Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нововведения у гос.регистраторов

Відправлено користувачем Нат 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Кто сталкивался с внесением изменений в устав недавно?
вчера пошла к регистратору, сунули мне в руки какие-то изменения
что устав снова заверяется у нотариуса
что теперь формы протоколов с секретарями у ООО
что не регистратор вносит изменения, а какой-то центр надання админ.послуг
кто что знает, подскажите
"..вчера пошла к регистратору.."

Хорошее начало )))
О многом говорит.

Вечелуха просто. Бывает же.
Оказывается, в 21 веке люди "ходят", чтобы им дали информацию, которая размещена на сайте Минюста.
Или которая выдается при нажатии кнопки "Пошук" на сайте Гугла.

[ddr.minjust.gov.ua]
Quote
Нат
Кто сталкивался с внесением изменений в устав недавно?
вчера пошла к регистратору, сунули мне в руки какие-то изменения
что устав снова заверяется у нотариуса
что теперь формы протоколов с секретарями у ООО
что не регистратор вносит изменения, а какой-то центр надання админ.послуг
кто что знает, подскажите

Вот гляжу я на это всё..
Как люди "ходят"..

И понимаю: "Какой Марс! .. Какая экспедиция!.. Какие там еще "колонизации планет"!"
)))
У многих в голове "80е года прошлого столетия" и привычки такие же..


протокол и устав заверяется нотариально
прием ведут либо регистраторы либо цнап, смотря через какой район подаете
по поводу протоколов с секретарями это бред на выбор
Quote
don2000
Quote
Нат
Кто сталкивался с внесением изменений в устав недавно?
вчера пошла к регистратору, сунули мне в руки какие-то изменения
что устав снова заверяется у нотариуса
что теперь формы протоколов с секретарями у ООО
что не регистратор вносит изменения, а какой-то центр надання админ.послуг
кто что знает, подскажите

Вот гляжу я на это всё..
Как люди "ходят"..

И понимаю: "Какой Марс! .. Какая экспедиция!.. Какие там еще "колонизации планет"!"
)))
У многих в голове "80е года прошлого столетия" и привычки такие же..

хамить некрасиво, это во-первых
я тут просила совета, а не высказывания сарказма в мой адрес.
и у кого чем попахивает я не в курсе, но по ходу в 80х застряли Вы.
данные с той ссылки, что Вы привели уже давно устарели.
советую вам обновить информацию.
Сейчас тоже занимаюсь внесением изменений, в связи с переименованием города и улицы: протокол и устав заверенные нотариально и по протоколу тоже обратили внимание, что 1-й пункт - обрання голови та секретаря. Но еще дали реквизиты на уплату 410 грн. хотя нашла вот https://news.dtkt.ua/ua/state/other/41355?utm_source=news&utm_campaign=oldmain. письмо от 17.11, а я как раз была перед этим, сегодня поеду еще уточнять, уж очень не хочется платить 410
Quote
Нат
Quote
don2000
Quote
Нат
Кто сталкивался с внесением изменений в устав недавно?
вчера пошла к регистратору, сунули мне в руки какие-то изменения
что устав снова заверяется у нотариуса
что теперь формы протоколов с секретарями у ООО
что не регистратор вносит изменения, а какой-то центр надання админ.послуг
кто что знает, подскажите

Вот гляжу я на это всё..
Как люди "ходят"..

И понимаю: "Какой Марс! .. Какая экспедиция!.. Какие там еще "колонизации планет"!"
)))
У многих в голове "80е года прошлого столетия" и привычки такие же..

хамить некрасиво, это во-первых
я тут просила совета, а не высказывания сарказма в мой адрес.
и у кого чем попахивает я не в курсе, но по ходу в 80х застряли Вы.
данные с той ссылки, что Вы привели уже давно устарели.
советую вам обновить информацию.

Хамство где?

Во-первых,
Для тех, кто "ходит" .. - Вопрос: "Вы еще такие есть?" .. "ходящие"..)))

Ну и во-вторых,
Я просто показал, что существует давным-давно сайт Минюста, информации на котором предостаточно.
Кнопочку только нужно нажать соответствующую мышкой в новостях Минюста.
Выбрать пунктик. Поиском по сайту воспользоваться или
ГУГЛОМ, в конце концов.

Я вам еще ссылку не искал! - Воддаёт!!

