Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

а звіти по єсв і пдв приймають зараз "вручну"?confused smiley

Відправлено користувачем tiex1994 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Дброго часу доби, колеги. Не питайте як то сталось (велика подяка працівникам-супровідникам медку в Івано-Франківську та УСЦК), то кома не там стоїть то абзац не на 3 мм то ще якась муть, насилу Божу видали мені зранку новий сертифікат і вуаля, полетів сервер у податковій, не можу зареєструвати договір про визнання ел. документів, без того не приймаються звіти. Зза словами айтішника податкової "а, хай воно там все згорить так як вони за то платять" >grinning smiley<
Із захопленням планую свій завтрашній день якщо воно не відновиться. Як здаються звіти якщо неможливо по електронці? Паперово? На флешках? Сто років таким не займалась вже hot smiley

Наперед вдячна за відповіді.
З ПДВ в паперовому виді не приймаються, це точно.Як з ЄСВ не скажу.
з ПДВ - знайомі писали заяву ( чи просто листа ? , не пам'ятаю ) , що немає можливості здати електронкою . Тільки так прийняли .


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley


Quote
vlasta
з ПДВ - знайомі писали заяву ( чи просто листа ? , не пам'ятаю ) , що немає можливості здати електронкою . Тільки так прийняли .
ЄСВ не приймають у бумажному вигляді, якщо так, то тільки на флешці
приймають ЕСВ в паперовому, не видумуйте
Здаємо з флешкою+ на папері,вручну,тому що заблоковані,але все рівно приколупуються до чогось,та пізніше звіт не визнають(на сьогодні ,слава Богу, поки що 1 за листопад до відома)
Quote
Котег :-)
приймають ЕСВ в паперовому, не видумуйте
не знаю, як я подавала у вересні, то не хотіли брати, сказали приносити звіт на флешці ну і звичайно бумажний варіант.....їм жеж потрібно внести дані зі звіту у базу, а вони не дуже хочуть цього робити.....
мало лі шо вони хочуть, що не хочуть, Ви ж не на побачення до них прийшли
Силою моєї думки запрацював сервер, подаю в електронці drinking smiley трішечки довбаюсь витягуючі пн вручну з єрпн
блін, як же я "люблю" цих наших супровідників медку, весь час з ними якийсь клопіт маю
Quote
tiex1994
Силою моєї думки запрацював сервер, подаю в електронці drinking smiley трішечки довбаюсь витягуючі пн вручну з єрпн
блін, як же я "люблю" цих наших супровідників медку, весь час з ними якийсь клопіт маю
то Ви Запити не робите, чи що?? Що означає "вручну"???

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля
Quote
tiex1994
Силою моєї думки запрацював сервер, подаю в електронці drinking smiley трішечки довбаюсь витягуючі пн вручну з єрпн
блін, як же я "люблю" цих наших супровідників медку, весь час з ними якийсь клопіт маю
то Ви Запити не робите, чи що?? Що означає "вручну"???

Оля, не мешай людям фигней заниматься....
Quote
TamiA
Quote
Ляля - Оля
Quote
tiex1994
Силою моєї думки запрацював сервер, подаю в електронці drinking smiley трішечки довбаюсь витягуючі пн вручну з єрпн
блін, як же я "люблю" цих наших супровідників медку, весь час з ними якийсь клопіт маю
то Ви Запити не робите, чи що?? Що означає "вручну"???

Оля, не мешай людям фигней заниматься....
да-да-да.... поражаюсь... уже ж не первый год, скажем так... а все этот опиум влияет - то подтверждение (о великое чудо), то вот этот обмен ...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля
Quote
tiex1994
Силою моєї думки запрацював сервер, подаю в електронці drinking smiley трішечки довбаюсь витягуючі пн вручну з єрпн
блін, як же я "люблю" цих наших супровідників медку, весь час з ними якийсь клопіт маю
то Ви Запити не робите, чи що?? Що означає "вручну"???
то і означає що через запити eye rolling smiley а не одним натисканням клавіші F9 winking smiley
через запити це для мене вже "вручну" angry smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00058200000000008