Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

земельный налог и налог на недвижимое имущество

Відправлено користувачем Kat2016 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
НДО - нормативно денежная оценка
Подскажите, а ФОПы тоже должны сдавать отчетность по собственной нежилой недвижимости, т.е. они приравнены к Юр. лицам?


Quote
Dimaxa
Подскажите, а ФОПы тоже должны сдавать отчетность по собственной нежилой недвижимости, т.е. они приравнены к Юр. лицам?

нет, платят по НУРу
Quote
Михаил
Quote
Dimaxa
Подскажите, а ФОПы тоже должны сдавать отчетность по собственной нежилой недвижимости, т.е. они приравнены к Юр. лицам?

нет, платят по НУРу

Спасибо, успокоили, а то 2017 год на дворе, не разу не сдавали, не платили.
Мне в налоговой сказали взять обязательно новый вытяг про нормативную оценку зем. участка и при сдачи декларации копии им передать.Взяли и по сравнению с предыдущим годом оценка земли в вытяге значительно уменьшилась, и соответственно налог меньше к уплате. Сижу и не верю в счастье. Кому-нибудь тоже так посчастливилось?
по Броварам в июне 2016 года доп соглашение заключали по аренде, нормативная оценка значительно увеличилась в 2 раза, но при \том гор совет уменьшил ставки для пользователей тоже в 2 раза.
у нас получилось почти одинаково.
Я тоже ярдом с Броварами smiling smiley Звонила в сільраду ,куда должна платить - мне таким же тоном сказали, что остается 1% как и в прошлом году, выслали мне старое "решение" и твердыс тоном сказали что менять не будут. smiling smiley
Я тоже ря
дом с Броварами smiling smiley Звонила в сільраду ,куда должна платить - мне таким же тоном сказали, что остается 1% как и в прошлом году, выслали мне старое "решение" и твердыс тоном сказали что менять не будут. smiling smiley
Что-то с буковками у меня не сложилось сегодня )))
Скажите пожалуйста, а в этом году в отчете по земле осталось, как в прошлом?
кв.м./10000 и НДО *10000
Звонила в Суворовскую налоговую (Одесса), сказала 1,5% налог на недвижимость
Звонила в Малиновскую - 1% Решение еще не нашла. От 08.02.2017
Quote
meg
Скажите пожалуйста, а в этом году в отчете по земле осталось, как в прошлом?
кв.м./10000 и НДО *10000
Да, если НДО - это оценка за квадратный метр.
есть Бровары еще?
была сесия 09.02.17, но решений на сайте пока нет.
и до сесии не видела проэкта.
последнее решение по недвижимости так и осталось июнем 2016 г?
уже сдала деку по недвижимости.
Ну думаю єслі в рішенні буде шось змінено,
то на цьом основанії просто подасте коригуючу eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
nikon
Quote
buh51
А почему решение должно біть датировано 20.12.16 г. ?
Не "датировано 20.12.16 г", а решение должно быть после 20.12.16 г!!!
Потому что Закон 1791 от 20 грудня 2016 року !!!

Минулого тижня була гаряча лінія з ДФС з питань аодатку на нерухомість, земельного і транспортного. На моє питання чи до ставок прийнятих органом місцевого самоврядування 29.12.16( умене така ситуація) застосовувати коефіцієнт 0,5 - відповіли ТАК. На питання - коли не застосовувати - відповіли - до ставок прийнятих у 2017р.
Львівська міська рада прийняла ставки 09.02.17, але ухвалу ще не опублікували - стверджують, що коефіцієнт застосовувати тільки до 01 і 02 міс 2017 р. а з 01.03.17 - ставки без коефіцієнта.
І , між іншим, самі ставки не поміняли - тобто нам світить податок майже втричі більший від минулого року.
Quote
Moraine
Quote
nikon
Quote
buh51
А почему решение должно біть датировано 20.12.16 г. ?
Не "датировано 20.12.16 г", а решение должно быть после 20.12.16 г!!!
Потому что Закон 1791 от 20 грудня 2016 року !!!

