могу понять логики.
Та нє Клубнічка, то вони не хотять раньше принімать
ліквідаційну - я так понімаю шось їх не пускає не в сроки...
Недоработки в програмі їхній...tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 6    Сторінки: Попередні123456Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00041900000000006