Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Основні засоби без сплати ПДВ

Відправлено користувачем okyryluk 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
підприємство купляє чі засновники вносять?
Тобто правильно буде якщо засновники придбають майно за власні кошти, переобладнають чи відремонтують його, потім протоколом оцінять і аж тоді кожен своєю часткою поповнює статутний фонд? Частки повинні бути теж обумовлені в протоколі?
До якої групи основних засобів можна віднести телевізор ???


Quote
oksana91
До якої групи основних засобів можна віднести телевізор ???

А ПКУ почитать слабо eye popping smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Доброго дня! підкажіть будь ласка, чи можу я продати основні засоби по ціні залишкової вартості? Чи це має бути обов"язково ринкова ціна подібних основних засобів?
Quote
mandarinka
Доброго дня! підкажіть будь ласка, чи можу я продати основні засоби по ціні залишкової вартості? Чи це має бути обов"язково ринкова ціна подібних основних засобів?
ДФС на тому тижні.. щось нове чергове Роз"яснення видала на гора! по звичайній реалізації товарів. (там вони зауважили, що договірна ціна = ринковій grinning smiley = балансовій (гЫ, смєшно).

У цих "баранів" своя аудіторія і поціновувачі їхніх творінь у вигляді Роз"яснень і інструкцій.

А взагалі-то, що таке "ринкова ціна"? - Я наприклад, "нєєє знаю" що воно таке є.
- Не хочете Ви сказати, що збираєтесь замовляти у оцінювача експертну оцінку? grinning smiley для визначення такої "ринкової ціни".
І замовляти, консалтінгові послуги для оцінки настроїв споживачів. grinning smiley
та які там експертні оцінки! звичайно ні) просто не хочеться мати проблеми і я не зовсім була впевнена у правильності своїх міркувань. просто якщо логічно думати: наприклад чашка нова коштує 5 грн, б/у - допустим - 3грн. А по залишковій вартості я її продаю за 1грн. от я і засумнівалась виходячи з таких міркувань. Звичайно це все приклад, і чашку до основних засобів я не відношу)
Quote
mandarinka
та які там експертні оцінки! звичайно ні) просто не хочеться мати проблеми і я не зовсім була впевнена у правильності своїх міркувань. просто якщо логічно думати: наприклад чашка нова коштує 5 грн, б/у - допустим - 3грн. А по залишковій вартості я її продаю за 1грн. от я і засумнівалась виходячи з таких міркувань. Звичайно це все приклад, і чашку до основних засобів я не відношу)

та я пожартував smiling smiley
дякую за відповідь!!!!
можна.
можна.
- Не знаю ще випадків, щоб податківці доказували "що хтось продав по 1 грн. А мог би і по 5грн. І тому, донараховуємо такому "хтось" ще зобов"язань на 4грн. різниці smoking smiley

Якщо буде такий випадок - Я вам повідомлю.grinning smiley
Самі главні в нашій країні - це податківці.
Без їх дозволу жодна птиця не долетить до середини Дніпра smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
По какой цене может предприятие продать производственные помещения? Не ниже остаточной?
Нужна ли экспертная оценка?
Нужно ли ставить в известность всех учредителей?
1 . по любой
2. не нужна
3. зависит от текста Устава

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Спасибо!
Если цены будет ниже остаточной, то нужно будет доначислить НДС, так?
Quote
Монна Нонна
1 . по любой
2. не нужна
3. зависит от текста Устава

Абзац 2 пункт 2 статья 98 ГК Украины предцсматривает получение согласия участников (3/4 голосов) на операцию отчуждения актива стоимостью более 50% имущества предприятия.
Т.о., вы не ставить "в известность" должны, - а проводить полноценное собрание участников общества. И фиксировать их согласие на отчуждение актива - Протоколами и Решениями.

- Хотя, директор может конечно.. продать всё сам. Ни кого не ставя в известность.
Только же правосудие его настигнет. - Учредители потом будут требовать компенсации убытков, причиненных им предприятию.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032500000000002