Минулого тижня була гаряча лінія з ДФС з питань аодатку на нерухомість, земельного і транспортного. На моє питання чи до ставок прийнятих органом місцевого самоврядування 29.12.16( умене така ситуація) застосовувати коефіцієнт 0,5 - відповіли ТАК. На питання - коли не застосовувати - відповіли - до ставок прийнятих у 2017р.
Львівська міська рада прийняла ставки 09.02.17, але ухвалу ще не опублікували - стверджують, що коефіцієнт застосовувати тільки до 01 і 02 міс 2017 р. а з 01.03.17 - ставки без коефіцієнта.
І , між іншим, самі ставки не поміняли - тобто нам світить податок майже втричі більший від минулого року.
Колего, дякую за цінну інформацію !thumbs up
За сесію Львівської міськради від 09.02.2017 була в курсі, тільки , нажаль, нічого не нарила про результати цієї сесії в неті. У п"ятницю 10.02.2017 дзвонила до рідної податкової із питанням щодо податку на нерухомість. Отримала "вичерпну" відповідь : У нас з вами однаковий інтернет, гугліть....
А оце що \\\коефіцієнт застосовувати тільки до 01 і 02 міс 2017 р.\\\, - це тому, що сесія відбулася в лютому ??? Я правильно розумію ?
Блін, це обдираловка.....У нас ще й 2-га зона Львова ( територія історичного ареалу!!!).....32 грн. за 1м2....eye popping smileyangry smiley
Quote
nikon
Quote
Moraine
Quote
nikon
Quote
buh51
А почему решение должно біть датировано 20.12.16 г. ?
Не "датировано 20.12.16 г", а решение должно быть после 20.12.16 г!!!
Потому что Закон 1791 от 20 грудня 2016 року !!!

Минулого тижня була гаряча лінія з ДФС з питань аодатку на нерухомість, земельного і транспортного. На моє питання чи до ставок прийнятих органом місцевого самоврядування 29.12.16( умене така ситуація) застосовувати коефіцієнт 0,5 - відповіли ТАК. На питання - коли не застосовувати - відповіли - до ставок прийнятих у 2017р.
Львівська міська рада прийняла ставки 09.02.17, але ухвалу ще не опублікували - стверджують, що коефіцієнт застосовувати тільки до 01 і 02 міс 2017 р. а з 01.03.17 - ставки без коефіцієнта.
І , між іншим, самі ставки не поміняли - тобто нам світить податок майже втричі більший від минулого року.
Колего, дякую за цінну інформацію !thumbs up
За сесію Львівської міськради від 09.02.2017 була в курсі, тільки , нажаль, нічого не нарила про результати цієї сесії в неті. У п"ятницю 10.02.2017 дзвонила до рідної податкової із питанням щодо податку на нерухомість. Отримала "вичерпну" відповідь : У нас з вами однаковий інтернет, гугліть....
А оце що \\\коефіцієнт застосовувати тільки до 01 і 02 міс 2017 р.\\\, - це тому, що сесія відбулася в лютому ??? Я правильно розумію ?
Блін, це обдираловка.....У нас ще й 2-га зона Львова ( територія історичного ареалу!!!).....32 грн. за 1м2....eye popping smileyangry smiley

У нас також 2-га зона ( Львів). 10.02 я телефонувала в міську раду, і працівник департаменту дійсно дав таку ж інформацію щодо сесійного засідання 09.02 і понижуючого коеф. 0,5 - тільки у 01 та 02 місяцях, а з березня коеф. 0,5 не застосовувати((. Телефонувала відразу і в свою податкову, там заявили таке дослівно - "ми ще нічого по тій сесії не маємо, або чекайте до 19-20 лютого, або вирішуйте самі які ставки показувати у звіті", для себе вияснила - поки ухвали (чи рішення) ще не має опублікованих (хоча би на сайті ЛМР), то консультувати(радити) по зміні ставок податку з нерухомості вони не зможуть.
Головне, що я "побігла в переди паровоза" і ще 23.01 здала ту Деку по нерухомості з понижуючим коеф. на весь рік))
Потім начиталася тут і тепер (моніторю сайт з ухвалами ЛМР) думаю як то зліпити нову звітну з двома різними ставками в Ікварталі angry smiley.
Я вже не кажу що Шевченківську і Личаківську ОДПІ схрестили і зробили відділення, то ще певно буду виясняти куди саме цей звіт тепер подавати.
Quote
MirMir
Quote
nikon
Quote
Moraine
Quote
nikon
Quote
buh51
А почему решение должно біть датировано 20.12.16 г. ?
Не "датировано 20.12.16 г", а решение должно быть после 20.12.16 г!!!
Потому что Закон 1791 от 20 грудня 2016 року !!!