Я таким, которые "ходят".. уж поверьте, никакого желания ссылки искать нет и не будет..
Ох і напужал grinning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
ivan_ka
Сейчас тоже занимаюсь внесением изменений, в связи с переименованием города и улицы: протокол и устав заверенные нотариально и по протоколу тоже обратили внимание, что 1-й пункт - обрання голови та секретаря. Но еще дали реквизиты на уплату 410 грн. хотя нашла вот https://news.dtkt.ua/ua/state/other/41355?utm_source=news&utm_campaign=oldmain. письмо от 17.11, а я как раз была перед этим, сегодня поеду еще уточнять, уж очень не хочется платить 410

перезвонила регистратору в другой район, сказали что ничего заверенного нотариально не нужно. предоставляю оригинал старого устава и изменения, завернен.печатью и подписью учредителя
они вообще все сейчас сканируют себе и никаких бумажек не выдают
все в эл.виде
по поводу протокола, какой может быть голова и секретар, если учредитель 1?! не перестаю удивляться маразмам
и еще дается только 3 дня на внесение изменений
Quote
Нат
Quote
ivan_ka
Сейчас тоже занимаюсь внесением изменений, в связи с переименованием города и улицы: протокол и устав заверенные нотариально и по протоколу тоже обратили внимание, что 1-й пункт - обрання голови та секретаря. Но еще дали реквизиты на уплату 410 грн. хотя нашла вот https://news.dtkt.ua/ua/state/other/41355?utm_source=news&utm_campaign=oldmain. письмо от 17.11, а я как раз была перед этим, сегодня поеду еще уточнять, уж очень не хочется платить 410

перезвонила регистратору в другой район, сказали что ничего заверенного нотариально не нужно. предоставляю оригинал старого устава и изменения, завернен.печатью и подписью учредителя
они вообще все сейчас сканируют себе и никаких бумажек не выдают
все в эл.виде
по поводу протокола, какой может быть голова и секретар, если учредитель 1?! не перестаю удивляться маразмам
и еще дается только 3 дня на внесение изменений

выдают. протокол-опис. на нем указывается номер. с помощью данного номера вы можете скачать свой новый устав с сайта и копию этого описа, вы предоставляете в банк и другие органы, которые запрашивают Устав, чтоыб они сами скачивали, т.к. старый устав забирают, а новый не выдают уже. новый только в отсканеном виде на сайте минюста. никакого нотариуса не нужно, только в случае, если вы хотите для себя оставить заверен нотариусом копию, того, что отдали на перерегистрацию но она ничего не значит и не нужна.
Щодо нотаріального посвідчення, то в листопаді були зміни.

Стаття 15. Вимоги до оформлення документів, що подаються для державної реєстрації. Пункт:1

6) Рішення уповноваженого органу управління юридичної особи, що подається для державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, викладається у письмовій формі, прошивається, пронумеровується та підписується засновниками (учасниками), уповноваженими ними особами або головою та секретарем загальних зборів (у разі прийняття такого рішення загальними зборами). Справжність підписів на такому рішенні нотаріально засвідчується, крім випадків, передбачених законом.

Дія абзацу другого цього пункту в частині нотаріального засвідчення справжності підпису не поширюється на державну реєстрацію змін до відомостей про державний орган, орган місцевого самоврядування, громадське об’єднання чи благодійну організацію, що містяться в Єдиному державному реєстрі, а також на державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що вносяться на підставі розпорядчого акта державного органу, органу місцевого самоврядування.

Справжність підписів на рішенні, що подається для державної реєстрації змін до відомостей про громадське об’єднання чи благодійну організацію, що містяться в Єдиному державному реєстрі, нотаріально засвідчується лише у разі наявності такої вимоги в установчих документах відповідного громадського об’єднання чи благодійної організації;

9) установчий документ викладається у письмовій формі, прошивається, пронумеровується та підписується засновниками (учасниками), уповноваженими ними особами або головою та секретарем загальних зборів (у разі прийняття такого рішення загальними зборами, крім випадків заснування юридичної особи). Справжність підписів на установчому документі нотаріально засвідчується, крім випадків, передбачених законом.

Дія абзацу першого цього пункту в частині нотаріального засвідчення справжності підпису не поширюється на державну реєстрацію створення юридичної особи (крім створення в результаті виділу, злиття, перетворення, поділу), а також на державну реєстрацію створення державного органу, органу місцевого самоврядування або на державну реєстрацію змін до відомостей про державний орган, орган місцевого самоврядування, громадське об’єднання чи благодійну організацію, що містяться в Єдиному державному реєстрі.

Справжність підписів на установчому документі громадського об’єднання чи благодійної організації нотаріально засвідчується лише у разі наявності такої вимоги в установчих документах відповідного громадського об’єднання чи благодійної організації;
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000375