Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Як зберегти магазин

Відправлено користувачем ninamah 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 5    Сторінки: 12345Наступна
Як зберегти магазин
Після підвищення мін зп незнаю чи вдасться зберегти магазин. Працюємо на 2-ій групі, дохід невеликий, є один працівник, як підвищим зп до 3200, то витрати перевищать доходи, що робити? закриватись чи звільняти прцівника, якщо на пів ставки, то 22% єсв все одно платити як з повної ставки? є якесь рішення?
Quote
ninamah
Після підвищення мін зп незнаю чи вдасться зберегти магазин. Працюємо на 2-ій групі, дохід невеликий, є один працівник, як підвищим зп до 3200, то витрати перевищать доходи, що робити? закриватись чи звільняти прцівника, якщо на пів ставки, то 22% єсв все одно платити як з повної ставки? є якесь рішення?

Закривайтесь!

Нахєр ви такі потрібні ?
такі, що своїм працівникам платять менше 3200 )))

Це ще ж, й вміти треба так, .. знайти лоха за 2000 ))
а потім списувати всі свої бізнесові проблеми і неадекватний бізнес-план на "підвищення МЗП".

Тобто ви раніше прибуток отримували за рахунок "копєєшної" зарплати працівникам ??
Ну ващє! Слів нема.
Закривайтесь!
становится самому за прилавок


По-перше, ми тільки відкрились, і в невеликому містечку, зп 2000 грн це навіть дуже непогано....а за прилавком ми і так стоїмо, 1 працівник і ми....так все таки як мінімізувати витрати не підкажете?
Quote
ninamah
По-перше, ми тільки відкрились, і в невеликому містечку, зп 2000 грн це навіть дуже непогано....а за прилавком ми і так стоїмо, 1 працівник і ми....так все таки як мінімізувати витрати не підкажете?

Скільки ж там ви "мінімізуєте"?
22% х 1200 = 264грн. ).

- Досить смішити.

Не паплюжте таке святе для усіх мінімізаторів поняття
як "мінімізація" !
і ще декілька гривень ВЗ і ПДФО.

Варіантів нема. (Навіть інвалід-директор не є найманим працівником, і сплачує, якщо я не помиляюсь, ЄСВ як всі 22%).

P.S. А взагалі: ви пенсію потом будете у Держави вимагати! мінімальну..??
Якщо будете, то потрібно наперед за майбутню мінімальну пенсію сплачувати.
Чи ви вважаєте, що вам вашу пенсію ми будемо формувати?


Як варіант.
Розгляньте перехід взагалі на роботу у чорну.
Інших варіантів не знаю.
Quote
don2000
і ще декілька гривень ВЗ і ПДФО.

Варіантів нема. (Навіть інвалід-директор не є найманим працівником, і сплачує, якщо я не помиляюсь, ЄСВ як всі 22%).

P.S. А взагалі: ви пенсію потом будете у Держави вимагати! мінімальну..??
Якщо будете, то потрібно наперед за майбутню мінімальну пенсію сплачувати.
Чи ви вважаєте, що вам вашу пенсію ми будемо формувати?


Як варіант.
Розгляньте перехід взагалі на роботу у чорну.
Інших варіантів не знаю.

Мається на увазі "інвалід-власник".. не "директор".
підняття мзп це не тільки 22*1200, а і збільшення єп і єсв за себе.....
і думаю не одні ми стикаємось з цією проблемою.....можливо хтось із досвідчених бухгалтерів допоможе...
роботу чорну маєте на увазі неофіційну?
Quote
ninamah
підняття мзп це не тільки 22*1200, а і збільшення єп і єсв за себе.....
і думаю не одні ми стикаємось з цією проблемою.....можливо хтось із досвідчених бухгалтерів допоможе...
роботу чорну маєте на увазі неофіційну?


Я згідна з попередніми коментарями! Вам не соромно? Зовсім? Жах!

Скільки там ваших витрат :
3200х20% = 640,00
3200х22% = 704,00х2=1408,00
3200х1,5% = 48,00
3200х18%=576,00
Разом: 2672,00 грн на місяць! confused smiley Що для магазину це багато? Жлобство вищого ступеня! angry smiley
при чому тут злобство? думаєм як бізнес зберегти і розширити....да і плюс зп продавцю, оренда, комунальні, виходить біля 7ми тисяч, при тому дохід за місяць поки 7-8 тис.
Quote
ninamah
при чому тут злобство? думаєм як бізнес зберегти і розширити....да і плюс зп продавцю, оренда, комунальні, виходить біля 7ми тисяч, при тому дохід за місяць поки 7-8 тис.

