Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Фонд соц страха только ножками сдавать?

Відправлено користувачем buh2015 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Quote
buh2015
Спасибо.
какой фонд соцстраха?


Quote
Kisulya
Quote
buh2015
Спасибо.
какой фонд соцстраха?
Были начисления декретчицам, нужно же в фонд соц страха отчет подать, а он до 20 числа. Спрашиваю, может кто через медок подавал?
Quote
buh2015
Quote
Kisulya
Quote
buh2015
Спасибо.
какой фонд соцстраха?
Были начисления декретчицам, нужно же в фонд соц страха отчет подать, а он до 20 числа. Спрашиваю, может кто через медок подавал?
аааа...да, ножками
Я подала в этом году через медок .Пришло 3 квитанции
Отчет-то можно по электронке сдать. Только договор надо сначала подписать у них, а это как раз ножками
если в январе получили декретные и заявку отнесли в январе, отчет подаем за первый квартал?
Надо ли подавать отчет в соцстрах за год, если только во втором квартале были больничные?
Quote
alesy
если в январе получили декретные и заявку отнесли в январе, отчет подаем за первый квартал?
Если деньги пришли в первом квартале, то за первый квартал нужно подавать.
Quote
Oksana
Надо ли подавать отчет в соцстрах за год, если только во втором квартале были больничные?
Нужно
И за 9 месяцев нужно было.
Quote
Helen
Quote
Oksana
Надо ли подавать отчет в соцстрах за год, если только во втором квартале были больничные?
Нужно
И за 9 месяцев нужно было.[/quote


нічого Вам подавати не потрібно.

Коли звіт подавати не потрібно
Звіт за формою №Ф4-ФСС з ТВП не подається у разі:
- відсутності у страхувальника зобов’язання перед Фондом по субрахунках, на яких ведеться облік розрахунків з Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на початок кожного звітного кварталу та оборотів по субрахунках у звітному кварталі;
- наявності зобов’язання Фонду перед страхувальником на початок року та відсутності оборотів по субрахунках, на яких ведеться облік розрахунків з Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності у звітному кварталі.
Quote
SPPVV

нічого Вам подавати не потрібно.

Коли звіт подавати не потрібно
Звіт за формою №Ф4-ФСС з ТВП не подається у разі:
- відсутності у страхувальника зобов’язання перед Фондом по субрахунках, на яких ведеться облік розрахунків з Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на початок кожного звітного кварталу та оборотів по субрахунках у звітному кварталі;
- наявності зобов’язання Фонду перед страхувальником на початок року та відсутності оборотів по субрахунках, на яких ведеться облік розрахунків з Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності у звітному кварталі.

Откуда дровишки? smiling smiley
[zakon0.rada.gov.ua]

4.3. Звіт за формою Ф4-ФСС з ТВП не подається у разі:

відсутності у страхувальника зобов’язання перед Фондом по субрахунках, на яких ведеться облік розрахунків з Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на початок кожного звітного кварталу та оборотів по субрахунках у звітному кварталі;


{Абзац другий пункту 4.3 розділу IV із змінами, внесеними згідно з Постановою Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності № 56 від 16.11.2011; в редакції Постанови Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності № 62 від 20.12.2013}

наявності зобов’язання Фонду перед страхувальником на початок року та відсутності оборотів по субрахунках, на яких ведеться облік розрахунків з Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності у звітному кварталі.

{Абзац третій пункту 4.3 розділу IV із змінами, внесеними згідно з Постановою Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності № 56 від 16.11.2011; в редакції Постанови Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності № 62 від 20.12.2013}

Звіт за формою Ф14-ФСС з ТВП не подається, якщо у звітному кварталі страхувальник не отримував від Фонду та не видавав найманим працівникам путівок на санаторно-курортне лікування, придбаних за рахунок коштів Фонду.
Отчёт в соцстрах наростающим итогом сдаётся весь год. У меня в январе был один несчастный больничный и мне все 4 квартала пришлось носить им отчёты.
Те, кто спрашивает надо ли, и те, кто пишет, что не надо, откройте отчёт и посмотрите на него. Там же всё прекрасно видно.

