Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Довіреність

Відправлено користувачем LENAWv 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Довіреність
Доброго дня! скажіть будь-ласка обовязково зараз вести журнал регістрації довіреностей,якщо ми ведемо їх просто в Exl?
Re: Довіреність
Добрый, доверенность как и журнал - не обязательные штуки стали, но Эксель и 1с - двойная робота. Можно настроить 1с грамотно. По нормативке не подскажу, она есть - отмена доверенностей + журналы.
Re: Довіреність
[club.dtkt.ua]
ох уж эти бухгалтера


Re: Довіреність
Доброго дня!
До цього часу контрагенти просять виписувати довіреність на отримання ТМЦ. Вибачте за дурне запитання, а дата виписки довіреності повинна співпадати з рахунком на оплату? Чи як? Дякую.
Re: Довіреність
Quote
konta
Доброго дня!
До цього часу контрагенти просять виписувати довіреність на отримання ТМЦ. Вибачте за дурне запитання, а дата виписки довіреності повинна співпадати з рахунком на оплату? Чи як? Дякую.

З П.І.Б'ом та номером-серію паспорта отримувача-фізособи (або іншого документа особи, що ідентифікує її)
довіреність "повинна співпадати".
smoking smiley
Re: Довіреність
Quote
konta
Доброго дня!
До цього часу контрагенти просять виписувати довіреність на отримання ТМЦ. Вибачте за дурне запитання, а дата виписки довіреності повинна співпадати з рахунком на оплату? Чи як? Дякую.

Звичайно ні. Ну от представте, Ви хочете щось купити, що треба ще завезти, або виготовити, вони виставили рахунок, ви його оплатили, а товар їде 30 днів. А довіреність дійсна лише 10. Виписуєте по факту отримання.
Re: Довіреність
Отменена обязательная форма доверенности
Quote
konta
Доброго дня!
До цього часу контрагенти просять виписувати довіреність на отримання ТМЦ. Вибачте за дурне запитання, а дата виписки довіреності повинна співпадати з рахунком на оплату? Чи як? Дякую.
Конечно просят, но вот откуда я могу знать кто приехал за товаром? Поди потом докажи, что ты не слон...
Re: Довіреність
Та я непроти видаваьи довіреності, просто контрагент наполіг виписати іі датою видачі рахунка, а з того моменту і до отримання тмц минуло 8 днів. Тому й хотіла для себе розібратися. Дякую Всім хто відгукнувся.
Re: Довіреність
Quote
konta
Та я непроти видаваьи довіреності, просто контрагент наполіг виписати іі датою видачі рахунка, а з того моменту і до отримання тмц минуло 8 днів. Тому й хотіла для себе розібратися. Дякую Всім хто відгукнувся.

Я би не виписував "хотєлкі" продаця!!!

Поясню.

Покупець "наполіг виписати її датою видачі рахунка"...spinning smiley sticking its tongue out

Що фактично є "підробка" офіційного документа юрособи посадовою особою.

- Карний злочин, між іншим.
Якщо продавець, після видачі за цією довіреністю вам товарів.. пійде до слідчого заяву напише ("прієхалі мол пацани, сунулі довєрєнасть, забралі па нєй товар! Караул! Це підробка! Я точно знаю!" )

- Експертиза відтизку печатки, та шарикової пасти і чорнил - визначає давність відтиску і чорнил "на раз два три".
Точність визначення пасти і чорнил - з точністю до дня.

Було би бажання з боку слідчого і наявності в нього інформації гарантованого злочину.



- ОТФУТБОЛІВАЙТЄ НАФЄГ такі хотєлкі кримінального характеру, які надходять з боку цього продавця!
Re: Довіреність
Провів експеримент.

Попросив виписати мені довіреність вчорашнім числом (від 20.04.17) довіреність.

- Пішли на зустріч.
І це разові контрагенти)

- От так Дірачкі!
- Підставляють і свого директора, ... і про себе взагалі не думають. РАЗДОВБАЇ !
Re: Довіреність
Quote
konta
Та я непроти видаваьи довіреності, просто контрагент наполіг виписати іі датою видачі рахунка, а з того моменту і до отримання тмц минуло 8 днів. Тому й хотіла для себе розібратися. Дякую Всім хто відгукнувся.
В мене тільки одне питання: навіщо?
Навіщо дата довіреності має співпадати з датою рахунка?
Я не знаю. А ви?

