Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Як зберегти магазин

Відправлено користувачем ninamah 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 5    Сторінки: Попередні12345
Quote
Котег :-)
Quote
Ira_Sirena
Quote
Котег :-)
Quote
Ira_Sirena
Quote
TamiA
ну почему свысока, просто у меня есть твердое убеждение, не умеешь зарабатывать, не занимайся бизнесом.....вот и все.
Наприклад, я вважаю, що я вмію заробляти, хоча й мені є куди рости. У мене дохід ~30-35тис.в місяць, витрати - в 1,5 рази більше, 9 найманих. І я КАТЕГОРИЧНО не розумію з якої радості держава на рівному місці пристраює мене на мінус 15штук з мого доходу на нові податки і адекватний підйом зп. Адекватний, тому що всім 3200 я платити не можу, комусь треба ще підняти, бо в одному магазині продавці сидять втикають одна на одну, а в іншому - весь час на ногах.
В працівників піднялась ЗП, зросли утримання, а що піднялось в мене? Х...й в чоловіка і все, вибачте на слові. Якби Вам сказали - від сьогодні Ви платите не 18, а 36% ПДФО, то Ви б так само були незадоволені. Отак і я.
Мінімалка мене радує, але на її фоні піднімуться ціни, а пенсіонерам що робити?

В чоловіка ЗС, бо діяльність планується аж через рік. За щооо він має платити ЄСВ? Заради копійчаної пенсії? Ну смішно. Чи кожен рік тепер закриватись-відкриватись?

Влада думає жопою, а хтось має віддуватись.
да, треба закриватися-відкриватися або платити ЄСВ. а чому всі повинні платити ЄСВ заради копійчиної пенсії, а Ваш чоловік ні? smiling smiley
Я ж написала - діяльності немає зараз, буде лише в кінці наступного року, а не так, як у знайомого Вашого знайомого. За логікою влади - хай і безробітні-не-ФОПи платять єсв кожен місяць.
кстати можно перейти на 1ю группу ЕН, там минимальное ЕСВ с 2017 с 0,5 минималки. Бесплатный совет smoking smiley
И в итоге стаж всего пол месяца идет.
интересно, если бы чиновники меньше разворовывали бюджет, может и хватало бы средств платить нормальные пенсии, а не выжимать деньги из людей. Почему, к примеру, не вернуть сбор в ПФУ при покупке валюты? вряд ли мелкий ФЛП занимается импортом, а с крупняка можно не плохо пополнить бюджет.
Quote
Klubnika
интересно, если бы чиновники меньше разворовывали бюджет, может и хватало бы средств платить нормальные пенсии, а не выжимать деньги из людей. Почему, к примеру, не вернуть сбор в ПФУ при покупке валюты? вряд ли мелкий ФЛП занимается импортом, а с крупняка можно не плохо пополнить бюджет.
так есть сбор с покупки наличной валюты, что смешно


уже отменили.
Quote
TamiA
уже отменили.

Так вроде с 1 января 2017?
ну да, это ж уже послезавтра.
Quote
TamiA
ну да, это ж уже послезавтра.

С наступающим Новым Годом! smileys with beer
Quote
TamiA
уже отменили.
и правильно если отменили, потому что это реально воровство. его никто не доносит до ПФ, все обнуляют фискальну память и ставят 100 долларов за день покупку-продажу. мне так кажется eye rolling smiley
Quote
iau620618
Quote
TamiA
ну да, это ж уже послезавтра.

С наступающим Новым Годом! smileys with beer
Очень взаимно !
З наступаючим новим роком!!!
Quote
Klubnika
Почему, к примеру, не вернуть сбор в ПФУ при покупке валюты? вряд ли мелкий ФЛП занимается импортом, а с крупняка можно не плохо пополнить бюджет.
И этот сбор будет опять же заложен в цену товаров и услуг, перекладывая опять же расходы на обычных покупателей.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 5    Сторінки: Попередні12345
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00057299999999993