Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Збиток на тов, що з декларацієй?

Відправлено користувачем ksushka1010 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
перший раз на тов збиток. подаємо декларацію по прибутку раз в рік. що робити? подавати збиткову і нічого не сплачувати? чи можно якось його відкорегувати для того щоб був прибуток? Як діяти? Страшно подавати збиток.
наша пісня гарна й нова...

нащо коригувати?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
ksushka1010
Страшно

ай боюсь боюсь боюсь grinning smiley


Ой да, страшно. Я так понимаю можно сдать с минусом и ничего не платить. Спасибо!
А мне интересно, в прошлом году смело сдавали деки с убытками, были у кого-то проблемы потом?
Quote
Сюзанна
А мне интересно, в прошлом году смело сдавали деки с убытками, были у кого-то проблемы потом?
а какие проблемы могли быть?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
І у міня не було - я ужи очінно давно подаю как єсць drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Сюзанна
А мне интересно, в прошлом году смело сдавали деки с убытками, были у кого-то проблемы потом?

Сдавала деку за 2015 с убытком и последующие деки потянули дальше этот убыток.
Пришел от налоговиков запрос, в котором просили предоставить информацию по отрицательному значению.
Налоговая сказала ,что внесут нас в "черный список" . Вызывали дира на ковер. Писали обьяснение, которое в налоговой даже не читали. Дира тыкал носом лично зам. налоговой. (г. Полтава). Убыток мы не убрали (14 000,00), нам всего на тот период было 6 месяцев.
Quote
Шустрик
І у міня не було - я ужи очінно давно подаю как єсць drinking smiley
и я того же мнения )))
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034800000000001