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Довіреність
Quote
don2000
- Експертиза відтизку печатки, та шарикової пасти і чорнил - визначає давність відтиску і чорнил "на раз два три".
Точність визначення пасти і чорнил - з точністю до дня.

smiling bouncing smiley Да уж, серьезная причина проводить экспертизу.... Сейчас ее и при уголовных преступлениях не всегда делают...
Re: Довіреність
Quote
konta
Та я непроти видаваьи довіреності, просто контрагент наполіг виписати іі датою видачі рахунка, а з того моменту і до отримання тмц минуло 8 днів. Тому й хотіла для себе розібратися. Дякую Всім хто відгукнувся.
Даже если выпишите датой счета она действительна 10 дней, а вы получили товар через 8, попадаете в срок действия.
Re: Довіреність
Quote
ivan_ka
Quote
konta
Та я непроти видаваьи довіреності, просто контрагент наполіг виписати іі датою видачі рахунка, а з того моменту і до отримання тмц минуло 8 днів. Тому й хотіла для себе розібратися. Дякую Всім хто відгукнувся.
Даже если выпишите датой счета она действительна 10 дней, а вы получили товар через 8, попадаете в срок действия.

Тут имеет место факт выдачи товара без доверенности, вследствие чего сам факт ее выписки теряет всякий практический смысл smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Довіреність
Quote
Aleksa_
Quote
don2000
- Експертиза відтизку печатки, та шарикової пасти і чорнил - визначає давність відтиску і чорнил "на раз два три".
Точність визначення пасти і чорнил - з точністю до дня.

smiling bouncing smiley Да уж, серьезная причина проводить экспертизу.... Сейчас ее и при уголовных преступлениях не всегда делают...

Читайте внимательно!!!
- и потом "да уж" пишите.

Я сказал: "продавец сам пошёл тут же.. и написал заявление" !

Уголовное дело в отношение должностных лиц покупателя - один из способов реституции без суда.

P.S. Мне , например, смешно с директоров и бухгалтеров, которые по 4 года заключения за свои глупые и необдуманные действия получают.
Это оооочень весело и смешно.
Re: Довіреність
Quote
Монна Нонна
Quote
ivan_ka
Quote
konta
Та я непроти видаваьи довіреності, просто контрагент наполіг виписати іі датою видачі рахунка, а з того моменту і до отримання тмц минуло 8 днів. Тому й хотіла для себе розібратися. Дякую Всім хто відгукнувся.
Даже если выпишите датой счета она действительна 10 дней, а вы получили товар через 8, попадаете в срок действия.

Тут имеет место факт выдачи товара без доверенности, вследствие чего сам факт ее выписки теряет всякий практический смысл smiling smiley

Хотя...

Если получатель - директор..
То вопрос сводится к нулю. И смысл написания доверенности, а тем более её "подделки", "нарушения" и т.п. понятий никакой.
spinning smiley sticking its tongue out
Re: Довіреність
Quote
don2000
Quote
Монна Нонна
Quote
ivan_ka
Quote
konta
Та я непроти видаваьи довіреності, просто контрагент наполіг виписати іі датою видачі рахунка, а з того моменту і до отримання тмц минуло 8 днів. Тому й хотіла для себе розібратися. Дякую Всім хто відгукнувся.
Даже если выпишите датой счета она действительна 10 дней, а вы получили товар через 8, попадаете в срок действия.

Тут имеет место факт выдачи товара без доверенности, вследствие чего сам факт ее выписки теряет всякий практический смысл smiling smiley

Хотя...

