Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Відрахування з пенсії.

Відправлено користувачем вип 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Шановні колеги, прошу допомогти розібратися:
1.Якого розміру пенсія працюючого пенсіонера оподатковується ПДФО в 2017 р.
2.Хто є податковим агентом у тому разі, коли на підприємстві є працюючий пенсіонер.
Буду вдячна за допомогу.
Підприємство, на якому працює пенсіонер є податковим агентом по відношенню до сум, нарахованих на цьому підприємстві.
Quote
sldaemon
Підприємство, на якому працює пенсіонер є податковим агентом по відношенню до сум, нарахованих на цьому підприємстві.
Це зрозуміло.
А хто є податковим агентом на пенсійне утримання? Пенсійний фонд, чи підприємство?


Смотрите, Вам, как бухгалтеру предприятия, нет никакого дела до пенсии пенсионера. Пенсия и все операции с ней - прерогатива Пенсионного фонда.
А Ваша задача ( как бухгалтера предприятия ) - начислять пенсионеру зарплату , облагать эту зарплату податками и платить эти податки вовремя в бюджет.
С точки зрения начисления зарплаты пенсионер - такой же сотрудник, как и все остальные.
Вопрос такой: не отменили ли норму пенсионерам работающим , что-то там с пенсии снимали
Quote
nikon
Смотрите, Вам, как бухгалтеру предприятия, нет никакого дела до пенсии пенсионера. Пенсия и все операции с ней - прерогатива Пенсионного фонда.
А Ваша задача ( как бухгалтера предприятия ) - начислять пенсионеру зарплату , облагать эту зарплату податками и платить эти податки вовремя в бюджет.
С точки зрения начисления зарплаты пенсионер - такой же сотрудник, как и все остальные.
Зрозуміло... саме це я і хотіла почути...Дякую...
Але кому цікаво, то я все ж найшла правду про пенсії працюючих...Збереглось те, що було раніше :ПДФО 15 % на частину пенсії, яка більша за 1,5 прожиткових мінімумів для непрацюючих.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033200000000001