Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Гарантовані платежі

Відправлено користувачем sofi-lukrnet 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!Допоможіть в такій ситуації.
1.16.12. надійшов товар на суму 24 тис..Відбувся ГП на суму 20.тис. з терміном до 26.12.
2.зняли комісію 22,22 грн.
3.26.12. списались кошти -20.тис.
Мої дії.
1.16.12.2016 зробила платіжне дор. на комісію.(кинула на 92рах)
2. 16.12.2016р. потрібно поставити 20.тис. на позабаланс 06рах?
Відгукніться хто знає.
що Ви маєте на увазі "Відбувся ГП на суму 20.тис. з терміном до 26.12."
яка суть цього ГП?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!


smiling bouncing smiley это примочки приватбанка
ГП списан в счет личных ваших средств?? или за счет средств банка???
Вы так описали что и не понятно как ответить, суть?!
гроші наші власні.
Ну тогда и не заморачивайтесь, если действительно с т/с 2600... списаны!
Комиссию списали, а основной платеж как обычно Дт631 Кт311 платежным ордером на списание средств от 26.12.2016 г.
тобто ми його оформили 16.12. оплатили частину а решту закрили 26.12.(ГП надається на 10дн. без%)лише за те що ми його взяли оплатили 22 грн.26.12.ГРОШІ НАШІ ВЛАСНІ.я торшки читала і вирішила зробити цю операцію без позабалансу. лише платіжними дорученнями просто у мене буде 10 днів воно червоним кольором.
Re: Гарантовані платежі
так.але чи це вірно я роблю?
Quote
sofi-lukrnet
...оплатили частину а решту закрили 26.12...........ГРОШІ НАШІ ВЛАСНІ

ниче не понятно, так шо там за часть вы оплатили??? если пишите что ваши деньги confused smiley
вы что то путаете тут, на эти 10 дней деньги вам на 2600... не поступают откуда красным??? они на отдельный счет заходят , ну з забалансом я бы не морочилась... нет здесь овердрафта
рах. був на 24тис. 4 оплатили а 20 брали ГП. і 26.12. на рах.поступили гроші наші власні-від продажу товару і відповідно вони списались.
Re: Гарантовані платежі
Quote
Lin@
Quote
sofi-lukrnet
...оплатили частину а решту закрили 26.12...........ГРОШІ НАШІ ВЛАСНІ

ниче не понятно, так шо там за часть вы оплатили??? если пишите что ваши деньги confused smiley
вы что то путаете тут, на эти 10 дней деньги вам на 2600... не поступают откуда красным??? они на отдельный счет заходят , ну з забалансом я бы не морочилась... нет здесь овердрафта
Це питання від клієнта ПриватБанка smiling smiley

[scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net]

Система Гарантованих платежів дуже схожа на овердрафт

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Ну у вас нет овердрафта на эти 20тыс, и красным не будет по счету 260..., эти 20тыс висят типа на забалансе до даты исполнения платежа, вы их сами не можете использовать это просто гарантия банка. Там движение по счету 2062... идет.
Я бы так сделала с основного счета
Quote
Lin@
Комиссию списали, а основной платеж (эти 20тыс.грн) как обычно Дт631 Кт311 платежным ордером на списание средств от 26.12.2016 г.
ви б це робили платіжним дорученням?
Платежным ордером на списание средств в 1-С, это ж банк списал эту сумму, не вы платежным поручением, ну в принципе на проводки это не влияет
Re: Гарантовані платежі
Quote
Lin@
Ну у вас нет овердрафта на эти 20тыс, и красным не будет по счету 260..., эти 20тыс висят типа на забалансе до даты исполнения платежа, вы их сами не можете использовать это просто гарантия банка. Там движение по счету 2062... идет.
Я бы так сделала с основного счета
Quote
Lin@
Комиссию списали, а основной платеж (эти 20тыс.грн) как обычно Дт631 Кт311 платежным ордером на списание средств от 26.12.2016 г.

а платеж по 631 чем закрыть? smiling smiley
Долг перед поставщиком закрылся

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Нет долг у них закрылся как раз в момент исполнения платежа 26.12.2015 , а поставка была 16.12.2015г grinning smiley
Re: Гарантовані платежі
А, разобралась smiling smiley
Не запутывайте меня, я и сама умею smiling smiley
Я бы тоже не морочилась с забалансом

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Ой я пока разобралась сама в этом ... ЖУТЬ smileys with beer
Ви в 1С розносити виписку по основному рахунку,тобто у вас 16 відгрузка,а ГП датою виконання банком,тобто коли кошти списалися з 2600...
так і зроблю рознесу виписку з банку та й все.
как вариант, с 311 на 333 списать, а потом с 333 закрыть долг перед поставщиком. Это если по выписке с текущего счета они списались.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000557