Если получатель - директор..
То вопрос сводится к нулю. И смысл написания доверенности, а тем более её "подделки", "нарушения" и т.п. понятий никакой.
spinning smiley sticking its tongue out

А как же духовные скрепы и сакральный смысл? Меня один директор замучал этими доверенностями на директоров контрагентов. Обязательно должны быть счет+накладная+доверенность на директора бабочки. Проведение ликбеза с целью избавления от религиозного фанатизма не дали результата. Он думал, что таким образом его фиктивные операции с бабочками будут надежнее прикрыты grinning smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Довіреність
наивность наше все))
Re: Довіреність
Quote
Монна Нонна
Quote
don2000
Quote
Монна Нонна
Quote
ivan_ka
Quote
konta
Та я непроти видаваьи довіреності, просто контрагент наполіг виписати іі датою видачі рахунка, а з того моменту і до отримання тмц минуло 8 днів. Тому й хотіла для себе розібратися. Дякую Всім хто відгукнувся.
Даже если выпишите датой счета она действительна 10 дней, а вы получили товар через 8, попадаете в срок действия.

Тут имеет место факт выдачи товара без доверенности, вследствие чего сам факт ее выписки теряет всякий практический смысл smiling smiley

Хотя...

Если получатель - директор..
То вопрос сводится к нулю. И смысл написания доверенности, а тем более её "подделки", "нарушения" и т.п. понятий никакой.
spinning smiley sticking its tongue out

А как же духовные скрепы и сакральный смысл? Меня один директор замучал этими доверенностями на директоров контрагентов. Обязательно должны быть счет+накладная+доверенность на директора бабочки. Проведение ликбеза с целью избавления от религиозного фанатизма не дали результата. Он думал, что таким образом его фиктивные операции с бабочками будут надежнее прикрыты grinning smiley

Хитрый директор. Предусмотрительный.

- Самое интересное, что до людей никак не доходит и по видимому никогда не дойдёт!
.. что те, кто им помогал с обналом, их же и сдадут. smoking smiley
Re: Довіреність
А мне приятно делать людям приятно. И приятно, когда идут навстречу мне. Выписали расходную 4 апреля, у меня не хватает лимита, чтобы зарегистрировать НН, звоню говорю: а вам критично, если отгруз переделаем на 24? Ответ: нет, не критично. Красота, налоговая оптимизация и человеческий фактор в действии.
Ну просят люди переделать доверенность, было бы чего сопротивляться.
А Дон2000 зануда. spinning smiley sticking its tongue out
Re: Довіреність
Quote
Цветик
А мне приятно делать людям приятно. И приятно, когда идут навстречу мне. Выписали расходную 4 апреля, у меня не хватает лимита, чтобы зарегистрировать НН, звоню говорю: а вам критично, если отгруз переделаем на 24? Ответ: нет, не критично. Красота, налоговая оптимизация и человеческий фактор в действии.
Ну просят люди переделать доверенность, было бы чего сопротивляться.
А Дон2000 зануда. spinning smiley sticking its tongue out
Конечно, все это приятно, никто ж не спорит smiling smiley
Но до первого суда smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Довіреність
Quote
Цветик
А мне приятно делать людям приятно. И приятно, когда идут навстречу мне. Выписали расходную 4 апреля, у меня не хватает лимита, чтобы зарегистрировать НН, звоню говорю: а вам критично, если отгруз переделаем на 24? Ответ: нет, не критично. Красота, налоговая оптимизация и человеческий фактор в действии.
Ну просят люди переделать доверенность, было бы чего сопротивляться.
А Дон2000 зануда. spinning smiley sticking its tongue out

Служебный подлог. Это первое что сразу на ум приходит.

Уголовная ответственность.

- Интересно, что скажет водитель "под протокол" на допросе в нацполиции, указанный в ТТН к расходной накладной на отгрузку, где он был 24го числа вместо 4го?
Если этого захочет (при плохом раскладе, банкротстве и т.п.) .. а я знаю точно, например, арбитражники первым делом стараются найти подлог бухгалтера и директора, так как это позволяет быстро компенсировать за счет этих идиотов (БУХ и ДИР) если не все, то почти все "интересные" долги заинтересованным контрагентам)

Слава Богу, дурачков-бухгалтеров, подделывающих отгрузки на ровном месте, на этом свете предостаточно.spinning smiley sticking its tongue out

- Мне в том году одна бухалтер-ша прислала пачку ТТНок в надежде, что я подпишу их и печати поставлю сверху.
Рассказывать о "подлогах" и "ответственности служебных лиц" я не стал. Спросил просто прямым текстом: "Ты, что? дура?".spinning smiley sticking its tongue out

Назовите меня еще раз "занудой"!
- Вам полегчает.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040899999999999