Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

работа СЕА сегодня

Відправлено користувачем TamiA 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 119 з 133    Сторінки: ПершаПопередні114115116117118119120121122123124НаступнаОстання
Re: работа СЕА сегодня
Только что зашла в кабинет!
У меня пока не работает ..Сертифікат пошкоджений або не може бути використаний(50)


Виникла помилка при передачі запиту на сервер ЦСК за протоколом HTTP(5)
Виникла помилка при отриманні позначки часу(65) Не могу зайти.
Quote
ОЛО
У меня пока не работает ..Сертифікат пошкоджений або не може бути використаний(50)

Аналогічно! (
Я теж не можу зайти, якщо заходжу, то не можу підписати. Це вже цілий тиждень таке. Куди дзвонити чи писати?
Вдаєцця загрузити ключ, бо раніше і цього недавало
і далі знов стоп(((



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ніби запрацювало. . . )
т-т-т - вроді тож)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
зайти можна, але на цьому всі приємності закінчились(((
і як завжди тоді, коли потрібно здавати звіти(((
Re: работа СЕА сегодня
Народ, есть отдельная тема именно о работе Электронного кабинета,
[club.dtkt.ua]
Re: работа СЕА сегодня
а то уже смешалось "Кони...люди..."
Всім привіт!

не відображається данні в табліці по сумі ліміту. . . грузиться, грузиться і голяк! Хтось зіштовхувався сьогодні з цією проблемою?
Re: работа СЕА сегодня
У меня каждый раз так. Как только захожу, нажимаю Реестр операций - выдает "Сервіс тимчасово недоступний". Перехожу в Реестр транзакций, потом снова в Реестр операций - все показывает.
Quote
Blick
У меня каждый раз так. Как только захожу, нажимаю Реестр операций - выдает "Сервіс тимчасово недоступний". Перехожу в Реестр транзакций, потом снова в Реестр операций - все показывает.

Ніби наладилось. . . Дякую за пораду! )
Всім привіт!

А хто в курсі, що означає на сьогодні статус відправленої ПН на реестрацію - "очікує доставки"? . . . За логікою це означає, що відправлений документ за добу ніяк не доставиться до серверів податкової, чи що? Користуємось ФРЕДО ЗВІТ.
Доброго ранку.
Вчорашні ПН відправлені на реєстрацію після 14 години не пореєстровані, по декількох організаціях.
Це лише у мене, чи знов з сервером ДФС щось не те ? Медок.
Quote
citrinel1981
Доброго ранку.
Вчорашні ПН відправлені на реєстрацію після 14 години не пореєстровані, по декількох організаціях.
Це лише у мене, чи знов з сервером ДФС щось не те ? Медок.

Оце яж якраз перед вами про це і писав!
Вчера отправила НН в 12:40 дня. До сих пор висят в статусе "очикуеться доставка".
Проверила в кабинете- ноль. Подожду еще до обеда и отправлю снова. Задолбала этот сеа и этот сервер уже вконец.
Такая же ситуация. Вчера около 12 отправила на регистрацию, ответа ноль, в кабинете регистрации тоже нету. Уже отправила повторно. И самое интересное что это уже регулярно происходит. Последние 2-3 месяца стабильно одна-две налоговых где-то теряются.
Вроде прошли все НН, причем вчерашним днем. . .
Коллеги, доброго дня!
Не могу зайти в ЄРПН ((((
В Кабинет захожу, в Реєстр операцій, в Реєстр транзакцій - всюду захожу, а в ЄРПН - не могу.....
Это только у меня такое??? Очередные траблы чи шо ?
Quote
nikon
Коллеги, доброго дня!
Не могу зайти в ЄРПН ((((
В Кабинет захожу, в Реєстр операцій, в Реєстр транзакцій - всюду захожу, а в ЄРПН - не могу.....
Это только у меня такое??? Очередные траблы чи шо ?

Черег браузер гугл хром все ОК. Очистите кеш браузера. . . перезагрузите ПК. . .
Quote
faeton-2000

Коллеги, доброго дня!
Не могу зайти в ЄРПН ((((
В Кабинет захожу, в Реєстр операцій, в Реєстр транзакцій - всюду захожу, а в ЄРПН - не могу.....
Это только у меня такое??? Очередные траблы чи шо ?

Черег браузер гугл хром все ОК. Очистите кеш браузера. . . перезагрузите ПК. . .
Спасибо, помогло !!!
подскажите ка как регистрируются налоговые сумма в налоговой 10 218,988 нужно 10 218,98 (округления за счет предоплат и частичных отгрузок) если исправлю вручную, зарегистрируется?
Quote
alisona
подскажите ка как регистрируются налоговые сумма в налоговой 10 218,988 нужно 10 218,98 (округления за счет предоплат и частичных отгрузок) если исправлю вручную, зарегистрируется?

Округлення в данному випадку повинно бути в більшу сторону. . . Доречі якщо в у вас наприклад в 1С ( чистема обліку) буде вказано 10 218,99 ( воно там автоматично округлює, правда треба включити цей механізм) то при вигрузці ПН в программу передачі ПН до ФСУ буде відображаться 10 218, 988 - це все корректно.
у меня должно быть 10 218,98 - не идет из-за того что были предоплаты, налоговые, отгрузки, налоговые, и в итоге в последней налоговой не идет
Вроде в связи с последними изменениями даже расхождения в копейку не регистрируется.
Недавно была такая же ситуация, рисковать с исправлением вручную не стала, отрегулировала количеством. В итоге в отгрузке 1 шт, в сумме нескольких НН 0,999997 шт.
я уже думаю одну расходную менять, если там не будет идти кол-во *на цену на 1 коп. я думаю ничего страшного?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 119 з 133    Сторінки: ПершаПопередні114115116117118119120121122123124НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00054