Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Зарплата при неповному робочому тижні

Відправлено користувачем JT_vin 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Працівник-інвалід був оформлений на неповний робочий день - по 2 год. кожен день. Йому нараховувалась зарплата - 0,25 ставки: місячний оклад 2150 *0,25 = 537,50грн.-нараховано з/п кожен місяць.
Зараз працівник хоче перейти на неповний робочий тиждень з графіком роботи по 3 год. у вівторок і четвер - 6 год. на тиждень. Як буде нарахуватися йому зарплата з таким графіком?
Чи вірно в наказі (або заяві працівника) вказати що це 0,15 ставки, і враховуючи що оклад з 01.01.17 р. його буде 3280грн., то зарплата буде нарахована в сумі 492 грн кожен місяць? Або ж потрібно пропорційно відправцюваному часу і тоді зарплата буде кожен місяць різна залежно від кількості робочих вівторків і четвер, які припали на місяць.
можна просто на 0,15 перевести, визначивши графік, зарплата буде 3280*0,15
Скажіть, будь ласка, як правильно:
Працівник працює на умовах неповного робочого дня 4год/день. Наприклад, у березні 2017 норма тривалості на підприємстві при 39-годинному тижні 22 робочих дні, 170 годин. Наскільки я знаю, робочий день скорочується на 1 годину лише працівникам, які працюють 8 годин на день.
Тобто, мій працівник на неповному дні пропрацював всі 22 дні по 4 години = 88 годин (більше ніж половина норми робочого часу 170/2=85 годин).
Як йому правильно рахувати зарплату?
1.Пропорційно відпрацьованому часу? Наприклад, оклад 5000,00 грн/170*88=2588,24 грн.
2. Чи потрібно рахувати, що він працює на 0,5 ставки: 5000,00 грн*0,5=2500,00 грн
Заплуталась зовсім.


по тем кто не полный день работает , на ваше усмотрение
Котег :-)

Що мене плутає,так це як бути з тим, що в січні згідно 0,15 ставки він мав відпрацювати 159 *0,15 приблизно 24 год. А графіку фактично 27 год. було. Чи я цього не враховую?
Quote
JT_vin
Котег :-)

Що мене плутає,так це як бути з тим, що в січні згідно 0,15 ставки він мав відпрацювати 159 *0,15 приблизно 24 год. А графіку фактично 27 год. було. Чи я цього не враховую?
так завжди буває, нічого страшного, воно вирівнюється за рік
Quote
Котег :-)
Quote
JT_vin
Котег :-)

Що мене плутає,так це як бути з тим, що в січні згідно 0,15 ставки він мав відпрацювати 159 *0,15 приблизно 24 год. А графіку фактично 27 год. було. Чи я цього не враховую?
так завжди буває, нічого страшного, воно вирівнюється за рік

Дякую!
я теж сюди влізу зі своїм

беремо сумісника . У нього по основній роботі - поточний графік - то день через день , то два через два .
Як мені правильно розписати у своєму наказі , щоб потім без проблем - робота по сумісництву за поточним графіком по 4 години 2 дні на тиждень ?
Коряво якось ...

Дякую ! smiling smiley


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Quote
vlasta
я теж сюди влізу зі своїм

беремо сумісника . У нього по основній роботі - поточний графік - то день через день , то два через два .
Як мені правильно розписати у своєму наказі , щоб потім без проблем - робота по сумісництву за поточним графіком по 4 години 2 дні на тиждень ?
Коряво якось ...

Дякую ! smiling smiley
визначте години на тиждень
тобто , краще написати , що робота за поточним графіком 8 годин на тиждень ?


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
звучить точно краще winking smiley
Дякую !

щось голова думати на такі теми вже відмовляється . Хоче у відпустку eye rolling smiley


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000334