Щось мені ваш бізнес нагадує, старий радянський анекдот:

-Сидит Мойша продаёт варёные яйца по 12 коп за 1 шт.
-Подходит покупатель и спрашивает: ты почему яйца по 12 коп продаёшь, сырые ведь тоже стоят 12 коп. Ты же с этого ничего не имеешь!
- Как не имею, а навар от яиц!

Не смішіть мої тапочки, бухгалтерам що працюють по 30 років у торгівлі, не треба таку дурню розказувати.
Да ладно вам, в небольших городках вполне реально продавец может 2000 получать и радоваться этому.
Тут проблема в небольших оборотах. 7-8 тыс. в месяц это 200-300 грн в день, очень мало. Чтоб сберечь магазин, нужно обороты увеличивать, иначе никак. Проводить акции, скидки давать, в общем привлекать покупателя.
Quote
Blick
Да ладно вам, в небольших городках вполне реально продавец может 2000 получать и радоваться этому.
Тут проблема в небольших оборотах. 7-8 тыс. в месяц это 200-300 грн в день, очень мало. Чтоб сберечь магазин, нужно обороты увеличивать, иначе никак. Проводить акции, скидки давать, в общем привлекать покупателя.

А я и не говорю про зарплату продавца, я сомневаюсь в доходах ФОПа, ну не верю я в оборот 7-8 тыс в месяц, при нынешних-то ценах, не верю!
Боже, які агресивні люди. Ви звідки взагалі, що так розбираєтесь у зарплатах?
В мене магазин в селі і орендований у невеличкому місті. Погодинна ставка однакова. То я вам скажу, що для містечка 2000-2500 - звичайна зарплата, а лля села - шикарна. Доходи в мене також не велетенські і нові податки і пілвищення зп - відчутна нагрузка, враховуючи й інші витрати. Одна надія, що люди почнуть більше отримувати і відповідно більше витрачати.
Говорять, наче, про дохід 7000, а не виручку.
Quote
Ira_Sirena
Говорять, наче, про дохід 7000, а не виручку.

Читайте вище: "при тому дохід за місяць поки 7-8 тис"

Так звичайно- люди дуже агресивні, а платити копійки найманому працівнику, який цілий день на ногах, тягає важке, та ще матеріальну відповідальність несе, вижати з нього всі соки - це дуже гарно і правильно, звичайно треба пожаліти такого бізнесмена, як йому важко, ай-ай!
Quote
Ira_Sirena
Говорять, наче, про дохід 7000, а не виручку.

А ви мабуть дохід від виручки не можете відрізнити, от ж такі і бізнесмени!
Да дохід поки такий як є, я спитала як оптимізувати витрати, а не щоб розбирались які в нас доходи....
Quote
ninamah
Да дохід поки такий як є, я спитала як оптимізувати витрати, а не щоб розбирались які в нас доходи....
Уволить сотрудника. Оформить фл-п на инвалида или пенсионера. Больше не вижу никаких вариантов оптимизации.
А вообще, люди правы - какой смысл в таком бизнесе, если вы не в состоянии платить, по сути, три процента от своего оборота?
так це поки шо, ми ж недавно відкрились
Quote
ninamah
так це поки шо, ми ж недавно відкрились
Ну тогда удачи и развития, а по поводу оптимизации, хотя бы чуть-чуть, я вам написал!)
Дякую, будем старатись
Бедные крошечкиsmiling smiley продавец походу доход больше самого фопа имеетsmiling smiley
Вот читаю и понимаю, что в основном комментарии пишут форумчане из больших городов. Расскажу о реальных зп, которые получают близко знакомые мне люди- в Полтавской области в 2014 году, сейчас как не знаю, родственница получала 700 грн, правда работала с 8 утра и до 2-3 часов в сельском хоз-ве, естественно что дома куры гуси иначе не прожить.В общеизвестном городе Дебальцево, Углегорск до войны люди в ЖЭКах,наемные продавцы на рынках и в магазинах получали около 2000-2500тыс грн, сейчас работают за 1500-2500... дело не только в работодателях, дело и в самих людях, которые готовы работать за такие деньги, а альтернативы в этих селах и городах нет, уборщицей и дворником ты можешь устроиться только по знакомству...
Re: Як зберегти магазин
А что можно купить на 700 грн в Полтавской области? в месяц? Что? Ради чего житель маленького городка согласен тратить 160 часов в месяц?
Я сама выросла в провинции, жила в селе, знаю эту жизнь не понаслышке.
Цены там примерно такие же, как в городах. Траты другие, да.
Восприятие жизни тоже другое. Мне было бы жаль обменять 160 часов своей жизни на 700 грн. Другим - наоборот, не жаль.
Вот и маемо те, що маемо - минималку в 118 долларов, да и ту не можем заработать.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Як зберегти магазин
Поправочка - 700 грн - это за 6 часов в день, 120 часов в месяц.
В больших городах люди работают до 12 часов в день. Но и работа другого порядка, и траты тоже

