Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Импорт товара ХЕЛП!!

Відправлено користувачем lesya2806 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Понимаю что наверное вопрос этот задавался тысячу раз, но нужно срочно. По инвойсу цена товара 100 грн. растаможили по 135 грн.. Мы приходуем товар по инвойсной цене? или по ГТД? если по инвойсной,,то база налогообложения НДС не ниже 135 грн то что расстаможили, если продаем ниже то выписываем налоговую на разницу, Что я ставлю в себестоимость цену по инвойсу или по ГТД???? Спасибо.
Все зависит от оплаты. Если 100% предоплата ,то приходуется в гривнах по курсу нбу на момент оплаты , если послеоплата ,то курс вмд,если частичная ,то соответственно пропорционально. Это приход, а налоги по вмд.
я тоже делала как "принцесса-04", но вот попалось на днях письмо налоговой №395/10/26-15-14-06-04 от 06.01.2017 г


Quote
Ludmilka
я тоже делала как "принцесса-04", но вот попалось на днях письмо налоговой №395/10/26-15-14-06-04 от 06.01.2017 г

Ну це відповідь конкрєтному товариству, звідки ви знаєте їхнє
питання - бачите ж тільки відповідь - і вобщє читайте ПКУ, а не
здохликівські писюльки smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Ludmilka
я тоже делала как "принцесса-04", но вот попалось на днях письмо налоговой №395/10/26-15-14-06-04 от 06.01.2017 г
"Враховуючи викладене, для вірного формування собівартості імпортованих товарів слід користуватись курсом НБУ, встановленому на дату розмитнення, та зазначеному в митній декларації при випуску таких товарів у вільний обіг."
Это письмо расходится с п.6 ПСБУ 21, где говориться, что стоимость оприходования активов пересчитывается в валюту отчётности по курсу на день уплаты аванса. Если по постоплате, то да по курсу указанному в ГТД. Хотя и в этом случае если в договоре указана другая дата перехода права собственности, то по ней правильнее.
Подскажите, пожалуйста, по ГТД:

В разделе 47 ГТД у меня стоит 020 пошлина 5% 100,00 и 028 НДС 20% 1000,00.
А в разделе 48 (в подробиці розрахунків) только 028 НДС - 1000,00.

Почему так? Раньше в разд.48 суммы и пошлине и по НДС стояли и всегда с ними сверялась.

Когда я провожу в 1С документ ГТД по импорту мне нужно пошлину проводить?
конечно

