Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

По закрытому ФОП декларация до 09.02. или 30 дней после закрытия?

Відправлено користувачем Tatyana_TAD 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 6    Сторінки: Попередні123456Наступна
Quote
Шустрик
Quote
Цветик
Так вроде всегда в декларации по ФОПам надо было показывать все доходы. Почему это сейчас Вас удивляет?

Свєтуль єжелі зарплата, отримана у юриків, показана ними в 1-ДФ
і не більше скікось-то мін.зарплат (ніпомню точно скіки, но вроді 120
мінімалок) то показувать ніобізатільно winking smiley - це було в 2014-ом так, а
чічас читаю шо даж і про колікчєство мвнвмалок не йдьоцця drinking smiley

179.2. Відповідно до цього розділу обов'язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи:

{Абзац перший пункту 179.2 статті 179 в редакції Закону № 4661-VI від 24.04.2012}

від податкових агентів, які згідно з цим розділом не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу;
никогда не было такого, что ты пишешь. и норму ты понимаешь неправильно. Если только от податковых агентов, то можно не подавать деку. а если нужно подавать (на любом основании), то надо показывать все доходы. в т.ч. и полученные от податковых агентов.
Quote
Котег :-)
Quote
Шустрик
Quote
Цветик
Так вроде всегда в декларации по ФОПам надо было показывать все доходы. Почему это сейчас Вас удивляет?

Свєтуль єжелі зарплата, отримана у юриків, показана ними в 1-ДФ
і не більше скікось-то мін.зарплат (ніпомню точно скіки, но вроді 120
мінімалок) то показувать ніобізатільно winking smiley - це було в 2014-ом так, а
чічас читаю шо даж і про колікчєство мвнвмалок не йдьоцця drinking smiley

179.2. Відповідно до цього розділу обов'язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи:

{Абзац перший пункту 179.2 статті 179 в редакції Закону № 4661-VI від 24.04.2012}

від податкових агентів, які згідно з цим розділом не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу;
никогда не было такого, что ты пишешь. и норму ты понимаешь неправильно. Если только от податковых агентов, то можно не подавать деку. а если нужно подавать (на любом основании), то надо показывать все доходы. в т.ч. и полученные от податковых агентов.
Абсолютно верно - всегда необходимо было указывать зарплату вне зависимости от размера.
Подождите, насколько я помню, эта норма работает для обычных физ.лиц. Если меньше двух агентов и 120 минимумов, то не указывать. А СПД это не касается. Котег правильно говорит, если соблюдаются условия, то можно не подавать, но, если по каким-то причинам надо подавать, то нигде не сказано, что эти графы не заполняются. Вот не надо путать, да.


Quote
Цветик
Подождите, насколько я помню, эта норма работает для обычных физ.лиц. Если меньше двух агентов и 120 минимумов, то не указывать. А СПД это не касается. Котег правильно говорит, если соблюдаются условия, то можно не подавать, но, если по каким-то причинам надо подавать, то нигде не сказано, что эти графы не заполняются. Вот не надо путать, да.
Нет. Есть вы сдаете как предприниматель и оформлены еще где-то как работник - должны указывать и зп, и предпринимательские доходы. Даже уже не помню когда было иначе...
Ну как же.
Как тогда это понимать?

179.2. Відповідно до цього розділу обов'язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи:

{Абзац перший пункту 179.2 статті 179 в редакції Закону № 4661-VI від 24.04.2012}

від податкових агентів, які згідно з цим розділом не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу;


Зарплата не пишется в книгу и не включается до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу
зарплата не включается до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу? не смешите мои тапки grinning smiley
"Если только от податковых агентов, "

Это другая, следующая норма.
Следующий абзац.

179.2. Відповідно до цього розділу обов'язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи:

{Абзац перший пункту 179.2 статті 179 в редакції Закону № 4661-VI від 24.04.2012}

від податкових агентів, які згідно з цим розділом не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу;

{Абзац другий пункту 179.2 статті 179 в редакції Закону № 4661-VI від 24.04.2012}

виключно від податкових агентів незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого, наданого) доходу, крім випадків, прямо передбачених цим розділом;

{Абзац пункту 179.2 статті 179 в редакції Законів № 4661-VI від 24.04.2012, № 909-VIII від 24.12.2015}
Котег :-)
Вот я красивенько и разноцветно разрисовала.
Не верите, проверьте.
[zakon4.rada.gov.ua]
там ключевые слова: "які згідно з цим розділом"

а данного человека мог бы касаться следующий ФОП:
виключно від податкових агентів незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого, наданого) доходу, крім випадків, прямо передбачених цим розділом;

но поскольку он получал другие доходы, не от налоговых агентов, то п. 179.2 в отношении него не действует
вы не тот пункт берете. по зарплате надо брать пп. 164.2.1

164.2. До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються:

164.2.1. доходи у вигляді заробітної плати, нараховані (виплачені) платнику податку відповідно до умов трудового договору (контракту);
Quote
Котег :-)
вы не тот пункт берете. по зарплате надо брать пп. 164.2.1

164.2. До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються:

164.2.1. доходи у вигляді заробітної плати, нараховані (виплачені) платнику податку відповідно до умов трудового договору (контракту);
Это для физ лиц, а не для ФОПов.
Для ФОПов - ст. 177

Стаття 177. Оподаткування доходів, отриманих фізичною особою - підприємцем від провадження господарської діяльності, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування

177.1. Доходи фізичних осіб - підприємців, отримані протягом календарного року від провадження господарської діяльності, оподатковуються за ставкою, визначеною пунктом 167.1 статті 167 цього Кодексу.