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна
А что можно купить на 700 грн в Полтавской области? в месяц? Что? Ради чего житель маленького городка согласен тратить 160 часов в месяц?

я не знаю, но это реальная картина, думаю сейчас возможно платят больше
Re: Як зберегти магазин
Quote
Klubnika
Quote
Монна Нонна
А что можно купить на 700 грн в Полтавской области? в месяц? Что? Ради чего житель маленького городка согласен тратить 160 часов в месяц?

я не знаю, но это реальная картина, думаю сейчас возможно платят больше
Но и цены сейчас выше, реальная потребительская корзинка получается та же

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Klubnika
Вот читаю и понимаю, что в основном комментарии пишут форумчане из больших городов. Расскажу о реальных зп, которые получают близко знакомые мне люди- в Полтавской области в 2014 году, сейчас как не знаю, родственница получала 700 грн, правда работала с 8 утра и до 2-3 часов в сельском хоз-ве, естественно что дома куры гуси иначе не прожить.В общеизвестном городе Дебальцево, Углегорск до войны люди в ЖЭКах,наемные продавцы на рынках и в магазинах получали около 2000-2500тыс грн, сейчас работают за 1500-2500... дело не только в работодателях, дело и в самих людях, которые готовы работать за такие деньги, а альтернативы в этих селах и городах нет, уборщицей и дворником ты можешь устроиться только по знакомству...

Вы абсолютно правы, но, работодатели пользуются тем, что простые люди сейчас поставлены в такие жуткие условия, что вынуждены соглашаться на столь маленькую зарплату, они хотят чтобы кто-то страдал, но только бы их доходы не уменьшились, им проще вообще закрыться и выбросить людей на улицу, чем потерять сверхприбыли, вот я и негодую.
Quote
Klubnika
Вот читаю и понимаю, что в основном комментарии пишут форумчане из больших городов. Расскажу о реальных зп, которые получают близко знакомые мне люди- в Полтавской области в 2014 году, сейчас как не знаю, родственница получала 700 грн, правда работала с 8 утра и до 2-3 часов в сельском хоз-ве, естественно что дома куры гуси иначе не прожить.В общеизвестном городе Дебальцево, Углегорск до войны люди в ЖЭКах,наемные продавцы на рынках и в магазинах получали около 2000-2500тыс грн, сейчас работают за 1500-2500... дело не только в работодателях, дело и в самих людях, которые готовы работать за такие деньги, а альтернативы в этих селах и городах нет, уборщицей и дворником ты можешь устроиться только по знакомству...
Это оставьте для предпринимателей. Пусть лучше тогда вообще не занимаются бизнесом. Серьезно. На днях был разговор с моим клиентом, который тоже возмущен поднятием минималки - мол, не сможет на руки давать 2500+ грн. Меня это задело, я начал спорить, доказывать, что те десятки тысяч, которые он имеет, могут немножко на время уменьшиться. Потому что рост доходов будет так или иначе. Начали считать факт, от и до, копейка к копейке. Получилось за ноябрь 2016 года чистыми 20 тыс грн заработал. Ответ его был такой: "А что, это много? За дом заплати, за музыкалку дочери заплати, за сапоги жене заплати, бензином заправься, покушать купи, и что мне остается?" Я, правда, хотел добавить еще статью расходов "шлюхи", но не рискнул - уж слишком завелся фопик.
Поэтому жалеть их - извольте. Как любит говорит мой инспектор в налоговой, который проверял моих людей раньше: "У тебя есть магазин? Нету. А у него есть, тысяч сто вложил в него. Откуда деньги? Поэтому пусть не ноет и платит как положено"
Конкретно по теме ТС, тут же сказали, что магазин пока работает совсем чуть-чуть. Но и 200-300 грн в день, даже в селе, это смешно.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 5    Сторінки: 12345Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00052200000000002