Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Купили авто на предприятие. Налоговый кредит

Відправлено користувачем costa 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Добрый день, всем!
При покупке авто на предприятие НДС идет в налоговый кредит полностью? Показываем в декларации по НДС в додатке 5 в общем списке поставщиков и в строке: "придбання(будівництво, спорудження, створення)необоротних активів"?


Доброго дня! ФОП (ПДВ) загальна сиситема купляє авто у юр.особи (його підмарафетить і продасть), Що з ПДВ?. Сам ФОП займається оптовою торгівлею автозапчастинами + обслеговування(ремонт).
для фопа это товар, все как обычно
дякую. підскажіть ще будьласка: квед треба добавляти?
а шо у вас нема кведу торговля? чи там окремий?
Є оптова торгівля автозапчастинами, а цілими авто немаєsad smiley
смотря кому продавать будете, если физику, то пофик, если ФОПу или предприятию, то потребуют
Quote
Котег :-)
для фопа это товар, все как обычно
Котег вы уверены, что товар похоже на обычную покупку авто физ. лицом (на учет ставить то будет, а на фоп авто не оформляют).
В догонку:
1. Про затвердження Порядку здійснення оптової та роздрібної торгівлі транспортними засобами та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери: [zakon3.rada.gov.ua]-п
2. Про затвердження Порядку обліку, створення та ведення реєстру підприємств, установ, організацій та інших суб'єктів господарювання, які здійснюють торгівлю транспортними засобами та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери: [zakon2.rada.gov.ua]
Quote
konstantin
Quote
Котег :-)
для фопа это товар, все как обычно
Котег вы уверены, что товар похоже на обычную покупку авто физ. лицом (на учет ставить то будет, а на фоп авто не оформляют).
там предприятие, а не фоп. плюс они оформлять не будут, они купят и перепродадут
да я уверен что в бухучете это товар
Quote
Котег :-)
да я уверен что в бухучете это товар
.Так на предприятие я и не возражаю, но там написано ФОП на общей системе.
"Доброго дня! ФОП (ПДВ) загальна сиситема купляє авто у юр.особи (його підмарафетить і продасть), Що з ПДВ?. Сам ФОП займається оптовою торгівлею автозапчастинами + обслеговування(ремонт)."
Хочемо купити на ФОП, але , напевно, немона. Є також ТОВ можна і туди-там як товар?
А, то разные вопросы биюыли. Все равно тут хоздеятельность
дякую, будемо, значить на ТОВ купляти
Доброго дня! Підскажіть , будь-ласка, чи можна на ТОВ купити автомобіль по дорученню, без реєстрації в ГАЇ на ТОВ? (як на фіз.особу).
Якщо да, то що тоді з ПДВ? Може питання мої трохи того, але я не находжу відповіді. В податковій сказати тільки оформлення на ТОВ, а директор каже, що так колись на минулому підприємстві робили.
Quote
17Ang
Доброго дня! Підскажіть , будь-ласка, чи можна на ТОВ купити автомобіль по дорученню, без реєстрації в ГАЇ на ТОВ? (як на фіз.особу).
Якщо да, то що тоді з ПДВ? Може питання мої трохи того, але я не находжу відповіді. В податковій сказати тільки оформлення на ТОВ, а директор каже, що так колись на минулому підприємстві робили.
.

Ну вы же сами пишите! Либо на предприятие, либо просто на физ лицо и какое тогда отношение к предприятию?!
Може я так заплутала це питання, але мені треба на ТОВ, щоб без реєстрації в ГАЇeye rolling smiley
Quote
17Ang
Чи так можливо взагалі?
Понимаете, логика событий такая :
Сначала покупается авто (имею в виду - платятся деньги за авто).
Потом идут в МРЭО с пакетом документов.
И МРЭО выдаёт техпаспорт на машину.
Тобто, без регистрации в МРЭО не будет и техпаспорта.....
по доверенности - это не купили, это взяли доверенность. машина не ваша, а доверителя
і кредиту не буде, а так треба. eye rolling smiley
какого кредита? от физлица, которое Вам выдаст доверенность?! Вы шутите?!
нет, глуплю, если есть такое слово. eye rolling smiley
а как физлицо НН в СЕА зарегистрирует? smiling bouncing smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044199999999994