Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

КОДУ у Фінансовому звіті в податкову

Відправлено користувачем Nad0806 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Склала звіт Баланс за 2016 р. у податкову у програмі ЄДИНЕ ВІКНО . Все заповнила, а КОДУ у правій графі не приймає. Пише помилка не можу відправити. Хтось знає, що потрібно написати, щоб не їхати здавати вручну?
Це поки не актуальна тема для всіх чи ніхо не знає?
А что у Вас за предприятие ? В медке есть справочник этих КОДУ . Выбирайте ( у меня 7774 - предприятие засноване фізичними особами ) .


У мене звичайне ТОВ, засновники фіз. особи. код 7774 не проходить. Я робила в Єдиному вікні.
Может Вы не тот бланк заполняете ? Я в едином окне в фин. звітах не вижу этих КОДУ.
і я думаю, де те КОДУ, що людина шукає? у мене в бланку такого геть немає
smiling smiley У меня он вылез в медке отчете в инвалидный фонд , вот и заинтересовалась что он значит . А в фин. отчетности его не вижу .
У програмі ЄДИНЕ ВІКНО S01100 Форма 1 м, 2 м ФІНАНСОВИЙ ЗВІТ субєкта малого підприємництва у шапці потрібно заповнити КОДУ. Не проходить Перевірку структури документа. Не можу відправити звіт. Коду шукаю і все не підходить. В МЕДКУ у знайомих є в шапці, але вони не заповнюють у них і так проходить. Чи це спеціально зробили в ЄДИНОМУ ВІКНІ ЧИ ЩО? Потрібно буде їхати подавати вручну...
Обновила програму до останньої версії. У Вас у Єдиному вікні з цим шифром створено баланси?
Сьогодні здавала,s0110011,немає в мене там КОДУ
Класифікація органів державного управління (КОДУ)
КОДУ розроблено для обліку і моніторингу об’єктів державної власності за сферами управління органів, уповноважених управляти такими об’єктами, у системі ведення Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ), відомчих реєстрів інших органів державної влади,
Об’єктами класифікації КОДУ є:
▪ міністерства та інші центральні органи виконавчої влади
▪ громадські, самоврядні організації, державні установи
▪ місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядуваня

Підставою для визначення й актуалізації коду органу державного управління для суб’єктів державного сектору економіки, які значаться в ЄДРПОУ є:
▪ рішення Кабінету Міністрів України щодо віднесення або передачі об’єктів державної власності до сфери управління органів, уповноважених управляти державним майном;
▪ інформація з Єдиного реєстру об’єктів державної власності, що отримується в рамках Угоди про загальні засади співробітництва між Фондом державного майна України та Державним комітетом статистики України від 08.02.2007 р. № 96;
▪ відомості про вчинення реєстраційних дій, передбачені Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» у випадку, коли вони містять дані: «Ідентифікаційний код органу, до сфери управління якого належить юридична особа державної форми власності чи юридична особа, в статутному фонді якої частка держави становить не менше 25 відсотків».


http://dovidnyk.in.ua/documents/kodu
КОДУ есть в ОПЗ .
И что туда ни пиши - ему (ОПЗ) все не нравится.
Думаю, это глюк.
В Фризвите нет КОДУ и окошка такого нет.
И все хорошо сохраняется.
Навєрно необновльонний eye popping smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Навєрно необновльонний eye popping smiley
не, я вчера обновила.
І опьять хоче КОДУ eye popping smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042200000000003