{Пункт 177.1 статті 177 із змінами, внесеними згідно із Законом № 909-VIII від 24.12.2015}

177.2. Об'єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) і документально підтвердженими витратами, пов'язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи - підприємця.
Quote
Kayras91
Quote
Цветик
Подождите, насколько я помню, эта норма работает для обычных физ.лиц. Если меньше двух агентов и 120 минимумов, то не указывать. А СПД это не касается. Котег правильно говорит, если соблюдаются условия, то можно не подавать, но, если по каким-то причинам надо подавать, то нигде не сказано, что эти графы не заполняются. Вот не надо путать, да.
Нет. Есть вы сдаете как предприниматель и оформлены еще где-то как работник - должны указывать и зп, и предпринимательские доходы. Даже уже не помню когда было иначе...

Ну так я об этом и писала. Если декларация СПД, то зарплату (если она есть от податковых агентов) надо указывать. Если доходов от предпринимательской деятельности не было, то только зарплата, если доходы были, то и доходы, и зарплату, а налоги платить только из доходов.
Quote
Helen
Quote
Котег :-)
вы не тот пункт берете. по зарплате надо брать пп. 164.2.1

164.2. До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються:

164.2.1. доходи у вигляді заробітної плати, нараховані (виплачені) платнику податку відповідно до умов трудового договору (контракту);
Это для физ лиц, а не для ФОПов.
Для ФОПов - ст. 177

Стаття 177. Оподаткування доходів, отриманих фізичною особою - підприємцем від провадження господарської діяльності, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування

177.1. Доходи фізичних осіб - підприємців, отримані протягом календарного року від провадження господарської діяльності, оподатковуються за ставкою, визначеною пунктом 167.1 статті 167 цього Кодексу.

{Пункт 177.1 статті 177 із змінами, внесеними згідно із Законом № 909-VIII від 24.12.2015}

177.2. Об'єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) і документально підтвердженими витратами, пов'язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи - підприємця.

Ребята, а вы не путаете ли доходы (в контексте налогооблажения) и правила заполнения декларации? Котег имеет ввиду, что все доходы надо показывать (а налог платить только с тех, которые от предпринимательской деятельности), а Хелен говорит, что, раз зарплата не включается в доход от предпр.деятельности, то её в декларации показывать не надо. А сам бланк декларации говорит, что надо. eye rolling smiley
Цветик, я не знаю кто что путает, люди развели разговоры на кучу страниц. Пусть почитают Закон.
Закон же требовал и требует указывать в декларации все доходы.
Черным по зеленому написано:

177.11. Фізичні особи - підприємці подають річну податкову декларацію у строк, визначений підпунктом 49.18.5 пункту 49.18 статті 49 цього Кодексу, в якій поряд з доходами від підприємницької діяльності мають зазначатися інші доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи.
интересно только, с каких это пор я стал шарить в ФОПах на общей системе smoking smiley жысть заставила hot smiley
Я вообще-то две страницы назад тоже говорила о деке на ЕН.
)))
Т.к. ее всегда заполнла, во всяком случае последние непомнюскольколет.
А по этой деке, про майновый стан, я думаю, что ниче страшного если ЗП не впишешь в неё.
Налоги уплаченных, значит все ОК.
Так хорошо, тут следует определить, как правильно подавать. А страшно или нет то дело такое)
Ну, ок.
Хотя, на практике как эти ЗП собрать.
Справку в бухгалтерии просить...
Quote
Helen
Я вообще-то две страницы назад тоже говорила о деке на ЕН.
)))
Т.к. ее всегда заполнла, во всяком случае последние непомнюскольколет.
А по этой деке, про майновый стан, я думаю, что ниче страшного если ЗП не впишешь в неё.
Налоги уплаченных, значит все ОК.

Мне кажется, правильнее звучала бы формулировка "Ничего страшного, если ЗП впишешь. eye rolling smiley Потому что это один из тех случаев, когда лучше перебдеть. Имхо.
Ну ладно - нада значицця нада - но єслі не показав,
а бухгалтєра работодатєлєй (в мойом ліце winking smiley ) це в 1-ДФ
показали - то можна і непереймацця (це я про сібя любімую,
закрившуюся в 2014-м)... А чічас - в свєте планіруємих
поголовних йо-дікларацій, то канєшно луччє показать і не
нервнічать...
Но я вам хатю розказать ішо одну новость - я сьодні
здавалась за підработочку і зашла в аудіт до знакомої,
узнать можить в связі з повальним закритієм какісь новості
вишли і шо узнала:

Єслі в когось откриті рахунки ілі карточки
на ФОПа - поки не закриєте і вас не закриють.