в Разделы ГТД есть колонка % пошлины и сумма пошлины
Директор говорит, что хоть в р.47 стоит пошлина 5% и сумма у нас с таможни её не списывают, т.к. действует освобождение. Поэтому в р.48 только сумма НДС, её и распределила и провела документом ГТД по импорту. Сделаем позже распечатку по расчётам с таможней, если не спишут, то и проводки и делать не надо.
Кто-то может пояснить про это освобождение.
Приходуете по дог.цене, таможенная цена - это база налогообложения. У них там есть отдел тарифов, и если кто-то завозил подобный товар по ценам выше, то НДС и пошлину Вы платите в таможенной цены. По поводу пошлины: есть условное начисление пошлины, но начислили ли ее смотрите в ГТД строка 48. Ну и проверить можете по сумме "всего".
Во, это наверное оно и есть "условное начисление пошлины". А где цену всего в ГТД найти?
Да я приходую по инвойсу по курсу предоплаты + доп.расходы фрахт, а таможенная цена значительно выше по курсу растоможки и включает фрахт и ещё может то, о чём Вы пишите.
вы приходуете по цене контракта по курсу НБУ на день оплаты, пошлину не ставите, а дополнительную сумму НДС по таможенной стоимости ставите с строку доп. НДС. Потом проверите по счету учета расчетов с таможней. чтобы совпадало со строкой "Уього" таможни по ГТД.
У меня по ГТД: - стоимость товара 1 500 000 + фрахт 100 000 + НДС 320 000
Факт по предоплате в 1 С стоимость товара получается 1 450 000.
Поступление провожу на сумму - 1 450 000 + доп расходы 100 000 (фрахт) + 320 000 (сумма НДС), правильно ли это или все же надо провожить 1 500 000 + 100 000 + 320 000? Подскажите пож.
Стоимость товара по инвойсу приходуете (поступление т/у) + фрахт (трансп.расходы документом - поступление доп.расходов) +НДС и пошлина (ГТД по импорту).
У нас в ГТД не совпадает номенклатура товара с инвойсом.Как оприходовать номенклатуру товара по инвойсу или по ГТД?
Я приходую по ГТД. У меня инвойсы на немецком, а ГТД на укаинском. Как брокер указал в ГТД так приходую.
А у меня инвойсы и спецификации и на англ и тут же на русском (перевод), а ГТД (на укр) появляется гораздо позже чем инвойс. Я оприходовала согласно инвойса, а теперь сомневаюсь в правильности.
Может еще кто-то выскажет свои мнения
во первых надо выяснить причину у брокера почему так, возможно ошибка на таможне, а вы будете приходовать то чего нету...после делать выводы и принимать решение как приходовать
У ВМД брокер групує товари по кодах УКТ ЗЕД - вказується їх кількість, визначається митна вартість. У нас наприклад кілька одиниць , які по інвойсу йдуть різними позиціями і під різними цінами - по ВМД сумуються, вказується загальна кількість. Оприбутковувати треба, я вважаю -по інвойсу -потім ж продавати буде як окремі номернклатурні одиниці по різних цінах.
Тоже считаю, что приходовать нужно так, как потом продавать.
Re: Импорт товара ХЕЛП!!
Quote
Moraine
У ВМД брокер групує товари по кодах УКТ ЗЕД - вказується їх кількість, визначається митна вартість. У нас наприклад кілька одиниць , які по інвойсу йдуть різними позиціями і під різними цінами - по ВМД сумуються, вказується загальна кількість. Оприбутковувати треба, я вважаю -по інвойсу -потім ж продавати буде як окремі номернклатурні одиниці по різних цінах.
Конечно по инвойсу приходовать, а как иначе? ГТД - это документ, из которого вы берете исключительно суммы налогов, пошлину и УКТ ЗЕД. К оприходыванию, собственно, товара ГТД не имеет отношения.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Re: Импорт товара ХЕЛП!!
188.1. База оподаткування операцій з постачання товарів/послуг визначається виходячи з їх договірної вартості (у разі здійснення контрольованих операцій - не нижче звичайних цін, визначених відповідно до статті 39 цього Кодексу) з урахуванням загальнодержавних податків та зборів (крім збору на обов’язкове державне пенсійне страхування, що справляється з вартості послуг стільникового рухомого зв’язку, податку на додану вартість та акцизного податку на спирт етиловий, що використовується виробниками - суб’єктами господарювання для виробництва лікарських засобів, у тому числі компонентів крові і вироблених з них препаратів (крім лікарських засобів у вигляді бальзамів та еліксирів).

При цьому база оподаткування операцій з постачання товарів/послуг не може бути нижче ціни придбання таких товарів/послуг, база оподаткування операцій з постачання самостійно виготовлених товарів/послуг не може бути нижче їх собівартості, а база оподаткування операцій з постачання необоротних активів не може бути нижче балансової (залишкової) вартості за даними бухгалтерського обліку, що склалася станом на початок звітного (податкового) періоду, протягом якого здійснюються такі операції (у разі відсутності обліку необоротних активів - виходячи із звичайної ціни), за винятком:...


Лист Державної фіскальної служби України від 02.10.2015 р. № 20952/6/99-95-42-01-16-01
Державна фіскальна служба України розглянула лист щодо визначення бази оподаткування податком на додану вартість (далі – ПДВ) і повідомляє таке.
Згідно з пунктом 188.1 статті 188 Податкового кодексу України база оподаткування операцій з постачання товарів/послуг визначається виходячи з їх договірної вартості з урахуванням загальнодержавних податків та зборів (крім збору на обов'язкове державне пенсійне страхування, що справляється з вартості послуг стільникового рухомого зв'язку, податку на додану вартість та акцизного податку на спирт етиловий, що використовується виробниками – суб'єктами господарювання для виробництва лікарських засобів, у тому числі компонентів крові і вироблених з них препаратів (крім лікарських засобів у вигляді бальзамів та еліксирів).
Враховуючи викладене, для операцій з постачання товарів, ввезених платником ПДВ на митну територію України, база оподаткування визначається за загальним правилом – виходячи з їх договірної вартості, без урахування величини митної вартості.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040399999999996