Подписывать с ними договор оказалось лично для меня геморройней, чем 4 раза в год сходить.
Quote
Цветик
Отчёт в соцстрах наростающим итогом сдаётся весь год. У меня в январе был один несчастный больничный и мне все 4 квартала пришлось носить им отчёты.
Те, кто спрашивает надо ли, и те, кто пишет, что не надо, откройте отчёт и посмотрите на него. Там же всё прекрасно видно.

Подписывать с ними договор оказалось лично для меня геморройней, чем 4 раза в год сходить.
У моего шефа в прошлом году был длительный больничный - почти весь 1 квартал. Деньги от соцстраха успели зайти в последних числах марта. Я сдавала отчёт в соцстрах за 1 квартал и спросила, нужно ли подавать отчёт за полугодие, 9 месяцев и год (отчёт наростающий, это все знают).
Инспектор соцстраха сказал, что не нужно, и сослался на вот эту инфу, которую я привела в своём предыдущем посте.
У мене теж лише в 2 кварталі був лікарняний. Принесла звіт,сказали,не потрібно здавати,от відзвітували за 2 квартал і все( якщо ніяких страхових випадків не було,то не потрібно здавати щокварталу)
Quote
nikon
Quote
Цветик
Отчёт в соцстрах наростающим итогом сдаётся весь год. У меня в январе был один несчастный больничный и мне все 4 квартала пришлось носить им отчёты.
Те, кто спрашивает надо ли, и те, кто пишет, что не надо, откройте отчёт и посмотрите на него. Там же всё прекрасно видно.

Подписывать с ними договор оказалось лично для меня геморройней, чем 4 раза в год сходить.
У моего шефа в прошлом году был длительный больничный - почти весь 1 квартал. Деньги от соцстраха успели зайти в последних числах марта. Я сдавала отчёт в соцстрах за 1 квартал и спросила, нужно ли подавать отчёт за полугодие, 9 месяцев и год (отчёт наростающий, это все знают).
Инспектор соцстраха сказал, что не нужно, и сослался на вот эту инфу, которую я привела в своём предыдущем посте.
тоже было и у меня
У меня Печерский соцстрах принимал весь год и даже не заикался.
Мне сами позвонили , сказали сдавать весь год.
Декретчица была в первом квартале.
у меня в 1 и 2 квартале были выплаты по больничным
причем за 2016 год выплачивали в апреле ( так как в конце марта мне их предоставили,я их в ФСС соответственно)
Получается я сейчас сдаю отчет за 1 квартал и показываю все суммы ,полученніе от соц страха?
Первый раз сдаю этот отчет ..это он?:
Звіт щодо сплати заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України
нет,что-то не то Звіт щодо сплати заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України
не так отчет назівается

Подскажите как называется этот квартальный отчет в ФСС по больничным
Quote
Lilya
у меня в 1 и 2 квартале были выплаты по больничным
причем за 2016 год выплачивали в апреле ( так как в конце марта мне их предоставили,я их в ФСС соответственно)
Получается я сейчас сдаю отчет за 1 квартал и показываю все суммы ,полученніе от соц страха?
Первый раз сдаю этот отчет ..это он?:
Звіт щодо сплати заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України
Это не он.
Это отчёт в несчастный фонд.
А Вам нужен отчёт в ФСС з ТВП.

Ф4-ФСС з ТВП

ЗВІТ ПО КОШТАХ ЗАГАЛЬНООБОВ’ЯЗКОВОГО ДЕРЖАВНОГО СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ
У ЗВ’ЯЗКУ З ТИМЧАСОВОЮ ВТРАТОЮ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ ТА ВИТРАТАМИ, ЗУМОВЛЕНИМИ ПОХОВАННЯМ

Додаток 1
до Порядку формування та подання страхувальниками
звітності по коштах загальнообов’язкового державного
соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою
працездатності та витратами, зумовленими похованням
на флешке тоже его этот отчет надо нести .да?
Я носила только на бумаге.
Год назад. Львов.
сегодня последний день за 1 квартал??
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036799999999992