Єслі закриті раніше (як я) - то нада принести
довідку про закриття рахунку і про то шо з момєнта
закриття у реєстратора не було двіжухи по счєтам,
ібо єслі були - значицця пачіму не дєкларірували
і всі остальні прєлєсті.

А єслі це ваші счєта просто как фізособи, то тож
нада принести справочку з усіх банків де єсць ї
карточки шо рахунок відкрито на фіз.особу...

Вобщім отак... но за дєньги spinning smiley sticking its tongue out мова вже не йшла,
шо радуєт drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Ну ладно - нада значицця нада - но єслі не показав,
а бухгалтєра работодатєлєй (в мойом ліце winking smiley ) це в 1-ДФ
показали - то можна і непереймацця (це я про сібя любімую,
закрившуюся в 2014-м)... А чічас - в свєте планіруємих
поголовних йо-дікларацій, то канєшно луччє показать і не
нервнічать...
Но я вам хатю розказать ішо одну новость - я сьодні
здавалась за підработочку і зашла в аудіт до знакомої,
узнать можить в связі з повальним закритієм какісь новості
вишли і шо узнала:

Єслі в когось откриті рахунки ілі карточки
на ФОПа - поки не закриєте і вас не закриють.

Єслі закриті раніше (як я) - то нада принести
довідку про закриття рахунку і про то шо з момєнта
закриття у реєстратора не було двіжухи по счєтам,
ібо єслі були - значицця пачіму не дєкларірували
і всі остальні прєлєсті.

А єслі це ваші счєта просто как фізособи, то тож
нада принести справочку з усіх банків де єсць ї
карточки шо рахунок відкрито на фіз.особу...

Вобщім отак... но за дєньги spinning smiley sticking its tongue out мова вже не йшла,
шо радуєт drinking smiley
Чушь. ГФС должна сама уведомлять банки о ликвидации фопов. А дальше уже банк должен дергаться.
К сожалєнію не чуш - доказувать ФОПу прийдецця шо
всі ФОПівські доходи задєкларірувані і сплачені податки.
Банку це і нафік ненать, а от ФОПу нада drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
К сожалєнію не чуш - доказувать ФОПу прийдецця шо
всі ФОПівські доходи задєкларірувані і сплачені податки.
Банку це і нафік ненать, а от ФОПу нада drinking smiley
В Юникредите был счет - те звонили и просили подойти подписаться, звонили спустя месяц где-то. И ничего доказывать не придется - это отсебятина вашего инспектора.
А ГФС это обязано делать согласно порядку 1588.
І де конкрєтно в порядку про такоє - читать 61 страніцу тупо ніколи... confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
І де конкрєтно в порядку про такоє - читать 61 страніцу тупо ніколи... confused smiley
11.22.

7) якщо після припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця залишились незакритими його рахунки у фінансових установах (крім рахунків, відкритих для зарахування коштів на вимогу фізичних осіб), контролюючий орган доводить до відома цих установ таку інформацію, повідомляє дату та номер відповідного запису в Єдиному державному реєстрі, а також дату зняття з обліку платника податків у контролюючому органі;
нашла интересное письмо от ГНИ по-поводу оплаты ЕСВ и подачи отчетов, в т.ч. и для закрытых ФОПов, может кому-то и пригодится.

У разі припинення діяльності фізичні особи – підприємці та особи, які провадять незалежну професійну діяльність, зобов'язані подати самі за себе Звіт із зазначенням типу форми «ліквідаційна», де останнім звітним періодом буде період з дня закінчення попереднього звітного періоду до дня державної реєстрації припинення підприємницької діяльності (пункт 8 розділу ІІІ Порядку).

Термін сплати зобов’язань, визначених фізичною особою –підприємцем або особою, яка провадить незалежну професійну діяльність, у Звіті з позначкою «ліквідаційний», настає в день подання такого Звіту, відповідно єдиний внесок необхідно сплатити до дати подання Звіту включно.

Крім цього, зняття з обліку фізичних осіб – підприємців, у тому числі тих, які обрали спрощену систему оподаткування, здійснюється органами доходів і зборів на підставі відомостей з реєстраційної картки, наданих державним реєстратором, а осіб, які провадять незалежну професійну діяльність – за їхньою заявою, після проведення передбачених законодавством перевірок платників, звірення розрахунків та проведення остаточного розрахунку.

Вот ссылка на это письмо:
[sfs.gov.ua]
ФОП на общей системе без деятельности будет закрываться в январе.
ЕСВ он должен заплатить за январь или за 1 квартал?
Quote
Helen
ФОП на общей системе без деятельности будет закрываться в январе.
ЕСВ он должен заплатить за январь или за 1 квартал?
а можна и до конца года..grinning smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 6    Сторінки: Попередні123456Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048199999999998