Минулого тижня була гаряча лінія з ДФС з питань аодатку на нерухомість, земельного і транспортного. На моє питання чи до ставок прийнятих органом місцевого самоврядування 29.12.16( умене така ситуація) застосовувати коефіцієнт 0,5 - відповіли ТАК. На питання - коли не застосовувати - відповіли - до ставок прийнятих у 2017р.
Львівська міська рада прийняла ставки 09.02.17, але ухвалу ще не опублікували - стверджують, що коефіцієнт застосовувати тільки до 01 і 02 міс 2017 р. а з 01.03.17 - ставки без коефіцієнта.
І , між іншим, самі ставки не поміняли - тобто нам світить податок майже втричі більший від минулого року.
Колего, дякую за цінну інформацію !thumbs up
За сесію Львівської міськради від 09.02.2017 була в курсі, тільки , нажаль, нічого не нарила про результати цієї сесії в неті. У п"ятницю 10.02.2017 дзвонила до рідної податкової із питанням щодо податку на нерухомість. Отримала "вичерпну" відповідь : У нас з вами однаковий інтернет, гугліть....
А оце що \\\коефіцієнт застосовувати тільки до 01 і 02 міс 2017 р.\\\, - це тому, що сесія відбулася в лютому ??? Я правильно розумію ?
Блін, це обдираловка.....У нас ще й 2-га зона Львова ( територія історичного ареалу!!!).....32 грн. за 1м2....eye popping smileyangry smiley

У нас також 2-га зона ( Львів). 10.02 я телефонувала в міську раду, і працівник департаменту дійсно дав таку ж інформацію щодо сесійного засідання 09.02 і понижуючого коеф. 0,5 - тільки у 01 та 02 місяцях, а з березня коеф. 0,5 не застосовувати((. Телефонувала відразу і в свою податкову, там заявили таке дослівно - "ми ще нічого по тій сесії не маємо, або чекайте до 19-20 лютого, або вирішуйте самі які ставки показувати у звіті", для себе вияснила - поки ухвали (чи рішення) ще не має опублікованих (хоча би на сайті ЛМР), то консультувати(радити) по зміні ставок податку з нерухомості вони не зможуть.
Головне, що я "побігла в переди паровоза" і ще 23.01 здала ту Деку по нерухомості з понижуючим коеф. на весь рік))
Потім начиталася тут і тепер (моніторю сайт з ухвалами ЛМР) думаю як то зліпити нову звітну з двома різними ставками в Ікварталі angry smiley.
Я вже не кажу що Шевченківську і Личаківську ОДПІ схрестили і зробили відділення, то ще певно буду виясняти куди саме цей звіт тепер подавати.
Джерела у податковій підтвердили такий порядок нарахування податку. Веселуха.
Відключати у Медок автоматичний розрахунок - і ручками розносити.
А Шевченківську і Личаківську не схрестили - просто зробили Шевченківське відділення Личаківської ОДПІ - там і код інший, і рахунки .
Quote
nikon
Львівська міська рада прийняла ставки 09.02.17, але ухвалу ще не опублікували - стверджують, що коефіцієнт застосовувати тільки до 01 і 02 міс 2017 р. а з 01.03.17 - ставки без коефіцієнта.
І , між іншим, самі ставки не поміняли - тобто нам світить податок майже втричі більший від минулого року.

Вже оприлюднена ухвала Львівської міськради № 1469 від 09.02.2017 р. щодо податку на нерухоме майно і її норми мають застосовуватись з 01.03.2017.
Тобто, за січень-лютий застосовуємо коефіціент 0.5, а з березня - без коефіціента.
Ставки справді не зменшили:
Quote
ЛМР
6.6. Ставки податку для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, встановлюються у таких розмірах:
6.6.1. Для об’єктів нежитлової нерухомості, що розташовані у межах першої зони – 1,25 відсотка мінімальної заробітної плати.
6.6.2. Для об’єктів нежитлової нерухомості, що розташовані у межах другої зони – 1,0 відсоток мінімальної заробітної плати.
6.6.3. Для об’єктів нежитлової нерухомості, розташованих у межах третьої зони – 0,75 відсотка мінімальної заробітної плати“.

