Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

20-опп

Відправлено користувачем lotta 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
20-опп
Доброго дня.
Подзвонили з ДФС і сказали подати 20-опп. Досвіду ще не маю, почитала статті/форуми запуталась:
- ТОВ має офіс за юрадресою та орендує ще 1 офіс в іншому місті, але не створювало там відокремлений підрозділ,
- в 2016 році купило легковий автомобіль, але йому вже більше 5 років, тому транспортний податок не платили,
- ТОВ також орендує по 1 м2 нежитлових приміщень в різних областях під розміщення торгових автоматів
То поясніть мені неосвідченій, що потрібно із цього показувати в 20-опп, а що ні; чи треба реєструватись в інших ДФС і які туди платити податки.
Re: 20-опп
Если в офисе в другом городе работают люди, нужно НДФЛ и их зарплаты платить туда, независимо от того, зарегистрировано ли официально подразделение. Для этого и подается 20-ОПП по основному месту и заявление по неосновному.
Re: 20-опп
Добрый вечер. Предприниматель, 2-я группа, есть собственное помещение, в котором предприниматель хочет торговать. В налоговой сказали подать 20-ОПП. У меня возникли трудности з заполнением в табличной части.Я указывать должна только новый адрес? Или и новый и старый? Просто зарегистрированы в одном раене, а помещение в другом. А не получится ли, что если я зарегистрирую новый адрес и меня переведут в другую налоговую?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00056500000000001