Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

1 ОПП

Відправлено користувачем lika 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
1 ОПП
сейчас есть штрафы за его не подачу вовремя?
приняли на работу бухгалтера, сейчас подавать 1 ОПП . потом делать ЕЦП- боимся . что договор пока будут переподписывать - какой-то отчет вовремя не сдадим
Re: 1 ОПП
А если директор выполнял роль бухгалтера, его сменили - надо подавать 1ОПП?
Re: 1 ОПП
Quote
SearchService
А если директор выполнял роль бухгалтера, его сменили - надо подавать 1ОПП?
так.

Quote
lika
сейчас есть штрафы за его не подачу вовремя?
Там адмін.штраф вроді. Але ні разу не зустрічала щоб когось оштрафували за таке.


Re: 1 ОПП
Quote
natalka_l
Quote
SearchService
А если директор выполнял роль бухгалтера, его сменили - надо подавать 1ОПП?
так.

Quote
lika
сейчас есть штрафы за его не подачу вовремя?
Там адмін.штраф вроді. Але ні разу не зустрічала щоб когось оштрафували за таке.
підкажіть, я працюю бухгалтером у фоп, потрібно мені подавати 1ОПП?
Re: 1 ОПП
Добрый вечер! В 2015 году была смена директора (бухгалтера в штатном расписании не предусмотрено, учет и отчётность ведёт директор), но гос.регистратор сказала, что в налоговую ехать и уведомлять об этом не обязательно, вот директор и не ездила. Сейчас заключаем договор аренды и собираемся ехать а налоговую с 20-ОПП. Хочу с Вами посоветоваться, стоит ли заодно и вносить изменения по директорству. И в какой форме в налоговой нужно вносить из-я? Заранее благодарю за Советы и ответы.
Re: 1 ОПП
начала заполнять эту форму и с первых строк проблемма! или я что-то недопоняла. Там где "Номер взяття на облік у контролюючому органі" 10 ячеек, а у нас номер состоит из 12 цыфр! регистрировались в конце 2014, справки 4-ОПП нет. У вытягу стоит 12 цыфр и дата регистрации в налоговой. Заполняю в Медке - обрезает 2-е последние цыфры. И хоть ты плач! может я не там смотрю, помогите пожалуйста!!!
Re: 1 ОПП
Quote
mandarinka
начала заполнять эту форму и с первых строк проблемма! или я что-то недопоняла. Там где "Номер взяття на облік у контролюючому органі" 10 ячеек, а у нас номер состоит из 12 цыфр! регистрировались в конце 2014, справки 4-ОПП нет. У вытягу стоит 12 цыфр и дата регистрации в налоговой. Заполняю в Медке - обрезает 2-е последние цыфры. И хоть ты плач! может я не там смотрю, помогите пожалуйста!!!

не заповнюйте його взагалі. Я якщо в паперовому вигляді подавала і під рукою не було 4-ОПП завжди залишала порожнім - і ніколи претензій не було.
Re: 1 ОПП
дані від держреєстратора по директору попадають в податкову в день змін. А от про бухгалтера (особу відповідальну за ведення обліку та подання звітності) держреєстратор нічого не знає.
Проблеми з податковою можуть бути:
- якщо у Вас спочатку був директор і бухгалтер, а зараз є лише директор. Тоді обовязково потрібно подати 1-ОПП і таким чином "забрати" з баз даних ДПІ інформацію про бухгалттера. Бо вони можуть визнати в такому випадку і звітність (підписану одним директором) недійсною.
- якщо був лише один директор, а став директор і бухгалтер - аналогічно.

У випадку: був один директор і змінився 1 директор - вважаю подання 1-ОПП недоцільним і не потрібним.
Re: 1 ОПП
На предприятии бухгалтера никогда не было, Ключи всегда покупали только на директора. Как можно проверить, был ли директор вместо буха?
Re: 1 ОПП
Тільки в базі ДПІ подивицця - треба йти
в кабінет, де ведуть реєстраційну базу...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: 1 ОПП
Re: 1 ОПП
А в личном кпбинете на сайте фискальной службы такая информация может быть?
Re: 1 ОПП
Дивіцця tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: 1 ОПП
В ведомости про руководителя написано, что директор Петров , главный бух Петров, и.е. данные затянулись автоматически и ничего мне подавать не нужно))) Спасибо Вам огромное за помощь!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035200000000001