[www8.city-adm.lviv.ua]
А для самої Личаківської рахунки залишились без змін чи ні? Бо я із тими обєднаннями, нічого вже не розумію (((
Колеги Moraine та Зоряна К. (Зіронька) !
Щиро дякую за інформацію !thumbs upthumbs upthumbs up
Сідаю ваяти Деку....
Moraine,будь ласка, підкажіть у 2016 ставки податку були такими як і у 2015? Чи я щось неправильно зрозуміла. Це я про Львів. Наприклад, у нас 3 зона. у 2015 була ставка - 0,5 %, 2016 - 0,5%, а у 2017 - 0,75%. Бо прочитала, що у Вас 2 зона і ви пишете що ставка у Вас не змінилась. Але ж 2016 вона була для 2 зони 0,75%. А тепер - 1%.Чи я якось не так дивлюсь(((
Quote
Yulka
Moraine,будь ласка, підкажіть у 2016 ставки податку були такими як і у 2015? Чи я щось неправильно зрозуміла. Це я про Львів. Наприклад, у нас 3 зона. у 2015 була ставка - 0,5 %, 2016 - 0,5%, а у 2017 - 0,75%. Бо прочитала, що у Вас 2 зона і ви пишете що ставка у Вас не змінилась. Але ж 2016 вона була для 2 зони 0,75%. А тепер - 1%.Чи я якось не так дивлюсь(((
Я так зрозуміла, що ставки не поміняли у порівнянні зі ставками з Ухвали № 782 від 14.07.2016 !!!
Вони ж уже знали в лютому 2017 року, що мінімалка виросла ! А ставки таки не зменшили !
Щодо процентів : у мене 2 зона. У 2016 було 0,75% (10,34 за 1 м2). У 2017 стало 1% (34,00 за 1 м2).
Як то кажуть Відчуйте різницю !thumbs down
Quote
Yulka
Moraine,будь ласка, підкажіть у 2016 ставки податку були такими як і у 2015? Чи я щось неправильно зрозуміла. Це я про Львів. Наприклад, у нас 3 зона. у 2015 була ставка - 0,5 %, 2016 - 0,5%, а у 2017 - 0,75%. Бо прочитала, що у Вас 2 зона і ви пишете що ставка у Вас не змінилась. Але ж 2016 вона була для 2 зони 0,75%. А тепер - 1%.Чи я якось не так дивлюсь(((
Я мала на увазі -не змінилась відносно Ухвали № 782 від 14.07.2016.
Для третьої зони ставки - січень-лютий 12 грн за 1 кв. м. ( 3200,00 *0,75%*0,5) і 24,00 грн за 1 кв. м за решту місяців (3200*0,75%).
У сумі - це більш як у 3,5 рази більше у мене .
У ЛМР загорілися очі і вони скористатися можливістю скосити бабла)
Quote
nikon
Я так зрозуміла, що ставки не поміняли у порівнянні зі ставками з Ухвали № 782 від 14.07.2016 !!!
Вони ж уже знали в лютому 2017 року, що мінімалка виросла ! А ставки таки не зменшили !
Щодо процентів : у мене 2 зона. У 2016 було 0,75% (10,34 за 1 м2). У 2017 стало 1% (34,00 за 1 м2).
Як то кажуть Відчуйте різницю !thumbs down

Саме так.
Ухвалою ЛМР № 782 від 14.07.2016 р. було внесено зміни до ухвали ЛМР від 14.07.2011 р. № 664 “Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки".
[www8.city-adm.lviv.ua]
Нею було встановлено ставки податку для об’єктів нежитлової нерухомості, які мали діяти з 01.01.2017 р.
Quote
ЛМР
“6.6. Ставки податку для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, встановлюються у таких розмірах:
6.6.1. Для об’єктів нежитлової нерухомості, що розташовані у межах першої зони – 1,25 відсотка мінімальної заробітної плати.
6.6.2. Для об’єктів нежитлової нерухомості, що розташовані у межах другої зони – 1,0 відсоток мінімальної заробітної плати.
6.6.3. Для об’єктів нежитлової нерухомості, розташованих у межах третьої зони – 0,75 відсотка мінімальної заробітної плати“.
2. Встановити, що ця ухвала набирає чинності з 01.01.2017.

Їх не змінили ухвалою № 1469 від 09.02.2017 р., незважаючи на збільшення мінзарплати.
Отже, ці ставки застосовують за січень-лютий 2017 р. з коефіціентом 0.5 (на підставі п. 3 Прикінцевих та перехідних положень Закону від 20.12.2016 р. № 1791-VIII), а з березня - в повному розмірі.
Колеги, підкажіть, будь ласка.
Якщо у власності ТзОВ перебуває два садові будинки, а у ПКУ вказується, що один садовий будинок не підлягає нарахуванню податку на нерухоме майно, то я оподатковую тільки один будинок (той, що придбано пізніше)?
Чи таке правило у ТОВ не діє?
Дякую.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00046799999999997