Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Перечень авто, подпадающих под "25 тыс грн. "

Відправлено користувачем Kayras91 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Доброго времени суток. Видел ли кто-то на сайте Минэкономразвития перечень авто, подлежащих обложению 25 тыс грн? А то мне тут ГФС втирает, что им нужен пробег на авто, чтобы насчитать транспортный налог))). На сайте министерства что-то не нашел, может кто увидел?
А хіба пробіг потрібен? Там рік випуску і вартість треба


Quote
Oxi
А хіба пробіг потрібен? Там рік випуску і вартість треба
В том-то и суть, что не нужен. Им вообще ничего не нужно подавать, но у меня просто налоговая мега-компетентная. Там запрос вообще надо по-хорошему порвать и выкинуть...но ссориться не хочется.
Плюс ко всему, видите же, что на сайте пробег требуется для расчета)
А тепер я не пойму ось що: в минулому році придбали авто 2016 року випуску,користувались 4 місяці,нарахували і сплатили податок 8 333,33 грн.тепер мені потрібно нараховувати і сплачувати податки 25 тис кожен рік,аж поки авто не стукне 5 рочків?Так?
Тоді навіщо той розрахунок на сайті вище?Чи це для тих,хто купує не в салоні свіженька?
Quote
Oxi
А тепер я не пойму ось що: в минулому році придбали авто 2016 року випуску,користувались 4 місяці,нарахували і сплатили податок 8 333,33 грн.тепер мені потрібно нараховувати і сплачувати податки 25 тис кожен рік,аж поки авто не стукне 5 рочків?Так?
Тоді навіщо той розрахунок на сайті вище?Чи це для тих,хто купує не в салоні свіженька?
Нет. Методика позволяет вам подставлять данные и коэффициенты эту стоимость будут корректировать каждый год. У моего предприятия аналогичная картина, но я уже вижу, что в 2018 году платить мы не будем, т.к. в этом году мы лишь чуть-чуть превысили порог стоимости, который заставляет нас платить.
А пробіг на яку дату дивитись?
Виходить підставивши всі дані в таблицю,потрібно дивитись у низу на середньоринкову,якщо більша або рівна1 200 000,то 25 тисяч треба платити у 2017,а у 2018 якщо нічого не змінять,то і мені плати нічого не потрібно
. З 1 січня 2017 року “мінімалка“ виростає до 3200 гривень, відповідно, податок буде стягуватися з автомобілів, які коштують 1, 2 млн грн і більше
Quote
Oxi
. З 1 січня 2017 року “мінімалка“ виростає до 3200 гривень, відповідно, податок буде стягуватися з автомобілів, які коштують 1, 2 млн грн і більше
Да, все верно
Quote
Oxi
А пробіг на яку дату дивитись?
на 01.01.17
розрахувала по пробігу, що вартість авто менше 1 млн 200 тис, виходить, що декл з транпортного податку на 2017 рік не треба подавати і платити?
а в кабінеті у мене висить нарахування до 31.10.2017 = 25 000
Я вот тоже не понимаю,мы купили новый автомобиль и год оплатили 25000,сейчас мне нужно пересчитать и сверить платить или не платить,или же я плачу без всяких 5лет?
а у вас рік з якого періоду розрахований?
авто придбано в грудні 2015,весь 2016 платила,а от на 2017 не розумію.Я думала,що всі 5 років я оплачую
ні, там на 1 січня треба дивитись щоб умови співпадали з тими тр.засобами, які підпадають до опопдаткування.
тобто на 1 січня молодші за 5 років і середньоринкова вартість рівна або більша встановленої законом
Пункт 267.2.1. з 01.01.2017 року в новій редакції:
"...
Така вартість визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику економічного, соціального розвитку і торгівлі, за методикою, затвердженою Кабінетом Міністрів України, станом на 1 січня податкового (звітного) року виходячи з марки, моделі, року випуску, об’єму циліндрів двигуна, типу пального";

Щороку до 1 лютого податкового (звітного) року центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику економічного, соціального розвитку і торгівлі, на своєму офіційному веб-сайті розміщується перелік легкових автомобілів, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, який повинен містити такі дані щодо цих автомобілів: марка, модель, рік випуску, об’єм циліндрів двигуна, тип пального."


Так що має бути новий список.
Все дело в том, что новая методика оценки авто не утверждена. Я решил, что сдам, но в случае изменения можно спокойно сдать уточненку и вернуть часть уплаченных средств
На сайте еще с учетом пробега считает
та я вже 2 рази здала
перший раз 25 000 на весь рік нарахувала, без ніяких методик (думала раз новеньке і недавно куплене)....
сьогодні нову звітну з нулями подала

доречі в ел.кабінеті нарахування до 31.10.2017 у сумі 25 000 - щезло
Quote
Oxi
та я вже 2 рази здала
перший раз 25 000 на весь рік нарахувала, без ніяких методик (думала раз новеньке і недавно куплене)....
сьогодні нову звітну з нулями подала

доречі в ел.кабінеті нарахування до 31.10.2017 у сумі 25 000 - щезло
Инспектор на месте рекомендовал в таком случае подать с минусами, а не с нулями...Хотя, думаю, и в вашем случае правильно вы поступили
з мінусами - то уточнена
я з нулями нову звітну здала, перша звітна відмінилась
Сегодня 01 февраля,есть список?
какой список? там выше дали сайт, проверяйте


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
А как же это:
Щороку до 1 лютого податкового (звітного) року центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику економічного, соціального розвитку і торгівлі, на своєму офіційному веб-сайті розміщується перелік легкових автомобілів, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, який повинен містити такі дані щодо цих автомобілів: марка, модель, рік випуску, об’єм циліндрів двигуна, тип пального.
И на сайте еще учитывается пробег,а по идее уже не должен
пробег учитывается при определении среднерыночной цены
не придумывайте проблему на пустом месте


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Я не придумываю,просто не пойму в моей ситуации платить или нет?Может Вы мне подскажите:
Я вот тоже не понимаю,мы купили новый автомобиль и год оплатили 25000,сейчас мне нужно пересчитать и сверить платить или не платить,или же я плачу без всяких 5лет?
по ссылке проверьте и поймете
такая формулировка была и в прошлом году


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00047599999999998